19 A csoportos meccset ad a Sport Tv

 

A divízió 1/A-s világbajnokság után sem maradnak jégkorong nélkül a televíziónézők.

A szombaton véget ért budapesti divízió 1/A-s vb után nem maradnak sokáig jégkorong nélkül a tévénézők. Május 4-én, pénteken bedobják a korongot a dániai A csoportos világbajnokságon. A Sport Tv már az első napon egy rangadót tűz képernyőre, 16:15-től a USA–Kanada mérkőzéssel kezdődik a közvetítéssorozat. A csoportkörből nagyjából minden nap 1 meccset láthatnak az érdeklődők, míg az egyenes kieséses szakaszban mindegyik időpontban látható lesz 1-1 összecsapás.

A Sport Tv világbajnoki közvetítései:

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2018. május 4., 16:15 Oroszország–Franciaország
2018. május 4., 16:15 USA–Kanada Sport 1
2018. május 4., 20:15 Svédország–Fehéroroszország
2018. május 4., 20:15 Németország–Dánia
2018. május 5., 12:15 Svájc–Ausztria
2018. május 5., 12:15 Norvégia–Lettország
2018. május 5., 16:15 Franciaország–Fehéroroszország
2018. május 5., 16:15 Finnország–Dél-Korea
2018. május 5., 20:15 Csehország–Szlovákia
2018. május 5., 20:15 Dánia–USA
2018. május 6., 12:15 Ausztria–Oroszország Sport 2
2018. május 6., 12:15 Dél-Korea–Kanada
2018. május 6., 16:15 Svédország–Csehország
2018. május 6., 16:15 Németország–Norvégia
2018. május 6., 20:15 Szlovákia–Svájc
2018. május 6., 20:15 Lettország–Finnország
2018. május 7., 16:15 Fehéroroszország–Oroszország
2018. május 7., 16:15 USA–Németország
2018. május 7., 20:15 Svédország–Franciaország
2018. május 7., 20:15 Kanada–Dánia Sport 2
2018. május 8., 16:15 Ausztria–Szlovákia
2018. május 8., 16:15 Dél-Korea–Lettország
2018. május 8., 20:15 Csehország–Svájc Sport 1
2018. május 8., 20:15 Finnország–Norvégia
2018. május 9., 16:15 Svájc–Fehéroroszország
2018. május 9., 16:15 Németország–Dél-Korea
2018. május 9., 20:15 Svédország–Ausztria
2018. május 9., 20:15 Finnország–Dánia Sport 1
2018. május 10., 16:15 Szlovákia–Franciaország
2018. május 10., 16:15 USA–Lettország
2018. május 10., 20:15 Csehország–Oroszország Sport 2
2018. május 10., 20:15 Norvégia–Kanada
2018. május 11., 16:15 Franciaország–Ausztria
2018. május 11., 16:15 Dánia–Norvégia
2018. május 11., 20:15 Fehéroroszország–Csehország
2018. május 11., 20:15 USA–Dél-Korea
2018. május 12., 12:15 Szlovákia–Svédország Sport 2
2018. május 12., 12:15 Lettország–Németország
2018. május 12., 16:15 Ausztria–Fehéroroszország
2018. május 12., 16:15 Dánia–Dél-Korea
2018. május 12., 20:15 Oroszország–Svájc
2018. május 12., 20:15 Kanada–Finnország Sport 2
2018. május 13., 16:15 Franciaország–Csehország
2018. május 13., 16:15 Norvégia–USA
2018. május 13., 20:15 Svájc–Svédország Sport 2
2018. május 13., 20:15 Németország–Finnország
2018. május 14., 16:15 Oroszország–Szlovákia Sport 2
2018. május 14., 16:15 Dél-Korea–Norvégia
2018. május 14., 20:15 Csehország–Ausztria
2018. május 14., 20:15 Kanada–Finnország Sport 2
2018. május 15., 12:15 Svájc–Franciaország
2018. május 15., 12:15 Finnország–USA Sport 1
2018. május 15., 16:15 Fehéroroszország–Szlovákia
2018. május 15., 16:15 Kanada–Németország
2018. május 15., 20:15 Oroszország–Svédország Sport 1
2018. május 15., 20:15 Lettország–Dánia
2018. május 17., 16:15 negyeddöntő Sport 2
2018. május 17., 16:15 negyeddöntő
2018. május 17., 20:15 negyeddöntő Sport 2
2018. május 17., 20:15 negyeddöntő
2018. május 19., 15:15 elődöntő Sport 2
2018. május 19., 19:15 elődöntő Sport 2
2018. május 20., 15:45 bronzmérkőzés Sport 2
2018. május 20., 20:15 döntő Sport 2

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., hétfő
EL 17:30 BRAFTC 6-2VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 3-2 HVÉGE
január 18., kedd
ICEHL 18:30 G99AVS TÖRÖLVE
EL 19:00 ETODAB 2-0VÉGE
január 21., péntek
EL 16:00 TITMAC 6-4VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 4-0VÉGE
január 22., szombat
MK 14:05 DEBMIS 5-3VÉGE
    • M4 SPORT+
MK 17:15 AVSFTC 5-0VÉGE
    • M4 SPORT+
január 23., vasárnap
MK 14:05 FTCMIS 4-3VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 16:30 BRASCC 0-3VÉGE
MK 17:15 AVSDEB 3-4VÉGE
    • M4 SPORT+
január 24., hétfő
EL 18:40 TITDAB 
január 26., szerda
ICEHL 19:15 AVSZNO 
Partnerünk
Archívum