Felemás rajt a Riga Kupán

 

A magyar U15-ös válogatott 1-1 győzelemmel és vereséggel kezdte a lettországi tornát.

Magyarország U15-ös csapata pénteken megkezdte szereplését a Riga Kupán, azon a tornán, ahol az elmúlt évben bronzéremmel zártunk. A nyitónapon a svéd Tordön elleni mérkőzésen egyetlen gólt született, azt pedig az északiak lőtték, így 1-0-s vereséget szenvedtünk. A délutáni találkozót behúztuk, a Zürich Lions ellen Jábor Bendegúz, Révász Botond, Mihalik András és Fodor Balázs góljaival 4-2-re győztünk.

Szombaton a finn Diskos és az orosz Tvericsivel játszanak elsőéves serdülőseink.

A magyar válogatott rigai mérkőzései:

2018. március 30., péntek, 8:15: Magyarország-Tordön 0-1
2018. március 30., péntek, 17:00: Magyarország-Zürich 4-2
2018. március 31., szombat, 9:30: Magyarország-Diskos
2018. március 31., szombat, 20:45 Magyarország-Tvericsi
2018., április 1., vasárnap, 7:30: Magyarország-Pardaugava

Az U15-ös válogatott rigai kerete:

Név Klub
Kapusok
Antek Tamás DHK
Balázs Olivér Vasas
Remete Gergő UTE
Hátvédek
Balázsi Márton UTE
Fülöp Bence Fehérvár
Hadobás Zétény MAC
Horváth Donát MAC
Jécsai Dávid Adorján MAC
Lászlóffy Botond Balázs UTE
Révász Botond UTE
Szabó Kornél DHK
Csatárok
Ádám Zsolt MAC
Ambrus Csongor Fehérvár
Antal Norbert Bendegúz Pesterzsébet
Bartók András DHK
Fodor Balázs Fehérvár
Jábor Bendegúz Fehérvár
Károly Róbert Nikolász Vasas
Mihalik András North York Rangers (USA)
Simon Levente UTE
Tamási László UTE
Varga Balázs Fehérvár

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 4-1VÉGE
U18 18:20 OHAMIS INFO
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:00 DABETO INFO
U18 19:10 MACPEF INFO
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 
KK 16:00 MACCRZ 
EL 17:30 BRAVAS 
EL 17:30 GYETIT 
EL 18:00 DABVC2 
EL 18:00 UTEHKB 
EL 19:30 DEBSCC 
KK 20:00 JESRIT 
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk