Nyeretlenül zártak az epinali ifjúságiak

 

A pénteki naphoz hasonlóan szombaton is kikapott mindkét U18-as csapatunk.

Az Epinalban jégre lépő ifjúságiak két vesztes meccs után Szlovéniával találkoztak. Délnyugati szomszédunk a 47. másodpercben és a 4. percben betalált nekünk, ezzel pedig már ekkor eldőlt a mérkőzés, ugyanis a szlovének 2-0-ra győztek. A magyar együttes így 3 vereséggel zárta a túrát, ám 3 szoros mérkőzést játszott, a tapasztalatot pedig az áprilisi, kijevi divízió 1/B-s vb-n kamatoztathatják a játékosok.

A Varsóban tornázó magyar U18-as csapat Fehéroroszországgal csapott össze. Ellenfelünk négyszer is megszerezte a vezetést, mi háromszor tudtunk egyenlíteni, így 4-3-as fehérorosz siker született. A magyar gólokat Keresztes Levente, Fekete Botond és Zsigmond Áron lőtték.

A varsói torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 16., péntek, 19:00: Lengyelország–Magyarország 5-4
2018. február 17., szombat, 16:00: Magyarország–Fehéroroszország 3-4
2018. február 18., vasárnap, 12:00: Magyarország–Ukrajna

Név Poszt Szül.év
Kapusok
Fekete Bence 2001 Vasas
Halász Béni 2001 Linz (AUT)
Monostori Tamás 2002 UTE
Hátvédek
Dóczi Zsombor 2001 MAC
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Fekete Botond 2000 UTE
Jakabfy Csongor 2000 Győri Nemak-Dana ETO HC
Jarács Roland 2001 MAC
Mórocz Tibor 2001 KMH
Szabó Zsolt 2000 UTE
Szécsi Roland 2000 KMH
Csatárok
Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Galántai Richárd 2000 MAC
Hegedüs Márk 2001 UTE
Kedves Tamás 2001 MAC
Keresztes Levente 2002 MAC
Pataki Viktor 2001 MAC
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Sándor-Székely Ottó 2001 Győri Nemak-Dana ETO HC
Szalmás Bence 2002 MAC
Zsigmond Áron 2000 UTE

Az U18-as válogatott varsói stábja:

Szövetségi edző: Ondrejcik Rastislav
Edző: Tokaji Viktor
Erőnléti edző: Papp Péter
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatmenedzser: Mercz Orsolya

Az epinali torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 15., csütörtök, 19:30: Franciaország–Magyarország 4-2
2018. február 16., péntek, 16:00: Magyarország–Olaszország 3-4
2018. február 17., szombat, 12:15: Szlovénia–Magyarország 0-2

Név Poszt Szül.év
Kapusok
Gönczi Lajos 2000 DHK
Horváth Bendegúz 2001 Zalai Titánok
Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Hátvédek
Falus Ádám 2001 Zürich Lions Novitz (SUI)
Farkas Botond 2001 Vasas
Horváth Milán 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Jakabfy Sámuel 2002 Győri Nemak-Dana ETO HC
Ortenszky Tamás 2002 Biel-Bienne (SUI)
Szécsi Patrik 2000 KMH
Csatárok
Bogesic Vedran 2001 MAC
Farkas Márton 2000 Tuto (FIN)
Filep Zsombor 2001 DHK
Horváth László 2000 Győri Nemak-Dana ETO HC
Horváth Pál 2002 Győri Nemak-Dana ETO HC
Kónya Krisztián 2001 Linz (AUT)
Kovács Alex 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Kozma Ferenc 2001 DHK
Péter Donát 2000 Augsburg (GER)
Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
Schlekmann Márk 2002 MAC

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi kapitány:  Glen Williamson
Edzők: Gröschl Tamás, Vas Márton
Kapusedző: Jukka Kontsas
Fizioterapeuták: Berkes Brigitta
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatmenedzser: Végh Benedek

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC 3-0VÉGE
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 1-1ÉLŐ
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk