Ak Barsz-sikerrel indult a KHL-döntő

 

A kazanyiak 3 lépésre kerültek a 3. Gagarin Kupa-sikerüktől.

Szombaton lejátszották a 2018-as Gagarin Kupa-döntő első mérkőzését. A CSZKA edzője, Igor Nyikityin a legutóbbi mérkőzéshez képest változtatott a kapuban, az akkor védés nélkül záró Szorokin helyett a svéd Johansson kapta meg a bizalmat. A moszkvaiak sikere nem a hálóőrön múlott Kazanyban, 90%-os teljesítményt hozott, Galijev talált be neki kétszer, ellenben a fővárosi támadók csak 1 gólt lőttek Garipovnak.

A két csapat legközelebb hétfőn találkozik, a mérkőzést 18 órától élőben közvetíti a Sport 2.

KHL, 2018. ápr. 14., szombat.
Garipov: 95,7% (Saricsenkov)
K
Johansson: 90,0% (Szorokin)
Markov, Jarullin, Azevedo, Lander, Sekac
1
Szergejev, Kiszelevics, Petrov, Popov Alekszandr, Nyicsuskin
Batirsin, Ljamkin, Galijev, Zaripov, Tkacsov
2
Marcsenko, Nyesztyerov, Grigorenko, Salunov, Sumakov
Manuhov, Ohtamaa, Burmisztrov, Lukojanov, Potapov
3
Pasnyin, Naumenkov, Andronov, Zsarkov, Tyelegin
Szidorov, Gluhov, Szvitov, Klinkhammer
4
Makejev, Scott, Karnauhov, Kuzmenko, Szvetlakov
Zinetula Biljaletgyinov
E
Igor Nyikityin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:49 AKB Galijev Ljamkin Tkacsov
1-1 33:59 CSZ Nyicsuskin Popov Alekszandr Petrov
2-1 48:15 AKB Galijev Tkacsov Zaripov
20 Kapura lövések száma 23
0 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 9-1VÉGE
U18 12:00 OHAFTC 1-11VÉGE
U18 13:30 AVSVIC 10-0VÉGE
U18 15:15 EASVAS 3-2VÉGE
U18 15:15 EHLDEB 2-5VÉGE
U20 16:20 PEFKMH 3-0VÉGE
U20 17:00 DABSAP 2-8VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 5-4 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 6-3VÉGE
U20 19:00 MISDHK 2-1 HVÉGE
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 2-3VÉGE
U20 12:20 PEFSAP 4-3 HVÉGE
U20 14:00 AVSZNO 10-4VÉGE
U20 14:45 UTEETO 10-2VÉGE
U18 15:30 KMHSCC 1-9VÉGE
EL 16:00 BRAVAS 4-0VÉGE
EL 17:00 DABGYE 7-2VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EXL 17:30 DTVMIS 5-2VÉGE
EXL 17:30 MACLMI 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:50 VC2HKB TÖRÖLVE
EL 18:30 UTEFTC 4-5 HVÉGE
szeptember 24., hétfő
U20 15:50 PEFSAP 1-5VÉGE
EL 17:30 SCCBRA 6-1VÉGE
EL 18:00 UTEGYE 4-3 HVÉGE
EL 20:00 HKBFTC 1-5VÉGE
szeptember 25., kedd
EXL 17:30 BBYMAC 
VIS 18:00 UTENZÁ 
U18 18:30 ETOZNO 
szeptember 26., szerda
U18   FTCAVS 
U18 17:20 KMHDEB 
U20 18:15 DABAVS 
U20 19:00 MISVAS 
U18 19:05 UTEVAS 
szeptember 27., csütörtök
U18 14:15 DABFTC 
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 ETOPEF 
EL 18:40 HKBTIT 
Partnerünk