Oroszország nyerte a Channel One Cupot

 

A torna házigazdája százszázalékos teljesítménnyel zárta a decemberi Euro Hockey Tour-állomást.

Vasárnap véget ért a moszkvai Channel One Cup. Csehország az első harmadban Vojtech Mozík és Michal Repík góljaival meglépett Svédország ellen, majd a második játékrészben növelhették volna előnyüket Jonas Junland 5 perc+végleges fegyelmije után, ám a svédek kivédekezték az ötperces hátrányt. A háromkoronások reményeit Joakim Lindström visszahozta egy emberelőnyös góllal, hiába, a végjátékban Martin Erat és Andrej Nestrasil eldöntötték a meccset, így Csehország 4-1-re nyert.

Az esti mérkőzésen két CSZKA-játékos, Szergej Andronov és Makszim Salunov is betalált a SZKA-ban védő finn kapusnak, Mikko Koskinennek, amivel gyakorlatilag el is dőlt az Oroszország–Finnország meccs. A végén egy harmadik CSZKA-s jégkorongozó, Valerij Nyicsuskin beállította a 3-0-s végeredményt.

Oroszország százszázalékos teljesítménnyel zárta a tornát, míg Csehország 8, Finnország 4, Svédország és Kanada 3-3 pontot gyűjtött a 3 mérkőzés alatt, míg Dél-Korea 4:13-as gólaránnyal és 3 vereséggel térhetett haza.

A 2017-es Channel One Cup eredményei:

2017. december 13., szerda, 18:00: Csehország–Finnország 3-2 h.
2017. december 13., szerda, 17:30: Kanada–Dél-Korea 4-2

2017. december 14., csütörtök, 17:30: Svédország–Oroszország 1-3

2017. december 15., péntek, 13:00: Finnország–Dél-Korea 4-1
2017. december 15., péntek, 17:30: Csehország–Kanada 4-1

2017. december 16., szombat, 11:00: Dél-Korea–Svédország 1-5
2017. december 16., szombat, 15:00: Oroszország–Kanada 2-0

2017. december 17., vasárnap, 11:00: Svédország–Csehország 1-4
2017. december 17., vasárnap, 15:00: Oroszország–Finnország 3-0

oroszorszag-eht-kpkFotó: championat.com

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC INFO
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk