Williamson kijelölte a varsói és az epinali csapatot

 

Az U18-as válogatott szakmai stábja kettéosztotta a két napon át együtt készülő együttest.

Glen Williamson és stábja megnevezte azt a 2-2 kapust és 20-20 mezőnyjátékost, akikre Epinalban, illetve Varsóban számítanak. Vas Márton segédedző elmondta: “Jó tempóban, remek hozzáállással dolgoztak a srácok. Vannak olyanok közöttük, akik korábban még nem láttuk a válogatottnál vagy jóval kevesebbet, ezúttal nekik is megadjuk a lehetőséget, hogy nemzetközi színtéren bizonyítsanak. Mindig fontos hogy erősebb csapatokkal játsszunk ott tudunk fejlődni és gyorsulni, ez a célunk, erre remek alkalom lesz mindkét torna.”

A varsói torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 16., péntek, 19:00: Lengyelország–Magyarország
2018. február 17., szombat, 16:00: Magyarország–Fehéroroszország
2018. február 18., vasárnap, 12:00: Magyarország–Ukrajna

Név Poszt Szül.év
Kapusok
Fekete Bence 2001 Vasas
Halász Béni 2001 Linz (AUT)
Monostori Tamás 2002 UTE
Hátvédek
Dóczi Zsombor 2001 MAC
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Fekete Botond 2000 UTE
Jakabfy Csongor 2000 Győri Nemak-Dana ETO HC
Jarács Roland 2001 MAC
Mórocz Tibor 2001 KMH
Szabó Zsolt 2000 UTE
Szécsi Roland 2000 KMH
Csatárok
Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Galántai Richárd 2000 MAC
Hegedüs Márk 2001 UTE
Kedves Tamás 2001 MAC
Keresztes Levente 2002 MAC
Pataki Viktor 2001 MAC
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Sándor-Székely Ottó 2001 Győri Nemak-Dana ETO HC
Szalmás Bence 2002 MAC
Zsigmond Áron 2000 UTE

Az U18-as válogatott varsói stábja:

Szövetségi edző: Ondrejcik Rastislav
Edző: Tokaji Viktor
Erőnléti edző: Papp Péter
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatmenedzser: Mercz Orsolya

Az epinali torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2018. február 15., csütörtök, 19:30: Franciaország–Magyarország
2018. február 16., péntek, 16:00: Magyarország–Olaszország
2018. február 17., szombat, 12:15: Szlovénia–Magyarország

Név Poszt Szül.év
Kapusok
Gönczi Lajos 2000 DHK
Horváth Bendegúz 2001 Zalai Titánok
Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Hátvédek
Falus Ádám 2001 Zürich Lions Novitz (SUI)
Farkas Botond 2001 Vasas
Horváth Milán 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Jakabfy Sámuel 2002 Győri Nemak-Dana ETO HC
Ortenszky Tamás 2002 Biel-Bienne (SUI)
Szécsi Patrik 2000 KMH
Csatárok
Bogesic Vedran 2001 MAC
Farkas Márton 2000 Tuto (FIN)
Filep Zsombor 2001 DHK
Horváth László 2000 Győri Nemak-Dana ETO HC
Horváth Pál 2002 Győri Nemak-Dana ETO HC
Kónya Krisztián 2001 Linz (AUT)
Kovács Alex 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Kozma Ferenc 2001 DHK
Péter Donát 2000 Augsburg (GER)
Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
Schlekmann Márk 2002 MAC

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi kapitány:  Glen Williamson
Edzők: Gröschl Tamás, Vas Márton
Kapusedző: Jukka Kontsas
Fizioterapeuták: Berkes Brigitta
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatmenedzser: Végh Benedek

HUN U18 2017

Fotó: Szombathelyi Beáta (Team HUN Photography)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk