Felemás rajt a Riga Kupán

 

A magyar U15-ös válogatott 1-1 győzelemmel és vereséggel kezdte a lettországi tornát.

Magyarország U15-ös csapata pénteken megkezdte szereplését a Riga Kupán, azon a tornán, ahol az elmúlt évben bronzéremmel zártunk. A nyitónapon a svéd Tordön elleni mérkőzésen egyetlen gólt született, azt pedig az északiak lőtték, így 1-0-s vereséget szenvedtünk. A délutáni találkozót behúztuk, a Zürich Lions ellen Jábor Bendegúz, Révász Botond, Mihalik András és Fodor Balázs góljaival 4-2-re győztünk.

Szombaton a finn Diskos és az orosz Tvericsivel játszanak elsőéves serdülőseink.

A magyar válogatott rigai mérkőzései:

2018. március 30., péntek, 8:15: Magyarország-Tordön 0-1
2018. március 30., péntek, 17:00: Magyarország-Zürich 4-2
2018. március 31., szombat, 9:30: Magyarország-Diskos
2018. március 31., szombat, 20:45 Magyarország-Tvericsi
2018., április 1., vasárnap, 7:30: Magyarország-Pardaugava

Az U15-ös válogatott rigai kerete:

Név Klub
Kapusok
Antek Tamás DHK
Balázs Olivér Vasas
Remete Gergő UTE
Hátvédek
Balázsi Márton UTE
Fülöp Bence Fehérvár
Hadobás Zétény MAC
Horváth Donát MAC
Jécsai Dávid Adorján MAC
Lászlóffy Botond Balázs UTE
Révász Botond UTE
Szabó Kornél DHK
Csatárok
Ádám Zsolt MAC
Ambrus Csongor Fehérvár
Antal Norbert Bendegúz Pesterzsébet
Bartók András DHK
Fodor Balázs Fehérvár
Jábor Bendegúz Fehérvár
Károly Róbert Nikolász Vasas
Mihalik András North York Rangers (USA)
Simon Levente UTE
Tamási László UTE
Varga Balázs Fehérvár

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 6-2VÉGE
BL 18:00 FRÖBRN 
    • SPORT 2
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk