SZKA–CSZKA főcsoportdöntő Nyugaton

 

A moszkvaiak a hazai jégen elvesztett maratoni találkozó után két nappal idegenben zárták le a Jokerit elleni párharcot.

A SZKA már csütörtökön bejutott a főcsoportdöntőbe, míg a CSZKA-nak nem sikerült lezárnia a Jokerit elleni csatát. Ami nem jött össze Moszkvában, az összejött Helsinkiben: az oroszok megnyerték a párharc 6. mérkőzését. Bár az első harmad után 2-1-re vezetett a Jokerit, a második játékrész előtt kapust cseréltek a vendégek, és miután Johansson csak 1 gólt kapott a folytatásban, míg a mezőnyjátékosaik 3 gólt szereztek, így megfordították és megnyerték a meccset.

A SZKA–CSZKA nyugati főcsoportdöntő várhatóan március 29-én kezdődik Szentpéterváron.

KHL, 2018. márc. 24., szombat.
Zapolski: 87,9% (Ratilainen)
K
Szorokin: 71,4% (Johansson: 93,3%)
Lepistö, Andersén, Moses, Joensuu, Regin
1
Robinson, Kiszelevics, Petrov, Popov, Nyicsuskin
Kivistö, Gilroy, O'Neill, Tolvanen, Jensen N.
2
Marcsenko, Nyesztyerov, Grigorenko, Salunov, Kaprizov
Lauridsen, Jensen J. B., Jormakka, Norman, Palola
3
Pasnyin, Blazsijevszkij, Tyelegin, Andronov, Scott
Wirtanen, Anttila, Embrich, Niemi, Huhtala
4
Naumenkov, Ljubimov, Szvetlakov, Kuzmenko, Popugajev
Jukka Jalonen
E
Igor Nyikityin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 12:35 CSZ Kuzmenko Marcsenko
1-1 17:20 JOK Huhtala Niemi Anttila
2-1 18:11 JOK Tolvanen O'Neill Jensen N.
2-2 20:38 CSZ PP Grigorenko Kaprizov
3-2 23:10 JOK Norman Jormakka Lauridsen
3-3 27:24 CSZ Petrov Popov
3-4 32:48 CSZ Andronov
22 Kapura lövések száma 33
0 Kiállításpercek 0

A főcsoport-elődöntők állása:

Nyugati főcsoport:

SZKA (1.)–Lokomotiv (4.) 4-1
CSZKA (2.)–Jokerit (3.) 4-2

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Metallurg (5.) 4-1
Szalavat Julajev (2.)–Traktor (3.) 3-2

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., hétfő
U21 19:10 UTEDAB 6-2VÉGE
november 12., kedd
BL 17:00 JMIRBM 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABFTC 2-3HVÉGE
EL 18:00 HKBTIT 5-3VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 3-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSVSV 1-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 13., szerda
BL 18:00 MHKMNH 
    • SPORT 2
EL 18:40 VASDAB 1-7VÉGE
U18 18:40 AVSUTE 8-1VÉGE
november 14., csütörtök
U21 12:55 PHCUTE 
U21 14:50 DHKETO 
U18 18:00 SZGKMH 
U21 18:40 VASMIS 
U21 19:10 KMHFTC 
U21 19:50 MACAVS 
november 15., péntek
EL 17:30 GYEDEB 
EL 18:00 DABSCC 
EXL 18:00 MACSBA 
EXL 18:30 MISDTV 
EL 18:40 VASUTE 
KK 19:30 SÖNFTC 
U18 19:35 FTCDHK 
EBEL 19:45 HCBAVS 
november 16., szombat
EWSC   KMHSKP 
KK 16:00 NOTFTC 
EL 17:30 GYEBRA 
SVK3 17:30 PHCBRZ 
U18 18:00 ÓHADAB 
U18 19:10 MACMIS 
november 17., vasárnap
EWSC 11:15 AJAMAC 
U21 14:10 MACDHK 
KK 15:00 FTCAMI 
EL 16:00 BRADEB 
EXL 17:00 DTRMAC 
U21 17:00 ETOMIS 
EBEL 17:30 DECAVS 
EXL 17:30 MISKOS 
EL 18:00 HKBSCC 
EL 18:30 UTETIT 
U21 18:40 AVSVAS 
Partnerünk