Megvan a kazahok végleges kerete

   

Galim Mambetalijev szövetségi kapitány és stábja megnevezte a 22 fős világbajnoki keretét.

A keretben helyet kapott a frissen honosított, az NHL-ben és a svéd válogatottban is megfordult Henrik Karlsson, a korábbi időszak kanadai különítményéből viszont egyedül Kevin Dallman maradt. A listán 7 hátvéd és 13 csatár szerepel.

KAZ-VB_Budapest

A kazah válogatott végleges kerete a budapesti világbajnokságra:

kapusok:
Henrik Karlsson (Barisz Asztana, KHL),
Dmitrij Malgin (Nomad Asztana, KAZ),
Szergej Kudrjavcev – vésztartalék

hátvédek:
Artyemij Lakiza  (Nomad Asztana, KAZ),
Kevin Dallman (Barisz Asztana, KHL),
Magyijar Ibrajbekov (Nomad Asztana, KAZ),
Leonyid Metalnyikov (Torpedo Uszty-Kamenogorszk, VHL)
Valerij Orehov (Barisz Asztana, KHL),
Kirill Polohov (Barisz Asztana, KHL),
Makszim Szemjonov (Barisz Asztana, KHL),

csatárok:
Pavel Akolzin (Arlan Koksetau, KAZ)
Alihan Aszetov (Nomad Asztana, KAZ),
Dmitrij Grenc (Nomad Asztana, KAZ),
Dmitrij Gurkov (Nomad Asztana, VHL),
Jaroszlav Jevdokimov (Nomad Asztana, VHL),
Ivan Kucsin (Barisz Asztana, KHL),
Vlagyimir Markelov (Barisz Asztana, KHL),
Nyikita Mihajlisz (Barisz Asztana, KHL),
Jegor Petuhov (Nomad Asztana, VHL),
Jevgenyij Rimarjev (Torpedo Uszty-Kamenogorszk, VHL)
Anton Szagagyejev (Barisz Asztana, KHL),
Roman Sztarcsenko (Barisz Asztana, KHL),
Makszim Volkov (Kulager Petropavlovszk, KAZ)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 4-1VÉGE
U18 18:20 OHAMIS 0-19VÉGE
U18 19:00 DABETO 5-6 HVÉGE
U18 19:10 MACPEF 3-0VÉGE
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HINFO
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk