Nyeretlenül zártak az epinali ifjúságiak

 

A pénteki naphoz hasonlóan szombaton is kikapott mindkét U18-as csapatunk.

Az Epinalban jégre lépő ifjúságiak két vesztes meccs után Szlovéniával találkoztak. Délnyugati szomszédunk a 47. másodpercben és a 4. percben betalált nekünk, ezzel pedig már ekkor eldőlt a mérkőzés, ugyanis a szlovének 2-0-ra győztek. A magyar együttes így 3 vereséggel zárta a túrát, ám 3 szoros mérkőzést játszott, a tapasztalatot pedig az áprilisi, kijevi divízió 1/B-s vb-n kamatoztathatják a játékosok.

A Varsóban tornázó magyar U18-as csapat Fehéroroszországgal csapott össze. Ellenfelünk négyszer is megszerezte a vezetést, mi háromszor tudtunk egyenlíteni, így 4-3-as fehérorosz siker született. A magyar gólokat Keresztes Levente, Fekete Botond és Zsigmond Áron lőtték.

A varsói torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 16., péntek, 19:00: Lengyelország–Magyarország 5-4
2018. február 17., szombat, 16:00: Magyarország–Fehéroroszország 3-4
2018. február 18., vasárnap, 12:00: Magyarország–Ukrajna

Név Poszt Szül.év
Kapusok
Fekete Bence 2001 Vasas
Halász Béni 2001 Linz (AUT)
Monostori Tamás 2002 UTE
Hátvédek
Dóczi Zsombor 2001 MAC
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Fekete Botond 2000 UTE
Jakabfy Csongor 2000 Győri Nemak-Dana ETO HC
Jarács Roland 2001 MAC
Mórocz Tibor 2001 KMH
Szabó Zsolt 2000 UTE
Szécsi Roland 2000 KMH
Csatárok
Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Galántai Richárd 2000 MAC
Hegedüs Márk 2001 UTE
Kedves Tamás 2001 MAC
Keresztes Levente 2002 MAC
Pataki Viktor 2001 MAC
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Sándor-Székely Ottó 2001 Győri Nemak-Dana ETO HC
Szalmás Bence 2002 MAC
Zsigmond Áron 2000 UTE

Az U18-as válogatott varsói stábja:

Szövetségi edző: Ondrejcik Rastislav
Edző: Tokaji Viktor
Erőnléti edző: Papp Péter
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatmenedzser: Mercz Orsolya

Az epinali torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 15., csütörtök, 19:30: Franciaország–Magyarország 4-2
2018. február 16., péntek, 16:00: Magyarország–Olaszország 3-4
2018. február 17., szombat, 12:15: Szlovénia–Magyarország 0-2

Név Poszt Szül.év
Kapusok
Gönczi Lajos 2000 DHK
Horváth Bendegúz 2001 Zalai Titánok
Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Hátvédek
Falus Ádám 2001 Zürich Lions Novitz (SUI)
Farkas Botond 2001 Vasas
Horváth Milán 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Jakabfy Sámuel 2002 Győri Nemak-Dana ETO HC
Ortenszky Tamás 2002 Biel-Bienne (SUI)
Szécsi Patrik 2000 KMH
Csatárok
Bogesic Vedran 2001 MAC
Farkas Márton 2000 Tuto (FIN)
Filep Zsombor 2001 DHK
Horváth László 2000 Győri Nemak-Dana ETO HC
Horváth Pál 2002 Győri Nemak-Dana ETO HC
Kónya Krisztián 2001 Linz (AUT)
Kovács Alex 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Kozma Ferenc 2001 DHK
Péter Donát 2000 Augsburg (GER)
Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
Schlekmann Márk 2002 MAC

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi kapitány:  Glen Williamson
Edzők: Gröschl Tamás, Vas Márton
Kapusedző: Jukka Kontsas
Fizioterapeuták: Berkes Brigitta
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatmenedzser: Végh Benedek

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 
ELA 18:40 HKBVC2 
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk