Oroszország nyerte a Channel One Cupot

 

A torna házigazdája százszázalékos teljesítménnyel zárta a decemberi Euro Hockey Tour-állomást.

Vasárnap véget ért a moszkvai Channel One Cup. Csehország az első harmadban Vojtech Mozík és Michal Repík góljaival meglépett Svédország ellen, majd a második játékrészben növelhették volna előnyüket Jonas Junland 5 perc+végleges fegyelmije után, ám a svédek kivédekezték az ötperces hátrányt. A háromkoronások reményeit Joakim Lindström visszahozta egy emberelőnyös góllal, hiába, a végjátékban Martin Erat és Andrej Nestrasil eldöntötték a meccset, így Csehország 4-1-re nyert.

Az esti mérkőzésen két CSZKA-játékos, Szergej Andronov és Makszim Salunov is betalált a SZKA-ban védő finn kapusnak, Mikko Koskinennek, amivel gyakorlatilag el is dőlt az Oroszország–Finnország meccs. A végén egy harmadik CSZKA-s jégkorongozó, Valerij Nyicsuskin beállította a 3-0-s végeredményt.

Oroszország százszázalékos teljesítménnyel zárta a tornát, míg Csehország 8, Finnország 4, Svédország és Kanada 3-3 pontot gyűjtött a 3 mérkőzés alatt, míg Dél-Korea 4:13-as gólaránnyal és 3 vereséggel térhetett haza.

A 2017-es Channel One Cup eredményei:

2017. december 13., szerda, 18:00: Csehország–Finnország 3-2 h.
2017. december 13., szerda, 17:30: Kanada–Dél-Korea 4-2

2017. december 14., csütörtök, 17:30: Svédország–Oroszország 1-3

2017. december 15., péntek, 13:00: Finnország–Dél-Korea 4-1
2017. december 15., péntek, 17:30: Csehország–Kanada 4-1

2017. december 16., szombat, 11:00: Dél-Korea–Svédország 1-5
2017. december 16., szombat, 15:00: Oroszország–Kanada 2-0

2017. december 17., vasárnap, 11:00: Svédország–Csehország 1-4
2017. december 17., vasárnap, 15:00: Oroszország–Finnország 3-0

oroszorszag-eht-kpkFotó: championat.com

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk