Indul a válogatottak nagyüzeme

   

Két alkalmi, U19-es válogatottunk is debütál a februári IIHF-szünet alatt. Összesen nyolc szelekció turnézik szerte Európában.

Miközben Pjongcsangban zajlik a női és a férfi jégkorongtorna, addig Európában is leáll az élet a nemzetközi szünet alatt. Szinte mindegyik korosztályunk jégre lép, közülük az U19-es férfi válogatott játszik itthon. A felnőtt férfiak Katowicébe utaznak, akárcsak a női U19-es együttes, míg a felnőtt nők Párizsban vívnak 3 edzőmérkőzést. A férfi ifjúsági válogatott két részre bontva gyakorol: az egyik fele a franciaországi Epinalban, míg a másik része Varsóban. Az U15-ösök az olaszországi Baselgában lépnek jégre négycsapatos tornán, míg a legfiatalabbak, az U14-es korosztály Ausztria két tartományi csapatával és egy észak-olaszországi együttessel méri össze erejét.

FÉRFI VÁLOGATOTT

A katowicei EIHC-torna programja:

február 16., péntek
16:30 Kazahsztán–Magyarország
20:00 Lengyelország–Olaszország

február 17., szombat
16:30 Magyarország–Olaszország
20:00 Lengyelország–Kazahsztán

február 18., vasárnap
15:30 Olaszország–Kazahsztán
19:15 Lengyelország–Magyarország

A keret:

Kapusok
Bálizs Bence MAC Budapest
Duschek Dávid Dunaújvárosi Acélbikák
Kiss Bence DVTK Jegesmedvék
Rajna Miklós Fehérvár AV19
Hátvédek
Garát Zsombor MAC Budapest
Hruby Gellért Dunaújvárosi Acélbikák
Kiss Dániel UTE
Kovács Bronson MAC Budapest
Láda Balázs DVTK Jegesmedvék
Nagy Nilan UTE
Pozsgai Tamás MAC Budapest
Stipsicz Bence Fehérvár AV19
Szabó Dániel Fehérvár AV19
Varga Arnold UTE
Vojtkó Mátyás DVTK Jegesmedvék
Kevin Wehrs Innsbruck (AUT)
Csatárok
Bartalis István Schwenninger Wild Wings (GER)
Chris Bodo MAC Budapest
Csányi Karol HK Nitra (SVK)
Erdély Csanád Fehérvár AV19
Galanisz Nikandrosz DVTK Jegesmedvék
Léránt René Dunaújvárosi Acélbikák
Magosi Bálint DVTK Jegesmedvék
Miskolczi Márk DVTK Jegesmedvék
Nagy Krisztián MAC Budapest
Odnoga Mátyás Dunaújvárosi Acélbikák
Brance Orban MAC Budapest
Pavuk Attila DVTK Jegesmedvék
Reisz Áron Fehérvár AV19
Andrew Sarauer Villach (AUT)
Sárpátki Tamás Fehérvár AV19
Sofron István Villach (AUT)
Vas János DVTK Jegesmedvék
Vincze Péter Fehérvár AV19

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Jarmo Tolvanen
Edzők: Majoross Gergely, Szilassy Zoltán
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatorvos: Dr. Majzik Ernő
Fizioterapeuta: Bagonya Imre és Sashalmi Tamás
Felszerelésmenedzser: Nagy József és Tornyi Gábor
Csapatmenedzser: Imre Lajos és Szilágyi Levente
Médiamenedzser: Závodszky Szabolcs

 

U19-ES VÁLOGATOTT

A kaposvári torna programja:

február 15., csütörtök
15:30 Ausztria–Norvégia
19:00 Magyarország–Franciaország

február 16., péntek
15:30 Franciaország–Ausztria
19:00 Norvégia–Magyarország

február 17., szombat
12:30 Magyarország–Ausztria
16:00 Norvégia–Franciaország

Név Klub
Kapusok
Nagy Kristóf MAC
Szeles Martin Ifj. Ocskay Gábor JA
Tóth Balázs Linz
Hátvédek
Futó Máté Seguin Huskies (CAN)
Halasi Márk Ifj. Ocskay Gábor JA
Kiss Roland UTE
Molnár András UTE
Sándor Flórián Ifj. Ocskay Gábor JA
Simotics Ferenc Sparta Praha (CZE)
Vas Márk Ifj. Ocskay Gábor JA
Csatárok
Búzás Arnold Ifj. Ocskay Gábor JA
Császár Hunor Ifj. Ocskay Gábor JA
Csiki Attila Vasas
Horváth Ákos UTE
Kedves Richárd MAC
Lőczi Árpád MAC
Madácsi Benedek Ifj. Ocskay Gábor JA
Nagy Ákos Ifj. Ocskay Gábor JA
Pákozdi Bálint Visby/Roma (SWE)
Péter Andor Ifj. Ocskay Gábor JA
Szalma Zsolt UTE
Verba Balázs DVTK Jegesmedvék
Vincze Gergő Ifj. Ocskay Gábor JA

Az U19-es válogatott stábja:

Edzők: Fodor Szabolcs és Kiss Dávid
Fizioterapeuta: Babik János
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatmenedzser: Szilágyi Levente

 

U18-AS VÁLOGATOTT

A varsói torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 16., péntek, 19:00: Lengyelország–Magyarország
2018. február 17., szombat, 16:00: Magyarország–Fehéroroszország
2018. február 18., vasárnap, 12:00: Magyarország–Ukrajna

Név Poszt Szül.év
Kapusok
Fekete Bence 2001 Vasas
Halász Béni 2001 Linz (AUT)
Monostori Tamás 2002 UTE
Hátvédek
Dóczi Zsombor 2001 MAC
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Fekete Botond 2000 UTE
Jakabfy Csongor 2000 Győri Nemak-Dana ETO HC
Jarács Roland 2001 MAC
Mórocz Tibor 2001 KMH
Szabó Zsolt 2000 UTE
Szécsi Roland 2000 KMH
Csatárok
Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Galántai Richárd 2000 MAC
Hegedüs Márk 2001 UTE
Kedves Tamás 2001 MAC
Keresztes Levente 2002 MAC
Pataki Viktor 2001 MAC
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Sándor-Székely Ottó 2001 Győri Nemak-Dana ETO HC
Szalmás Bence 2002 MAC
Zsigmond Áron 2000 UTE

Az U18-as válogatott varsói stábja:

Szövetségi edző: Ondrejcik Rastislav
Edző: Tokaji Viktor
Erőnléti edző: Papp Péter
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatmenedzser: Mercz Orsolya

Az epinali torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 15., csütörtök, 19:30: Franciaország–Magyarország
2018. február 16., péntek, 16:00: Magyarország–Olaszország
2018. február 17., szombat, 12:15: Szlovénia–Magyarország

Név Poszt Szül.év
Kapusok
Gönczi Lajos 2000 DHK
Horváth Bendegúz 2001 Zalai Titánok
Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Hátvédek
Falus Ádám 2001 Zürich Lions Novitz (SUI)
Farkas Botond 2001 Vasas
Horváth Milán 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Jakabfy Sámuel 2002 Győri Nemak-Dana ETO HC
Ortenszky Tamás 2002 Biel-Bienne (SUI)
Szécsi Patrik 2000 KMH
Csatárok
Bogesic Vedran 2001 MAC
Farkas Márton 2000 Tuto (FIN)
Filep Zsombor 2001 DHK
Horváth László 2000 Győri Nemak-Dana ETO HC
Horváth Pál 2002 Győri Nemak-Dana ETO HC
Kónya Krisztián 2001 Linz (AUT)
Kovács Alex 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Kozma Ferenc 2001 DHK
Péter Donát 2000 Augsburg (GER)
Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
Schlekmann Márk 2002 MAC

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi kapitány:  Glen Williamson
Edzők: Gröschl Tamás, Vas Márton
Kapusedző: Jukka Kontsas
Fizioterapeuták: Berkes Brigitta
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatmenedzser: Végh Benedek

 

U15-ÖS VÁLOGATOTT

A baselgai torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 14., szerda, 14:30: Magyarország–Ausztria
2018. február 15., csütörtök, 20:15: Olaszország–Magyarország
2018. február 16., péntek, 9:30: Szlovénia–Magyarország

Név Klub
Kapusok
Balázs Olivér Vasas
Kamondy Dominik Ifj. Ocskay Gábor JA
Papp Áron UTE
Hátvédek
Antal Simon DHK
Balázsi Márton UTE
Horváth Donát MAC
Jécsai Dávid MAC
Lászlóffy Botond UTE
Márkus Márkó Vasas SC
Modok Balázs Sándor Pesterzsébeti HC
Szabó Bálint Ifj. Ocskay Gábor JA
Csatárok
Ádám Zsolt MAC
Alapi Márton Ifj. Ocskay Gábor JA
Ambrus Csongor Ifj. Ocskay Gábor JA
Bartók András DHK
Fekete Alex Ifj. Ocskay Gábor JA
Fülöp Bence MAC
Illés Márton DVTK Jegesmedvék
Jábor Bendegúz Ifj. Ocskay Gábor JA
Keceli-Mészáros Mátyás Ifj. Ocskay Gábor JA
Nyergesi Dominik MAC
Papp Tamás FTC
Simon Levente UTE

Az U15-ös válogatott stábja:

Szövetségi edző: Horváth András
Edzők: Zalavári Bence és Galsi Péter
Kapusedző: Székely Csaba
Fizioterapeuta: Sarkadi Csaba

 

U14-ES VÁLOGATOTT

Az U14-es válogatott spittali mérkőzései:

2018. február 16., péntek, 17:00: Magyarország–Kelet-Ausztria
2018. február 17., szombat, 17:00: Dél-Ausztria–Magyarország
2018. február 18., vasárnap, 9:00: Magyarország–Südtirol

Név Klub
Kapusok
Csibi Dávid Ifj. Ocskay Gábor JA
Straubinger Zoltán MAC Budapest
Zöld-Bátkay Bálint KMH
Hátvédek
Zilahi Zsombor Debreceni Hoki Klub
Hercsel Bálint Győri NEMAK-DANA ETO HC
Nádasy Márton Gepárd
Kemény Kristóf Egerszegi Titánok
Nagy Levente MAC Budapest
Ritecz Richárd UTE
Wenner Miklós Tisza Volán SC
Csatárok
Császi Barnabás MAC Budapest
Erdélyi Barnabás Ifj. Ocskay Gábor JA
Gábor Miklós KMH
Gyuró Dávid Ifj. Ocskay Gábor JA
Horváth Bence Ifj. Ocskay Gábor JA
Kárpáti Zalán MAC Budapest
Kiss Mátyás DVTK Jegesmedvék
Klár Zalán UTE
Koczkás Márk Győri NEMAK-DANA ETO HC
Lambert Levente Gepárd
Lengyel Ákos Dunaújvárosi Acélbikák
Nemcsics István Ferencvárosi TC
Szabó Péter Ifj. Ocskay Gábor JA

Az U14-es válogatott stábja:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Vezetőedző: Mayer Péter
Edzők: Revák Zoltán és Árkovics Bálint
Kapusedző: Hajek Márk
Csapatvezető: Szombathelyi Beáta

 

NŐI VÁLOGATOTT

A női válogatott párizsi mérkőzései:

2018. február 15., csütörtök, 19:00: Magyarország–Franciaország
2018. február 16., péntek, 19:00: Magyarország–Franciaország
2018. február 17., szombat, 17:30: Magyarország–Franciaország

Név Szül. év Klub 
Kapusok
Horváth Vanessa 1999 Popradske Lisky (SVK)
Németh Anikó 1996 KMH Budapest
Hátvédek
Grkovic Jelena 1997 KMH Budapest
Holzer Bernadett 1998 KMH Budapest
Kreisz Emma 2003 MAC Buapest
Mayer Fruzsina 2000 Vasas SC
Németh Bernadett 1996 KMH Budapest
Pártos Réka 1996 Karlskrona HK (SWE)
Rónai Alexandra 1993 KMH Budapest
Szamosfalvi Petra 2002 KMH Budapest
Csatárok
Brgles Nóra 1991 SDE Stockholm (SWE)
Gottlibet Zóra 1998 Southampton Spitfires (GBR)
Alexandra Gowie 1993 Bolzano (ITA)
Horváth Imola 2002 Ifj Ocskay Gábor JA
Jókai Szilágyi Zsófia 1992 Lulea HF (SWE)
Pavuk Petra 1998 Ferencvárosi TC
Averi Nooren 1994 KMH Budapest
Seregély Míra 2003 MAC Buapest
Somogyi Vivien 1995 KMH Budapest
Ungár Rebeka 1997 KMH Budapest

A női válogatott szakmai stábja:

Szövetségi kapitány: Marton Tibor
Edző: Mika Vaarala
Kapusedző: Budai Krisztián
Videoedző: Bedő Botond
Rehabilitációs edző: Gallyas Gabriella
Erőnléti edző: Kozák Attila
Felszerelésmenedzser: Szabó Dávid
Csapatvezető: Jasó Judit
Női szakágigazgató: dr. Kolbenheyer Zsuzsanna

 

NŐI U19-ES VÁLOGATOTT

A női U19-es válogatott katowicei mérkőzései:

2018. február 16., péntek, 19:00: Magyarország–Lettország
2018. február 17., szombat, 19:00: Magyarország–Spanyolország
2018. február 18., vasárnap, 16:00: Magyarország–Lengyelország

Név Szül. év Klub
Kapusok   
Hodos Piroska 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Maruyama Yumi 2000 Ferencvárosi TC
Tóth Zsófia 2003 Ferencvárosi TC
Hátvédek
Bukor Petra 2004 Vasas SC
Faggyas Lilla 2002 Torino Bulls (ITA)
Fecske Maja 2002 ifj. Ocskay Gábor JA
Gaitz Hanna 2001 KMH Budapest
Gengeliczky Dorottya 2004 Győri NEMAK-DANA ETO HC
Kotsis Liza 2003 Gepárd JE
Lázár Csenge 2002 Ferencvárosi TC
Marsl Alexandra 2003 Gepárd Girls
Szűcs Anita 1999 KMH Budapest
Timkó Blanka 2001 Ferencvárosi TC
Csatárok
Cselényi Viktória 2000 KMH Budapest
Józsa Orsolya 2003 Gepárd JE
Kerekes Kármen 2003 KMH Budapet
Koczka Jozefina 2000 Dunaújvárosi Acélbikák
Losonci Zsófia 2002 Ferencvárosi TC
Papacsek Réka 2003 Ferencvárosi TC
Páterka Lilla 1999 KMH Budapest
Puskás Noémi 2001 KMH Budapest
Strobl Lara 2003 Vasas SC

Cimkék: , , , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 10., szombat
U17 10:25 HUNSVK 3-6VÉGE
U18 11:30 HUNITA 5-2VÉGE
NŐI 12:00 FRACHN 6-0VÉGE
U20 12:00 SLOITA 0-4VÉGE
NU18 15:30 HUNESP 1-0 HVÉGE
NŐI 15:30 SVKDEN 3-4VÉGE
U20 15:30 HUNFRA 4-3 HVÉGE
EIHC 16:00 HUNITA 7-1VÉGE
NŐI 19:00 HUNNOR 8-4VÉGE
november 11., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 4-1VÉGE
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 
U18 17:20 KMHVAS 
U18 17:30 AVSOKW 
EL 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 DTVMAC 
EL 18:30 TITVC2 
EXL 18:30 MISDTR 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:30 ETOMAC 
EL 18:40 HKBFTC 
EL 18:40 VASDAB 
november 15., csütörtök
U18   DABZEG 
U20 15:20 DHKAVS 
U18 15:50 PEFFTC 
U20 18:00 MACUTE 
Partnerünk