Gyerehokizni A Vasas nyerte az U20-as rangadót

A piros-kékek győztek a MAC elleni rangadón a junioroknál. az U14-es bajnokságban szétlövésben dőlt el a Gepárd és a DVTK találkozója az ünnepek előtt.

EBYSL/U20-as bajnokság

Három pont került a Vasas U20-as csapatának karácsonyfája alá a MAC elleni mérkőzés után. A december 23-án játszott találkozó első harmadában az angyalföldiek kétgólos előnyre tettek szert, a második harmadban nem esett találat, míg a vendégeknek csak az 59. percben sikerült szépíteniük. Természetesen az utolsó percben mindent egy lapra feltéve lehozták a kapusukat, a Vasas azonban üres kapus góllal állította be a 3-1- es végeredményt.

Az EBYSL és az U20-as bajnokság is január 4-én folytatódik.

Eredmény:

2017. december 23., szombat:

*Vasas?MAC Budapest 3-1

*EBYSL és U20-as bajnoki is

EBJL/U18-as bajnokság

Az EBJL-ben, illetve az U18-as bajnokságban december 22-én lépett jégre a Vasas a KMH ellen. Az angyalföldiek a 9. percben szerezték meg a vezetést, amelyet egészen a 49. percig tartottak. A vendégek azonban csak négy percig örülhettek az egyenlítésnek, a hazaiak ugyanis ismét előnybe kerültek, s végül 2-1-re nyertek is.

Az EBJL-ben szombaton a Győr a Znojmóhoz látogat. Az U18-as bajnokság január 3-án folytatódik.

U16-os bajnokság

Az U16-os bajnokság mindhárom csoportjában január 7-én folytatódnak a küzdelmek.

U14-es bajnokság

Az U14-es bajnokságban a karácsony előtti pénteken az Ifj. Ocskay Gábor JA 22-1-re verte a KMH-t. Szombaton már szorosabb meccseket játszottak a csapatok, pláne a Gepárd és a DVTK. Az első harmadban utóbbi szerzett vezetést, a másodikban azonban egyenlítettek az óbudaiak. Aztán ismét a miskolciakhoz került az előnyt, de a játékrész végül 2-2-vel zárult. Az utolsó harmad, majd a hosszabbítás sem hozott döntést, így a Gepárd szétlövésben nyert 3- 2-re.

A Győr és a MAC találkozója is fordulatosra sikerült. A 2. percben a győriek jutottak előnyhöz, a harmad azonban a budapestiek 2-1-es vezetésével zárult. A második harmadban aztán nemcsak egyenlítettek a hazaiak, de fordítottak is, csakhogy a szünetben mégis 3-3 állt
az eredményjelzőn. A harmadik harmad elején a MAC gyorsan lőtt két gólt, ezzel eldöntve a három pont sorsát, amit 5-3-as diadallal vitt haza.

Bár a Pesterzsébet megnyerte a második harmadot 2-1-re, mégsem tudta jobban megnehezíteni az első harmad után már 3-0-ra vezető, s végül 7-3- ra nyerő Vasas dolgát.

Szombaton a KMH a Pesterzsébetet, a MAC a Gepárdot fogadja.

MAC Budapest A?Gepárd A

A II. Nyugati és Keleti csoportban január 6-án folytatódik a bajnokság, a III. csoportban január 4-én.

Cimkék: , , , , , , ,