Memmingenbe utazik a női válogatott

 

Marton Tiborék Németországgal, valamint Ausztriával játszanak edzőmérkőzést.

Csütörtökön véget ért a vaujany-i női divízió 1/A-s világbajnokságra készülő női válogatott edzőtáborának magyarországi szakasza. Marton Tiborék vasárnaptól 5 napon át a Vasas Jégcentrumban készültek 26 játékossal, aztán pénteken Németországba utaznak, ahol szombaton edzőmérkőzést játszanak a házigazda válogatottal. Vasárnap Salzburgba utaznak, hogy aznap Ausztriával gyakoroljanak, valamint április 6-ig ott edzőtáborozzanak.

A magyar női válogatott április 8. és 14. között szerepel a divízió 1/A-s vb-n.

A magyar válogatott edzőmérkőzései:

2018. március 31., szombat, 17:00: Németország–Magyarország (Memmingen)
2018. április 1., vasárnap: Ausztria–Magyarország (Salzburg)

A magyar válogatott mérkőzései a női divízió 1/A-s vaujany-i világbajnokságon:

2018. április 8., vasárnap, 19:30: Magyarország–Norvégia
2018. április 9., hétfő, 16:00: Magyarország–Ausztria
2018. április 11., szerda, 16:00: Magyarország–Szlovákia
2018. április 13., péntek, 19:30: Magyarország–Franciaország
2018. április 14., szombat, 16:30: Magyarország–Dánia

A női válogatott bő kerete a vaujany-i világbajnokságra:

Név Klub
Kapusok
Horváth Vanessa Popradske Lisky
Maruyama Yumi Ferencvárosi TC
Németh Anikó KMH Budapest
Hátvédek
Grkovic Jelena KMH Budapest
Kiss-Simon Franciska SZKIF Nyizsnyij Novgorod (RUS)
Mayer Fruzsina Vasas SC
Németh Bernadett KMH Budapest
Odnoga Lotti Vermont Academy (USA)
Pártos Réka Karlskrona HK (SWE-2.)
Rónai Alexandra KMH Budapest
Szamosfalvi Petra KMH Budapest
Tóth Enikő KMH Budapest
Csatárok
Brgles Nóra SDE Stockholm (SWE)
Dabasi Réka KMH Budapest
Gasparics Fanni Agigyel Ufa (RUS)
Gowie Alexandra Bolzano
Horváth Tifani KMH Budapest
Huszák Alexandra KMH Budapest
Jókai Szilágyi Kinga KMH Budapest
Jókai Szilágyi Zsófia Lulea HF (SWE)
Kiss Andrea Gepárd JE
Nooren Averi KMH Budapest
Pavuk Petra Ferencvárosi TC
Pintér Lili SDE Stockholm (SWE)
Somogyi Vivien KMH Budapest
Ungár Rebeka KMH Budapest

A női válogatott szakmai stábja:

Szövetségi kapitány: Marton Tibor
Edző: Mika Vaarala
Kapusedző: Budai Krisztián
Videoedző: Bedő Botond
Rehabilitációs edző: Gallyas Gabriella
Erőnléti edző: Kozák Attila
Felszerelésmenedzser: Szabó Dávid
Csapatvezető: Jasó Judit
Női szakágigazgató: dr. Kolbenheyer Zsuzsanna

nok-franciaorszag

Fotó: Jasó Judit

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 6-2VÉGE
BL 18:00 FRÖBRN 
    • SPORT 2
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk