Délután negyeddöntőznek az észak-amerikaiak

   

Nyilvánosságra hozták a csütörtöki vb-negyeddöntők pontos menetrendjét.

Kedd este teljessé vált a világbajnokság negyeddöntőjének mezőnye. A szerdai szünnap után csütörtökön 16:15-től Koppenhágában Oroszország–Kanada, míg Herningben Egyesült Államok–Csehország mérkőzést rendeznek. Az esti programban a koppenhágai csoport győztese, Svédország Lettországgal csap össze, míg a herningi legjobb, Finnország Svájccal találkozik.

A Sport Tv mindkét időpontban képernyőre tűz 1-1 negyeddöntőt, a sportcsatorna választása jelenleg még nem ismert.

A koppenhágai csoport végeredménye:

1. Svédország 20 (7 mérkőzés)
2. Oroszország 16 pont (7)
3. Csehország 15 (7)
4. Svájc 12 (7)
5. Szlovákia 11 (7)
6. Franciaország 6 (7)
7. Ausztria 4 (7)
8. Fehéroroszország 0 (7)

A herningi csoport végeredménye:

1. Finnország 16 (7 mérkőzés)
2. Egyesült Államok 16 (7)
3. Kanada 15 (7)
4. Lettország 13 (7)
5. Dánia 11 (7)
6. Németország 7 (7)
7. Norvégia 6 (7)
8. Dél-Korea 0 (7)

Az A csoportos világbajnokság mérkőzései:

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2018. május 4., 16:15 Oroszország–Franciaország 7-0
2018. május 4., 16:15 USA–Kanada 5-4 b.
2018. május 4., 20:15 Svédország–Fehéroroszország 5-0
2018. május 4., 20:15 Németország–Dánia 2-3 b.
2018. május 5., 12:15 Svájc–Ausztria 3-2 h.
2018. május 5., 12:15 Norvégia–Lettország 2-3 h.
2018. május 5., 16:15 Franciaország–Fehéroroszország 6-2
2018. május 5., 16:15 Finnország–Dél-Korea 8-1
2018. május 5., 20:15 Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2018. május 5., 20:15 Dánia–USA 0-4
2018. május 6., 12:15 Ausztria–Oroszország 0-7
2018. május 6., 12:15 Dél-Korea–Kanada 0-10
2018. május 6., 16:15 Svédország–Csehország 3-2
2018. május 6., 16:15 Németország–Norvégia 4-5 h.
2018. május 6., 20:15 Szlovákia–Svájc 0-2
2018. május 6., 20:15 Lettország–Finnország 1-8
2018. május 7., 16:15 Fehéroroszország–Oroszország 0-6
2018. május 7., 16:15 USA–Németország 3-0
2018. május 7., 20:15 Svédország–Franciaország 4-0
2018. május 7., 20:15 Kanada–Dánia 7-1
2018. május 8., 16:15 Ausztria–Szlovákia 2-4
2018. május 8., 16:15 Dél-Korea–Lettország 0-5
2018. május 8., 20:15 Csehország–Svájc 5-4 b.
2018. május 8., 20:15 Finnország–Norvégia 7-0
2018. május 9., 16:15 Svájc–Fehéroroszország 5-2
2018. május 9., 16:15 Németország–Dél-Korea 6-1
2018. május 9., 20:15 Svédország–Ausztria 7-0
2018. május 9., 20:15 Finnország–Dánia 2-3
2018. május 10., 16:15 Szlovákia–Franciaország 3-1
2018. május 10., 16:15 USA–Lettország 3-2 h.
2018. május 10., 20:15 Csehország–Oroszország 4-3 h.
2018. május 10., 20:15 Norvégia–Kanada 0-5
2018. május 11., 16:15 Franciaország–Ausztria 5-2
2018. május 11., 16:15 Dánia–Norvégia 3-0
2018. május 11., 20:15 Fehéroroszország–Csehország 0-3
2018. május 11., 20:15 USA–Dél-Korea 13-1
2018. május 12., 12:15 Szlovákia–Svédország 3-4 h.
2018. május 12., 12:15 Lettország–Németország 3-1
2018. május 12., 16:15 Ausztria–Fehéroroszország 4-0
2018. május 12., 16:15 Dánia–Dél-Korea 3-1
2018. május 12., 20:15 Oroszország–Svájc 4-3
2018. május 12., 20:15 Kanada–Finnország 1-5
2018. május 13., 16:15 Franciaország–Csehország 0-6
2018. május 13., 16:15 Norvégia–USA 3-9
2018. május 13., 20:15 Svájc–Svédország 3-5
2018. május 13., 20:15 Németország–Finnország 3-2 h.
2018. május 14., 16:15 Oroszország–Szlovákia 4-0
2018. május 14., 16:15 Dél-Korea–Norvégia 0-3
2018. május 14., 20:15 Csehország–Ausztria 4-3
2018. május 14., 20:15 Kanada–Lettország 2-1 h.
2018. május 15., 12:15 Svájc–Franciaország 5-1
2018. május 15., 12:15 Finnország–USA 6-2
2018. május 15., 16:15 Fehéroroszország–Szlovákia 4-7
2018. május 15., 16:15 Kanada–Németország 3-0
2018. május 15., 20:15 Oroszország–Svédország 1-3
2018. május 15., 20:15 Lettország–Dánia 1-0
2018. május 17., 16:15 Oroszország–Kanada Sport 2
2018. május 17., 16:15 USA–Csehország Sport 2
2018. május 17., 20:15 Svédország–Lettország Sport 2
2018. május 17., 20:15 Finnország–Svájc Sport 2
2018. május 19., 15:15 elődöntő Sport 2
2018. május 19., 19:15 elődöntő Sport 2 (20:30)
2018. május 20., 15:45 bronzmérkőzés Sport 2 (18:15)
2018. május 20., 20:15 döntő Sport 2

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 12., vasárnap
FEL 14:00 KMHSCC 0-6VÉGE
U17 16:00 HUNUSA 1-8VÉGE
augusztus 14., kedd
FEL 17:00 NTAAVS TÖRÖLVE
FEL 17:30 TREUTE 6-1VÉGE
augusztus 15., szerda
FEL 17:00 KMHLVC 5-3VÉGE
FEL 17:30 MCHMIS 5-3VÉGE
augusztus 16., csütörtök
FEL 16:00 SEWBRA 1-3VÉGE
FEL 19:00 MACVIC 1-2VÉGE
    • DIGI SPORT 3
FEL 19:15 PRBDEB 5-2VÉGE
augusztus 17., péntek
FEL 17:00 ZILAVS 3-5VÉGE
FEL 17:30 KL2VC2 6-1VÉGE
FEL 17:30 SNVHKB 3-4 BVÉGE
FEL 19:00 JESTIT 6-4VÉGE
FEL 19:00 KAPBRA 0-8VÉGE
FEL 19:15 DEBJST 1-3VÉGE
augusztus 18., szombat
FEL 11:00 DEBS20 
FEL 15:00 KL2TIT 
FEL 16:00 OLLBRA 
augusztus 19., vasárnap
FEL 18:30 DABNIT 
Partnerünk