A CSZKA kapott gól nélkül verte a Jokeritet

 

Szorokin a szezonbeli 6. playoff-meccsén 5. shutoutját gyűjtötte be. A másik három párharcban egyenlítettek a pénteki vesztesek.

A Szalavat Julajev hosszabbításban verte a Traktort. A baskírok a pénteki mérkőzéshez hasonlóan jóval többet lőttek kapura, de fölényüket így is csak a ráadás 14. percében tudták sikerre váltani Makarov találatával.

KHL, 2018. márc. 17., szombat.
Scrivens: 90,0% (Karejev)
K
Francouz: 93,6% (Gyemcsenko)
Loginov, Larsen, Kemppainen, Omark, Hartikainen
1
Visnyevszkij, Petrov A., Jakucenya, Ribakov, Kokujov
Arzamaszcev, Goncsarov, Liszin, Zubov, Makarov
2
Bailen, Sinyin, Videll, Gynge, Szczechura
Oszipov, Panyin, Burdaszov, Tkacsov, Szajusztov
3
Borodkin, Klimontov, Csernyikov, Petrov J., Penykovszkij
Jelizarov, Kuzmin, Korotkov, Szoloduhin, Majorov
4
Iszajev, Sarov, Kravcov, Solohov, Krucsinyin
Erkka Westerlund
E
Anvar Gatyijatulin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:18 SZJ Kemppainen Hartikainen Omark
1-1 28:50 TRA Szczechura Bailen Gynge
1-2 41:57 TRA Kravcov Krucsinyin
2-2 52:01 SZJ Loginov
3-2 73:25 SZJ Makarov Omark Arzamaszcev
47 Kapura lövések száma 20
2 Kiállításpercek 4

Az Ak Barsz magabiztos sikerrel egyenlített a Metallurg ellen. A kazanyiak a második harmadban 3 gólt lőttek, a záró húsz percben már Kosecskin helyett Szamszonov állt a magnyitogorszkiak kapujában. A csereként beérkező hálóőr hiába védett hibátlanul, maradt a 4-1-es tatár vezetés.

KHL, 2018. márc. 17., szombat.
Garipov: 97,0% (Saricsenkov)
K
Kosecskin: 82,6% (Szamszonov: 100%)
Manuhov, Ohtamaa, Lukojanov, Potapov, Malihin
1
Lee, Birjukov, Kovár, Wolski, Mozjakin
Markov, Ljamkin, Azevedo, Lander, Sekac
2
Pivcakin, Gyenyiszov, Ellison, Csibiszov, Senfeld
Tokranov, Batirsin, Galijev, Zaripov, Tkacsov
3
Tyerescsenko, Bereglazov, Kokarjev, Tyimkin, Osala
Szidorov, Szvitov, Klinkhammer, Koszov
4
Dronov, Platonov, Kaletnyik, Svirjov, Kazionov
Zinetula Biljaletgyinov
E
Viktor Kozlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 12:27 AKB Koszov Klinkhammer
2-0 20:35 AKB Azevedo Sekac
2-1 29:32 MMG Lee Csibiszov Ellison
3-1 31:54 AKB Zaripov Galijev Tokranov
4-1 39:08 AKB Galijev Zaripov
33 Kapura lövések száma 33
6 Kiállításpercek 6

A Lokomotiv visszavágott a pénteki vereségért. Dmitrij Kvartalnov felforgatta a jaroszlavi sorokat, a kapuba pedig Szudnyicint nevezte kezdőként, a 30 éves kapus 28 védéssel meghálálta a bizalmat.

KHL, 2018. márc. 17., szombat.
Koskinen: 94,4% (Sesztyorkin)
K
Szudnyicin: 96,6% (Murigin)
Vojnov, Gavrikov, Dacjuk, Kovalcsuk, Guszev
1
Nakládal, Kronwall, Talbot, Gyenyiszenko, Kontiola
Jakovlev, Hersley, Karpov, Thoresen, Sipacsov
2
Jeleszin, Ljubuskin, Apalkov, Moszaljov, Loktyionov
Zub, Zubarjev, Plotnyikov, Koskiranta, Sirokov
3
Koledov, Cserepanov, Kajumov, Kraszkovszkij, Korskov
Rundblad, Kalinyin Sz., Kablukov
4
Kovaljov, Ivanov, Kagyejkin, Iljenko, Kartajev
Oleg Znarok
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 13:55 SZK Sipacsov Kovalcsuk Zub
1-1 27:54 LOK PP Kajumov Loktyionov Moszaljov
1-2 38:45 LOK Ljubuskin Kraszkovszkij
29 Kapura lövések száma 36
14 Kiállításpercek 24

Újabb kapott gól nélküli diadalt aratott a CSZKA. A fővárosiak kapujában Szorokin hihetetlen teljesítményt nyújt, a rájátszás eddigi 6 meccsén 126 lövésből csak egyetlen gólt kapott.

KHL, 2018. márc. 17., szombat.
Szorokin: 100% (Johansson)
K
Ramö: 94,7% (Zapolski)
Robinson, Kiszelevics, Grigorenko, Popov, Nyicsuskin
1
Lepistö, Andersén, Moses, Joensuu, Regin
Marcsenko, Nyesztyerov, Sumakov, Salunov, Kaprizov
2
Kivistö, Gilroy, O'Neill, Tolvanen, Jensen N.
Pasnyin, Naumenkov, Tyelegin, Andronov, Ljubimov
3
Lauridsen, Wirtanen, Ikonen, Norman, Jormakka
Ozsiganov, Kuzmenko, Scott, Zsarkov, Popugajev
4
Rissanen, Anttila, Pihlström, Huhtala
Igor Nyikityin
E
Jukka Jalonen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 25:12 CSZ Grigorenko Popov Nyicsuskin
2-0 46:00 CSZ Andronov Tyelegin Nyesztyerov
38 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 8

szorokin-cszka

A főcsoport-elődöntők állása:

Nyugati főcsoport:

SZKA (1.)–Lokomotiv (4.) 1-1
CSZKA (2.)–Jokerit (3.) 2-0

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Metallurg (5.) 1-1
Szalavat Julajev (2.)–Traktor (3.) 1-1

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 9-1VÉGE
U18 12:00 OHAFTC 1-11VÉGE
U18 13:30 AVSVIC 10-0VÉGE
U18 15:15 EASVAS 3-2VÉGE
U18 15:15 EHLDEB 2-5VÉGE
U20 16:20 PEFKMH 3-0VÉGE
U20 17:00 DABSAP 2-8VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 5-4 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 6-3VÉGE
U20 19:00 MISDHK 2-1 HVÉGE
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 2-3VÉGE
U20 12:20 PEFSAP 4-3 HVÉGE
U20 14:00 AVSZNO 10-4VÉGE
U20 14:45 UTEETO 10-2VÉGE
U18 15:30 KMHSCC 1-9VÉGE
EL 16:00 BRAVAS 4-0VÉGE
EL 17:00 DABGYE 7-2VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EXL 17:30 DTVMIS 5-2VÉGE
EXL 17:30 MACLMI 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:50 VC2HKB TÖRÖLVE
EL 18:30 UTEFTC 4-5 HVÉGE
szeptember 24., hétfő
U20 15:50 PEFSAP 1-5VÉGE
EL 17:30 SCCBRA 6-1VÉGE
EL 18:00 UTEGYE 4-3 HVÉGE
EL 20:00 HKBFTC 1-5VÉGE
szeptember 25., kedd
EXL 17:30 BBYMAC 
VIS 18:00 UTENZÁ 
U18 18:30 ETOZNO 
szeptember 26., szerda
U18   FTCAVS 
U18 17:20 KMHDEB 
U20 18:15 DABAVS 
U20 19:00 MISVAS 
U18 19:05 UTEVAS 
szeptember 27., csütörtök
U18 14:15 DABFTC 
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 ETOPEF 
EL 18:40 HKBTIT 
Partnerünk