Továbbjutott az Ak Barsz és a Traktor

 

A kazanyiak az Amurt, a cseljabinszkiek a Nyefytehimiket ejtették ki 4-1-es összesítéssel.

A főcsoportgyőztes Ak Barsz lezárta az Amur elleni párharcát. A kazanyiak már a 20. másodpercben megszerezték a vezetést, de 12 perccel később egyenlítettek a habarovszkiak. A mérkőzés és a továbbjutás az 54. percben dőlt el, amikor Klinkhammer belőtte a tatárok győztes gólját.

KHL, 2018. márc. 10., szombat.
Garipov: 95,2% (Saricsenkov)
K
Metsola: 93,3% (Andrjuhov)
Markov, Ljamkin, Azevedo, Lander, Sekac
1
Kolár, Kondratyev, Potyehin, Bivalcev, Li
Manuhov, Ohtamaa, Lukojanov, Potapov, Malihin
2
Turbin, Jordán, Zohorna, Rasszkazov, Litovcsenko
Batirsin, Tokranov, Zaripov, Galijev, Burmisztrov
3
Habarov, Kuzmin, Klopov, Usenyin Vjacseszlav, Usenyin Vlagyiszlav
Szidorov, Szvitov, Klinkhammer, Tkacsov
4
Karmaskov, Golubjev, Gyedunov, Beljakov, Frolov
Zinetula Biljaletgyinov
E
Andrej Martyemjanov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:20 AKB Lander Azevedo Sekac
1-1 12:29 AMR Gyedunov Kolár Usenyin Vlagyiszlav
2-1 53:02 AKB Klinkhammer Szvitov Ljamkin
30 Kapura lövések száma 21
2 Kiállításpercek 6

A Szalavat Julajev 1 győzelemre került a főcsoport-elődöntőtől. A baskírok hősei Kemppainen és Scrivens voltak: a finn csatár 2 gólt lőtt, míg a kanadai kapus 29 lövést védett.

KHL, 2018. márc. 10., szombat.
Scrivens: 96,7% (Karejev)
K
Furch: 90,0% (Silin)
Loginov, Larsen, Kemppainen, Omark, Hartikainen
1
Martinov, Medvegyev, Sztasz, Rau, Galimov
Arzamaszcev, Goncsarov, Liszin, Zubov I., Makarov
2
Csugyinov, Minyejev, Petersson, Purcell, Sundström
Oszipov, Panyin, Burdaszov, Tkacsov, Majorov
3
Gyervuk, Berezin, Mihejev, Koseljov, Szemjonov
Jelizarov, Garejev, Buszarov, Szoloduhin, Kuzmin
4
Nazarkin, Manukjan, Lemtyugov, Hohrjakov, Kugrisev
Erkka Westerlund
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:20 SZJ PP Kemppainen Omark Larsen
2-0 29:08 SZJ Kemppainen Liszin
2-1 49:24 AVG PP Petersson Berezin Purcell
20 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 12

A Traktor a remek emberelőnyös játékának köszönhetően kiverte a Nyeftyehimiket. A cseljabinszkiek 4-1-re vezettek a meccs felénél, a vendégek csak felzárkózni tudtak, egyenlíteni nem, így véget ért a szezon a nyizsnyekamszkiak számára.

KHL, 2018. márc. 10., szombat.
Gyemcsenko: 93,2% (Szuhacsov)
K
Makarov: 85,0% (Jezsov: 92,3%)
Sinyin, Bailen, Gynge, Videll, Poligalov
1
Szergejev, Piganovics, Kulikov, Nestrasil, Everberg
Petrov A., Visnyevszkij, Petrov J., Csernyikov, Penykovszkij
2
Szorokin, Saripzjanov, Porjagyin, Jakimov, Zdunov
Borodkin, Mamajev, Ribakov, Gubarjev, Kokujov
3
Ogurcov, Brincev, Filatov, Hajrullin, Hanzl
Iszajev, Sarov, Kravcov, Solohov, Krucsinyin
4
Nyekolenko, Avcin, Bikmullin, Arkalov, Hafizov
Anvar Gatyijatulin
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 10:01 TRA PP Visnyevszkij Petrov A. Krucsinyin
1-1 16:39 NYH PP Piganovics Kulikov Everberg
2-1 21:35 TRA PP Kravcov Visnyevszkij Krucsinyin
3-1 23:30 TRA PP Visnyevszkij Sarov Kravcov
4-1 28:07 TRA Petrov J. Gynge Csernyikov
4-2 39:47 NYH PP Brincev
4-3 49:53 NYH Szorokin Porjagyin
33 Kapura lövések száma 44
24 Kiállításpercek 20

A Metallurg győzött az Avtomobiliszt otthonában, a 4 vendég gólból 3-at légiósok szereztek. A magnyitogorszkiak hétfőn hazai jégen zárhatják le a jekatyerinburgiak elleni párharcot.

KHL, 2018. márc. 10., szombat.
Kovár Jakub: 88,0% (Szohatszkij)
K
Kosecskin: 96,7% (Zagidulin)
Megalinszkij, Vasziljevszkij, Kucserjavenko, Krikunov, Milovzorov
1
Lee, Birjukov, Kovár Jan, Wolski, Mozjakin
Tyimasov, Cajkovsky, Szimakov, Torcsenyuk, Cseszalin
2
Pivcakin, Gyenyiszov, Ellison, Csibiszov, Senfeld
Ljamin, Trjamkin, Paré, Golisev, Parenteau
3
Tyerescsenko, Bereglazov, Kokarjev, Tyimkin, Osala
Misarin, Obigyin, Popov, Rasszejkin, Garejev
4
Dronov, Platonov, Kaletnyik, Svirjov, Kazionov
Ilja Krikunov
E
Viktor Kozlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:41 AVT Garejev Cajkovsky
1-1 10:25 MMG Bereglazov Ellison Birjukov
1-2 18:06 MMG PP Ellison Mozjakin Wolski
1-3 54:10 MMG PP Osala Mozjakin Tyerescsenko
1-4 59:48 MMG Kovár Jan Lee Mozjakin
30 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 2

A főcsoport-negyeddöntők állása:

Nyugati főcsoport:

SZKA (1.)–Szeversztal (8.) 4-0
CSZKA (2.)–Szpartak (7.) 4-0
Jokerit (3.)–Szocsi (6.) 4-1
Lokomotiv (4.)–Torpedo (5.) 4-0

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Amur (8.) 4-1
Szalavat Julajev (2.)–Avangard (7.) 3-2
Traktor (3.)–Nyeftyehimik (6.) 4-1
Avtomobiliszt (4.)–Metallurg (5.) 2-3

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk