Végleges a magyar válogatott vb-kerete

   

Már csak kapusfronton maradt kérdés a vasárnap kezdődő divízió 1/A-s világbajnokság előtt.

Jarmo Tolvanen és a stábja az előzetes tervekkel ellentétben még az Ukrajna előtti edzőmérkőzés előtt megnevezte azokat a játékosokat, akik ott lehetnek az április 22. és 28. között zajló divízió 1/A-s vb-n. Az utolsó szűkítésnél a hátvédek közül Kiss Dániel, a csatároktól Somogyi Balázs esett ki, előbbi sérülést szenvedett a hétfői edzésen. Ezzel eldőlt, a kijevi világbajnoki keretből három sornyi játékos, 6 hátvéd és 9 csatár lehet ott a budapesti eseményen.

Nyitott kérdés már csak kapusposzton maradt, arról később döntenek, hogy Duschek, Rajna és Vay közül ki lesz a tartalékkapus.

HUN Tolvanen

Fotó: Mudra László (MJSZ)

A magyar válogatott kerete a budapesti divízió 1/A-s világbajnokságra:

Név Klub
Kapusok (3)
Duschek Dávid Dunaújvárosi Acélbikák
Rajna Miklós Fehérvár AV19
Vay Ádám Rapid City Rush (ECHL)
Hátvédek (7)
Garát Zsombor MAC Budapest
Gőz Balázs Norfolk Admirals (ECHL)
Pozsgai Tamás MAC Budapest
Stipsicz Bence Fehérvár AV19
Szirányi Bence Fehérvár AV19
Varga Arnold UTE
Kevin Wehrs Innsbruck (EBEL)
Csatárok (13)
Benk András UTE
Chris Bodo MAC Budapest
Erdély Csanád Fehérvár AV19
Galló Vilmos Timra (SWE-2.)
Hári János Fehérvár AV19
Kóger Dániel Fehérvár AV19
Magosi Bálint DVTK Jegesmedvék
Nagy Gergő Quad City Mallards (ECHL)
Nagy Krisztián MAC Budapest
Andrew Sarauer Villacher SV (EBEL)
Sebők Balázs KalPa (FIN)
Sofron István Villacher SV (EBEL)
Vas János DVTK Jegesmedvék

A magyar válogatott felkészülési programja:

2018. április 4., szerda, 18:30: Magyarország–Ausztria 4-3 (Székesfehérvár)
2018. április 5., csütörtök, 19:15: Ausztria–Magyarország 1-3 (Bécs, Albert Schultz Halle)
2018. április 11., szerda, 19:00: Szlovénia–Magyarország (Bled) 2-3 h.
2018. április 13., péntek, 19:00: Magyarország–Japán (Miskolc) – 3-2 h.
2018. április 18., szerda, 17:30: Magyarország–Ukrajna (Káposztásmegyer) – jegyárak: 2500-3000 forint, online jegyértékesítés: jegy.hu

A 2018-as budapesti divízió 1/A-s világbajnokság mérkőzései:

2018. április 22., vasárnap, 12:30: Nagy-Britannia–Szlovénia
2018. április 22., vasárnap, 16:00: Magyarország–Kazahsztán (Sport 1)
2018. április 22., vasárnap, 19:30: Lengyelország–Olaszország

2018. április 23., hétfő, 16:00: Szlovénia–Lengyelország (Sport 1)
2018. április 23., hétfő, 19:30: Magyarország–Olaszország (Sport 1)

2018. április 24., kedd, 16:00: Kazahsztán–Nagy-Britannia (Sport 1)

2018. április 25., szerda, 12:30: Olaszország–Kazahsztán (Sport 1)
2018. április 25., szerda, 16:00: Nagy-Britannia–Lengyelország (Sport 1)
2018. április 25., szerda, 19:30: Magyarország–Szlovénia (Sport 1)

2018. április 26., csütörtök, 19:00: Magyarország–Lengyelország (Sport 1)

2018. április 27., péntek, 16:00: Kazahsztán–Szlovénia (Sport 1)
2018. április 27., péntek, 19:30: Olaszország–Nagy-Britannia (Sport 1)

2018. április 28., szombat, 12:30: Kazahsztán–Lengyelország
2018. április 28., szombat, 16:00: Szlovénia–Olaszország
2018. április 28., szombat, 19:30: Magyarország–Nagy-Britannia (Sport 1)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 0-0ÉLŐ
ELA 18:40 HKBVC2 0-1ÉLŐ
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk