Thoresen gólpasszal tért vissza a SZKA-hoz

   

A norvég csatár a győztes találatnál jegyzett asszisztot.

A Szalavat Julajev hosszabbításban verte a Dinamo Moszkvát a korábbi KHL-bajnokok rangadóján. A fővárosiak 25 másodperccel a rendes játékidő vége előtt mentették túlórára a meccset, ahol a finn Teemu Hartikainen megszerezte a baskírok számára a győzelmet.

KHL, 2017. dec. 4., hétfő.
Scrivens: 91,7% (Karejev)
K
Bocsarov: 88,5% (Jerjomenko)
Larsen, Oszipov, Kemppainen, Omark, Hartikainen
1
Kutyejkin, Rilov, Anyiszin, Karsums, Boyd
Arzamaszcev, Garejev, Liszin, Zubov, Makarov
2
Volkov, Nyikulin, Varnakov, Ignatuskin, Taraszov
Jelizarov, Panyin, Burdaszov, Fjodorov, Korotkov
3
Visnyevszkij, Hietanen, Alekszejev A. Sz., Petunyin, Brjukvin
Beljakov, Buszarov, Majorov, Junykov, Kuzmin
4
Szolovjov, Szopin, Artyuhin, Kazionov, Bicadze
Erkka Westerlund
E
Vlagyimir Vorobjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:05 DMO Karsums Boyd Anyiszin
1-1 05:35 SZJ Liszin Zubov Makarov
2-1 35:20 SZJ PP Hartikainen Larsen Omark
2-2 59:35 DMO Alekszejev A. Sz. Nyikulin Karsums
3-2 62:10 SZJ PP Hartikainen Burdaszov Omark
26 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 8

Az Ak Barsz visszavágott a Dinamo Minszknek. A tatárok november 13-án 4-1-es vereséget szenvedtek Fehéroroszországban, most viszont Jirí Sekac és Anton Lander 1+2 pontjának, valamint Emil Garipov 28 védésének köszönhetően diadalmaskodtak.

KHL, 2017. dec. 4., hétfő.
Garipov: 96,6% (Biljalov)
K
Enroth: 91,2% (Karnauhov)
Batirsin, Muszin, Koszov, Klinkhammer, Tkacsov
1
Gyenyiszov, Gragnani, Linglet, Howden, Fontaine
Jarullin, Markov, Galijev, Lander, Sekac
2
Korobov, Liszovec, Sarangovics, Pavlovics, Kogaljov
Ohtamaa, Ljamkin, Jazkov, Lukojanov, Potapov
3
Oszipov, Sinkevics, Sztyepanov, Kulakov, Kovirsin
Tokranov, Szidorov, Glinkin, Obuhov, Kara
4
Henkel, Kitarov, Volkov, Drozd, Bujnyickij
Zinetula Biljaletgyinov
E
Gordie Dwyer
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:05 AKB Sekac Galijev
2-0 18:11 AKB Galijev Ljamkin Sekac
3-0 36:31 AKB Lander Galijev Sekac
3-1 54:00 DMI PP Kulakov Liszovec Sarangovics
34 Kapura lövések száma 29
2 Kiállításpercek 6

A Nyeftyehimik megszorongatta a SZKA-t. A nyizsnyekamszkiak a 8. percben megszerezték a vezetést, aztán egészen az 53. percig náluk volt az előny. Úgy tűnt, hosszabbításra kerül sor, ám az utolsó előtti percben emberelőnybe kerültek a szentpéterváriak, amit egy korongjáratás végén Sipacsov gólra váltott, majd pedig egy üres kapus góllal eldőlt a 3 pont sorsa.

KHL, 2017. dec. 4., hétfő.
Jezsov: 95,0% (Makarov)
K
Koskinen: 96,2% (Korobov)
Gustafsson, Piganovics, Galimov, Sexton, Nestrasil
1
Jakovlev, Belov, Kalinyin, Sipacsov, Kovalcsuk
Brincev, Ogurcov, Rau, Hajrullin, Jeglic
2
Hersley, Hafizullin, Prohorkin, Thoresen, Karpov
Volgin, Saripzjanov, Sikszatdarov, Jakimov, Zdunov
3
Rundblad, Rikov, Koskiranta, Sirokov, Barabanov
Fazilzjanov, Porjagyin, Kulikov, Arkalov, Safigullin
4
Zub, Tyihonov, Kablukov, Ketov
Andrej Nazarov
E
Oleg Znarok
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:16 NYH Porjagyin Arkalov Volgin
1-1 52:52 SZK Prohorkin Rundblad Rikov
1-2 58:39 SZK PP Sipacsov Thoresen
1-3 59:35 SZK EN Barabanov Prohorkin
26 Kapura lövések száma 40
14 Kiállításpercek 6

szka2017

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk