Dán csatárt igazolt a Brassó

   

Henrik Nielsen háromszoros bajnokként és háromszoros válogatottként érkezik az Erste Ligába.

A Brassó a 3 kanadai és a svéd légiósa után egy dán jégkorongozóval állapodott meg a következő szezonraHenrik Nielsen ezidáig csakis hazájában jégkorongozott: 2012 és 2016 között szülővárosa csapatában, a SönderyskE színeiben három bajnoki címet is nyert, míg az elmúlt két évet Odensében töltötte. A 23 éves csatár a válogatottban is játszott már, igaz, világbajnokságra nem jutott el, de 3 felnőtt barátságos mérkőzésen szerepelhetett.

Henrik Nielsen, Sønderjyske

Foto: Jan Korsgaard (faceoff.dk)

BRA mez

ASC Corona Brassó:

maradt:
Molnár Zsombor (csatár)
Tranca Dániel (csatár)
Zsók Levente (csatár)
Roberto Gliga (csatár)
Béres Szilárd (kapus)
Tőke Zoltán (kapus)
Patrik Polc (kapus)
Mihály Árpád (csatár)
Mihály Ede (csatár)
Bíró Ottó (csatár)
Bíró Gergő (csatár)
Bíró Mátyás (csatár)
Bors Huba-Ferenc (hátvéd)
Nagy István (hátvéd)

érkezett:
Kjell G. Lindqvist (SWE, vezetőedző, Ferencváros)
Molnár Zoltán (csatár, Csíkszereda)
Jereme Tendler (CAN, csatár, Ferencváros)
Craig Cescon (CAN, hátvéd, Braehead Clan, GBR)
Mikael Lidhammar (SWE, csatár, Guildford Flames, GBR)
Cody Carlson (CAN, hátvéd, Dundee Stars, GBR)
Pavlo Boriszenko (hátvéd, Progym, ROM)
Henrik Nielsen (csatár, Odense Bulldogs, DEN)

távozott:
Strenk Hunor (edző, DVTK Jegesmedvék)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 
ELA 18:40 HKBVC2 
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk