Koskinen-shutouttal nyert a SZKA

 

A szentpéterváriak kapott gól nélkül egyenlítettek a CSZKA elleni főcsoportdöntőben.

A csütörtöki, 9 gólt hozott mérkőzés után szombaton óvatosabb játékot hozott a SZKA és a CSZKA összecsapása. Az első és a harmadik harmad nem hozott gólt, míg a második játékrész 40. másodpercében Guszev, a meccse felénél pedig Koskiranta volt eredményes. Koskinen 25 védéssel zárt hibátlanul, ezzel kárpótolta magát a két nappal korábbi rossz teljesítményéért, amikor 39 lövésből 5 gólt kapott.

KHL, 2018. márc. 31., szombat.
Koskinen: 100% (Sesztyorkin)
K
Szorokin: 92,0% (Johansson)
Vojnov, Gavrikov, Thoresen, Kovalcsuk, Sipacsov
1
Robinson, Kiszelevics, Andronov, Tyelegin, Nyicsuskin
Hafizullin, Hersley, Plotnyikov, Dacjuk, Guszev
2
Marcsenko, Nyesztyerov, Grigorenko, Popov, Kaprizov
Zub, Jakovlev, Koskiranta, Tyihonov M., Barabanov
3
Pasnyin, Naumenkov, Ljubimov, Karnauhov, Scott
Rikov, Ketov, Kalinyin, Kablukov
4
Szergejev, Petrov, Szvetlakov, Kuzmenko, Popugajev
Oleg Znarok
E
Igor Nyikityin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 20:40 SZK Guszev Sipacsov
2-0 30:09 SZK Koskiranta Kalinyin Kablukov
25 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 14
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 6-2VÉGE
BL 18:00 FRÖBRN 
    • SPORT 2
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk