Williamson kijelölte a varsói és az epinali csapatot

 

Az U18-as válogatott szakmai stábja kettéosztotta a két napon át együtt készülő együttest.

Glen Williamson és stábja megnevezte azt a 2-2 kapust és 20-20 mezőnyjátékost, akikre Epinalban, illetve Varsóban számítanak. Vas Márton segédedző elmondta: “Jó tempóban, remek hozzáállással dolgoztak a srácok. Vannak olyanok közöttük, akik korábban még nem láttuk a válogatottnál vagy jóval kevesebbet, ezúttal nekik is megadjuk a lehetőséget, hogy nemzetközi színtéren bizonyítsanak. Mindig fontos hogy erősebb csapatokkal játsszunk ott tudunk fejlődni és gyorsulni, ez a célunk, erre remek alkalom lesz mindkét torna.”

A varsói torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 16., péntek, 19:00: Lengyelország–Magyarország
2018. február 17., szombat, 16:00: Magyarország–Fehéroroszország
2018. február 18., vasárnap, 12:00: Magyarország–Ukrajna

Név Poszt Szül.év
Kapusok
Fekete Bence 2001 Vasas
Halász Béni 2001 Linz (AUT)
Monostori Tamás 2002 UTE
Hátvédek
Dóczi Zsombor 2001 MAC
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Fekete Botond 2000 UTE
Jakabfy Csongor 2000 Győri Nemak-Dana ETO HC
Jarács Roland 2001 MAC
Mórocz Tibor 2001 KMH
Szabó Zsolt 2000 UTE
Szécsi Roland 2000 KMH
Csatárok
Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Galántai Richárd 2000 MAC
Hegedüs Márk 2001 UTE
Kedves Tamás 2001 MAC
Keresztes Levente 2002 MAC
Pataki Viktor 2001 MAC
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Sándor-Székely Ottó 2001 Győri Nemak-Dana ETO HC
Szalmás Bence 2002 MAC
Zsigmond Áron 2000 UTE

Az U18-as válogatott varsói stábja:

Szövetségi edző: Ondrejcik Rastislav
Edző: Tokaji Viktor
Erőnléti edző: Papp Péter
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatmenedzser: Mercz Orsolya

Az epinali torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 15., csütörtök, 19:30: Franciaország–Magyarország
2018. február 16., péntek, 16:00: Magyarország–Olaszország
2018. február 17., szombat, 12:15: Szlovénia–Magyarország

Név Poszt Szül.év
Kapusok
Gönczi Lajos 2000 DHK
Horváth Bendegúz 2001 Zalai Titánok
Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Hátvédek
Falus Ádám 2001 Zürich Lions Novitz (SUI)
Farkas Botond 2001 Vasas
Horváth Milán 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Jakabfy Sámuel 2002 Győri Nemak-Dana ETO HC
Ortenszky Tamás 2002 Biel-Bienne (SUI)
Szécsi Patrik 2000 KMH
Csatárok
Bogesic Vedran 2001 MAC
Farkas Márton 2000 Tuto (FIN)
Filep Zsombor 2001 DHK
Horváth László 2000 Győri Nemak-Dana ETO HC
Horváth Pál 2002 Győri Nemak-Dana ETO HC
Kónya Krisztián 2001 Linz (AUT)
Kovács Alex 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Kozma Ferenc 2001 DHK
Péter Donát 2000 Augsburg (GER)
Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
Schlekmann Márk 2002 MAC

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi kapitány:  Glen Williamson
Edzők: Gröschl Tamás, Vas Márton
Kapusedző: Jukka Kontsas
Fizioterapeuták: Berkes Brigitta
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatmenedzser: Végh Benedek

HUN U18 2017

Fotó: Szombathelyi Beáta (Team HUN Photography)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB INFO
ELF 20:00 FTCDEB INFO
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk