Schmál Kristóf marad Újpesten

   

A 23 éves csatár a következő szezont is a Megyeri úton tölti.

Az UTE Schmál Kristóf születésnapján jelentette be a 23 éves jégkorongozó szerződéshosszabbítását. A fiatal támadó a második szezonját kezdheti az újpestieknél, a legutóbbi idényben 38 mérkőzésen 3 gólt lőtt és 1 asszisztot jegyzett. Schmál július végéig egyéni edzést folytathat, a lila-fehérek ezt követően vágnak bele a közös felkészülésbe.

UTE mez

UTE:

maradt:
Szilassy Zoltán (vezetőedző)
Benk András (csatár)
Varga Arnold (hátvéd)
Nemes Benjámin (csatár)
Márkus Levente (kapus)
Pokornyi Dávid (hátvéd)
Szalma Zsolt (csatár)
Kovács Attila (hátvéd)
Peter Huba (SVK, hátvéd)
Nagy Nilan (hátvéd)
Sági Martin (csatár)
Horváth Ákos (csatár)
Sági Máté (kapus)
Ales Sila (SLO, kapus)
Schmál Kristóf (csatár)

érkezett:
Szaller Márk (hátvéd, Fehérvári Titánok)
Kocsis Ferenc (csatár, Fehérvár)
Phil Kiss (hátvéd, Curry College, NCAA III)
Karol Csányi (csatár, HK Nitra, SVK)
Taylor Stefishen (CAN, csatár, Atlanta Gladiators, ECHL)

távozott:
Kiss Roland (hátvéd, Fehérvári Titánok)
Erik Caladi (SVK, csatár, HK Nitra, SVK-1.)
Kiss Dániel (hátvéd, DVTK Jegesmedvék)
Dósa Krisztián (hátvéd, Ferencváros)
Pápa Márton (csatár)
Pichler Ádám (csatár)
Turbucz Martin (csatár)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 20., csütörtök
U20 14:30 AVSSAP 12-1VÉGE
U18 15:50 PEFAVS 2-3VÉGE
U18 18:00 ETOSCC 3-2VÉGE
U20 18:20 DHKUTE 3-4VÉGE
EL 18:30 TITUTE 3-2 HVÉGE
U18 19:00 DABUTE 3-8VÉGE
szeptember 21., péntek
EL 17:30 BRADEB 1-6VÉGE
EL 17:30 SCCVAS 4-1VÉGE
EL 17:50 VC2GYE 2-3VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 3-2VÉGE
EXL 18:00 DTEMAC 4-3 HVÉGE
EXL 18:30 MISZVO 0-5VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 3-2 BVÉGE
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT INFO
U18 12:00 OHAFTC INFO
U18 13:30 AVSVIC 
U20 16:20 PEFKMH INFO
U20 17:00 DABSAP INFO
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC INFO
U20 19:00 MISDHK INFO
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 
U20 12:20 PEFSAP 
U20 14:00 AVSZNO 
U20 14:45 UTEETO 
U18 15:30 KMHSCC 
EL 16:00 BRAVAS 
EL 17:00 DABGYE 
EL 17:30 SCCDEB 
EXL 17:30 DTVMIS 
EL 17:50 VC2HKB 
EXL 18:00 MACLMI 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 UTEFTC 
Partnerünk