Koskinen-shutouttal nyert a SZKA

 

A szentpéterváriak kapott gól nélkül egyenlítettek a CSZKA elleni főcsoportdöntőben.

A csütörtöki, 9 gólt hozott mérkőzés után szombaton óvatosabb játékot hozott a SZKA és a CSZKA összecsapása. Az első és a harmadik harmad nem hozott gólt, míg a második játékrész 40. másodpercében Guszev, a meccse felénél pedig Koskiranta volt eredményes. Koskinen 25 védéssel zárt hibátlanul, ezzel kárpótolta magát a két nappal korábbi rossz teljesítményéért, amikor 39 lövésből 5 gólt kapott.

KHL, 2018. márc. 31., szombat.
Koskinen: 100% (Sesztyorkin)
K
Szorokin: 92,0% (Johansson)
Vojnov, Gavrikov, Thoresen, Kovalcsuk, Sipacsov
1
Robinson, Kiszelevics, Andronov, Tyelegin, Nyicsuskin
Hafizullin, Hersley, Plotnyikov, Dacjuk, Guszev
2
Marcsenko, Nyesztyerov, Grigorenko, Popov, Kaprizov
Zub, Jakovlev, Koskiranta, Tyihonov M., Barabanov
3
Pasnyin, Naumenkov, Ljubimov, Karnauhov, Scott
Rikov, Ketov, Kalinyin, Kablukov
4
Szergejev, Petrov, Szvetlakov, Kuzmenko, Popugajev
Oleg Znarok
E
Igor Nyikityin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 20:40 SZK Guszev Sipacsov
2-0 30:09 SZK Koskiranta Kalinyin Kablukov
25 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 14
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk