Johansson-shutouttal győzött a CSZKA

   

Igor Nyikityin kapust váltott a SZKA elleni párharc 5. meccsére, a húzással pedig a moszkvaiak 1 győzelemre kerültek a Gagarin Kupa-döntőtől.

Pénteken játszották a SZKA–CSZKA nyugati főcsoportdöntő 5. mérkőzését. Az előző meccsekhez képest nem Ilja Szorokin, hanem Lars Johansson kapott lehetőséget a fővárosiak kapujában. A svéd hálóőr meghálálta a bizalmat és 29 védéssel shutoutot ért el. A találkozó egyetlen gólja az 54. percben született: Kaprizov találatával a CSZKA győzött. A két együttes vasárnap Moszkvában találkozik, ahol ha a hazaiak győznek, 4-2-es összesítéssel bejutnak az április 14-én kezdődő KHL-döntőbe.

KHL, 2018. ápr. 6., péntek.
Koskinen: 95,0% (Sesztyorkin)
K
Johansson: 100% (Szorokin)
Vojnov, Gavrikov, Thoresen, Kovalcsuk, Sipacsov
1
Robinson, Kiszelevics, Andronov, Scott, Nyicsuskin
Hafizullin, Hersley, Karpov, Dacjuk, Guszev
2
Marcsenko, Nyesztyerov, Grigorenko, Popov, Kaprizov
Zub, Zubarjev, Koskiranta, Sirokov, Plotnyikov
3
Pasnyin, Naumenkov, Petrov, Sumakov, Salunov
Rikov, Ketov, Barabanov, Kablukov
4
Szergejev, Okulov, Szvetlakov, Kuzmenko, Popugajev
Oleg Znarok
E
Igor Nyikityin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 53.54 CSZ Kaprizov
29 Kapura lövések száma 20
8 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 4-1VÉGE
U18 18:20 OHAMIS 0-19VÉGE
U18 19:00 DABETO 5-6 HVÉGE
U18 19:10 MACPEF 3-0VÉGE
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HINFO
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk