Johansson-shutouttal győzött a CSZKA

   

Igor Nyikityin kapust váltott a SZKA elleni párharc 5. meccsére, a húzással pedig a moszkvaiak 1 győzelemre kerültek a Gagarin Kupa-döntőtől.

Pénteken játszották a SZKA–CSZKA nyugati főcsoportdöntő 5. mérkőzését. Az előző meccsekhez képest nem Ilja Szorokin, hanem Lars Johansson kapott lehetőséget a fővárosiak kapujában. A svéd hálóőr meghálálta a bizalmat és 29 védéssel shutoutot ért el. A találkozó egyetlen gólja az 54. percben született: Kaprizov találatával a CSZKA győzött. A két együttes vasárnap Moszkvában találkozik, ahol ha a hazaiak győznek, 4-2-es összesítéssel bejutnak az április 14-én kezdődő KHL-döntőbe.

KHL, 2018. ápr. 6., péntek.
Koskinen: 95,0% (Sesztyorkin)
K
Johansson: 100% (Szorokin)
Vojnov, Gavrikov, Thoresen, Kovalcsuk, Sipacsov
1
Robinson, Kiszelevics, Andronov, Scott, Nyicsuskin
Hafizullin, Hersley, Karpov, Dacjuk, Guszev
2
Marcsenko, Nyesztyerov, Grigorenko, Popov, Kaprizov
Zub, Zubarjev, Koskiranta, Sirokov, Plotnyikov
3
Pasnyin, Naumenkov, Petrov, Sumakov, Salunov
Rikov, Ketov, Barabanov, Kablukov
4
Szergejev, Okulov, Szvetlakov, Kuzmenko, Popugajev
Oleg Znarok
E
Igor Nyikityin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 53.54 CSZ Kaprizov
29 Kapura lövések száma 20
8 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 0-0ÉLŐ
ELA 18:40 HKBVC2 0-1ÉLŐ
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk