A második meccset is megnyerte a Csíkszereda

Ezúttal hosszabbítás döntött. A védelmek továbbra sem remekelnek.

A román bajnoki döntő második mérkőzése is sok gólt hozott, összesen 11-et. Ennek ellenére látszott, hogy a csapatok igyekeztek rendet tenni a védekezésben. Az első 20 perc így csíkszeredai fölénnyel bár, de gól nélkül telt el, a védelmek mellett nem kis részben a két, remeklő kapusnak is köszönhetően. A második harmadban aztán visszatértek az egy nappal korábbi kurzushoz, a párharc eddigi leggóldúsabb 20 perce következett. A csapatok még az első meccs középső 20 percén is túltettek, akkor 4-4 volt ennek az etapnak a végeredménye, ezúttal viszont kilenc gólig jutottak. A gólparádéból a Brassó jött ki jobban, a váltott vezetéssel lehozott 20 percvégén 5-4-es vezetésükkel mentek pihenni a csapatok. Az ámokfutást követően ismét sikerült rendezni a sorokat, a Brassó védeni próbálta előnyét, a Csíkszereda próbált egyenlíteni. Végül az utóbbi erőfeszítést koronázta siker, az 56. percben hosszabbításra mentette a partit a vendéglátó. A 4 a 4 elleni, 20 perces hosszabbításban folytatódott gyürkőzés enyhe hazai fölénnyel, és óriási kimaradt helyzetekkel. A 67. percben aztán Nagy István kapott 2+2 percet magas bottal való játékért és botfogásért. Már a második kisbüntetésnek is a vége felé járt az idő, amikor a 71. percben Szcsasztlivij bombája kipattant Polcról, a szabad korongot pedig Farkas találta meg leghamarabb és a hálóba kotorta. 6-5-re nyert a Sportklub és ezzel 2-0-ra vezet az összesítésben.