Összeálltak a KHL All Star-gála sorai

 

A szurkolók után az orosz sajtósok és edzők is kiválasztották az esemény játékosait.

A napokban teljessé váltak a január 13-án és 14-én megrendezendő asztanai KHL All Star-gála keretei. Az orosz bázisú liga odafigyelt arra, hogy mindegyik csapat adjon legalább 1-1 játékost, a legtöbben a ligát vezető SZKA-ból érkeznek, szám szerint 4-en. Állampolgárságukat tekintve az oroszok után a kanadaiak adják a legtöbb jégkorongozót, 7-en képviselik a juharleveleseket, míg Svédországból 4 játékos megy a kazah fővárosba.

Az esemény egyik érdekessége, hogy két Vlagyimir Tkacsov – az Ak Barszban és az Admiralban játszó is – lesz ott Kazahsztánban.

A 2018-as asztanai KHL All Star-gála keretei:

Bobrov-divízió:

Kapusok: Ryan Zapolski (Jokerit), Igor Sesztyorkin (SZKA)
Hátvédek:
 Marc-André Gragnani (Dinamo Minszk), Dmitrij Kalinyin (Szpartak), Patrik Hersley (SZKA), Sami Lepistö (Jokerit)
Csatárok: Eeli Tolvanen (Jokerit), Ilja Kovalcsuk (SZKA), Nyikita Guszev (SZKA), Miks Indrasis (Dinamo Riga), Zach Boychuk (Slovan)

Taraszov-divízió:

Kapusok: Július Hudácek (Szeversztal), Ilja Szorokin (CSZKA)
Hátvédek:
 Staffan Kronwall (Lokomotiv), Nyikita Nyesztyerov (CSZKA), Vojtech Mozík (Viyaz), Ilja Nyikulin (Dinamo Moszkva)
Csatárok: Kirill Kaprizov (CSZKA), Dmitrij Kagarlickij (Szeversztal), Pavlo Padakin (Szocsi), Brandon Kozun (Lokomotiv), Gyenyisz Parsin (Torpedo)

Harlamov-divízó:

Kapusok: Emil Garipov (Ak Barsz), Ilja Jezsov (Nyeftyehimik)
Hátvédek:
 Andrej Markov (Ak Barsz), Chris Lee (Metallurg), Nyikita Trjamkin (Avtomobiliszt), Chay Genoway (Lada)
Csatárok: Szergej Mozjakin (Metallurg), Vlagyimir Tkacsov (Ak Barsz), Dan Sexton (Nyeftyehimik), Paul Szczechura (Traktor), Pavel Varfolomejev (Jugra)

Csernisov-divízió:

Kapusok: Alekszej Kraszikov (Szibir), Magnus Hellberg (Kunlun)
Hátvédek:
 Kevin Dallman (Barisz), Philip Larsen (Szalavat Julajev), Jevgenyij Medvegyev (Avangard), Jegor Martinov (Avangard)
Csatárok: Nigel Dawes (Barisz), Linus Omark (Szalavat Julajev), Alekszej Bivalcev (Amur), Vlagyimir Tkacsov (Admiral), Linden Vey (Barisz)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC INFO
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk