Összeálltak a KHL All Star-gála sorai

 

A szurkolók után az orosz sajtósok és edzők is kiválasztották az esemény játékosait.

A napokban teljessé váltak a január 13-án és 14-én megrendezendő asztanai KHL All Star-gála keretei. Az orosz bázisú liga odafigyelt arra, hogy mindegyik csapat adjon legalább 1-1 játékost, a legtöbben a ligát vezető SZKA-ból érkeznek, szám szerint 4-en. Állampolgárságukat tekintve az oroszok után a kanadaiak adják a legtöbb jégkorongozót, 7-en képviselik a juharleveleseket, míg Svédországból 4 játékos megy a kazah fővárosba.

Az esemény egyik érdekessége, hogy két Vlagyimir Tkacsov – az Ak Barszban és az Admiralban játszó is – lesz ott Kazahsztánban.

A 2018-as asztanai KHL All Star-gála keretei:

Bobrov-divízió:

Kapusok: Ryan Zapolski (Jokerit), Igor Sesztyorkin (SZKA)
Hátvédek:
 Marc-André Gragnani (Dinamo Minszk), Dmitrij Kalinyin (Szpartak), Patrik Hersley (SZKA), Sami Lepistö (Jokerit)
Csatárok: Eeli Tolvanen (Jokerit), Ilja Kovalcsuk (SZKA), Nyikita Guszev (SZKA), Miks Indrasis (Dinamo Riga), Zach Boychuk (Slovan)

Taraszov-divízió:

Kapusok: Július Hudácek (Szeversztal), Ilja Szorokin (CSZKA)
Hátvédek:
 Staffan Kronwall (Lokomotiv), Nyikita Nyesztyerov (CSZKA), Vojtech Mozík (Viyaz), Ilja Nyikulin (Dinamo Moszkva)
Csatárok: Kirill Kaprizov (CSZKA), Dmitrij Kagarlickij (Szeversztal), Pavlo Padakin (Szocsi), Brandon Kozun (Lokomotiv), Gyenyisz Parsin (Torpedo)

Harlamov-divízó:

Kapusok: Emil Garipov (Ak Barsz), Ilja Jezsov (Nyeftyehimik)
Hátvédek:
 Andrej Markov (Ak Barsz), Chris Lee (Metallurg), Nyikita Trjamkin (Avtomobiliszt), Chay Genoway (Lada)
Csatárok: Szergej Mozjakin (Metallurg), Vlagyimir Tkacsov (Ak Barsz), Dan Sexton (Nyeftyehimik), Paul Szczechura (Traktor), Pavel Varfolomejev (Jugra)

Csernisov-divízió:

Kapusok: Alekszej Kraszikov (Szibir), Magnus Hellberg (Kunlun)
Hátvédek:
 Kevin Dallman (Barisz), Philip Larsen (Szalavat Julajev), Jevgenyij Medvegyev (Avangard), Jegor Martinov (Avangard)
Csatárok: Nigel Dawes (Barisz), Linus Omark (Szalavat Julajev), Alekszej Bivalcev (Amur), Vlagyimir Tkacsov (Admiral), Linden Vey (Barisz)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk