Az Ak Barsz legyőzte a SZKA-t

   

A szentpéterváriak a KHL-rekordot jelentő 21 győzelmük után hullámvölgybe kerültek.

A Lokomotiv hiába vezetett már 3-0-ra is a Szeversztal ellen, csak büntetőkkel gyűrte le ellenfelét. A vendégek szinte végig rohantak az eredmény után, de a harmadik harmadban kiharcolták a hosszabbítást.

KHL, 2017. okt. 15., vasárnap.
Murigin: 78,6% (Szudnyicin: 83,3%)
K
Artamkin: 89,8% (Magarilov)
Nakládal, Kronwall, Kozun, Lugin, Kontiola
1
Jevszejenkov, Sztaszenko, Bumagin, Kagarlickij, Csernov
Ljubuskin, Manuhov, Averin, Apalkov, Kartajev
2
Masuhr, Vasziljev, Monsz, Vovcsenko, Zemcsenko
Koledov, Rafikov, Kraszkovszkij, Korskov, Polunyin
3
Visnyevszkij, Kalasnyikov, Karlin, Ribin, Scserbina
Oszipov, Moszaljov, Iljenko, Kagyejkin, Ivanov
4
Habarov, Kudako, Jasin, Kazakovcev, Monahov
Dmitrij Kvartalnov
E
Alekszandr Guljavcev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 11:08 LOK Kartajev Koledov Rafikov
2-0 13:38 LOK Ljubuskin Averin
3-0 14:12 LOK Korskov Rafikov Polunyin
3-1 30:20 SZE Vovcsenko Zemcsenko
3-2 30:54 SZE Scserbina Vasziljev Ribin
4-2 31:49 LOK Kontiola Nakládal Moszaljov
4-3 32:18 SZE Karlin Ribin
5-3 36:56 LOK Averin Apalkov Kartajev
5-4 37:41 SZE PP Vasziljev Kagarlickij Bumagin
5-5 48:11 SZE Vasziljev Jevszejenkov Bumagin
6-5 65:00 LOK GWS Kronwall
49 Kapura lövések száma 26
4 Kiállításpercek 6

A Szocsi győzött Minszkben. A fekete-tengeriek a második harmad elején kevesebb mint 2 perc alatt 2 gólt lőttek, amivel megalapozták sikerüket.

KHL, 2017. okt. 15., vasárnap.
Enroth: 90,0% (Karnauhov)
K
Barulin: 96,8% (Sikin)
Gyenyiszov, Gragnani, Skille, Howden, Fontaine
1
Jokipakka, Polásek, Collins, Wellman, Smeljov
Korobov, Henkel, Pavlovics, Kitarov, Volkov
2
Scsitov, Mamkin, Cvetkov, Lapenkov, Ivanov
Znaharenko, Sinkevics, Linglet, Kovirsin, Materuhin
3
Vorobjov, Hohlov, Laricsev, Padakin, O'Dell
Usztyinyenko, Bujnyickij, Sztyepanov, Kulakov, Sarangovics
4
Csmihov, Kuznyecov, Tocsickij, Grebenscsikov
Gordie Dwyer
E
Szergej Zubov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 23:55 SZO Wellman Lapenkov Mamkin
0-2 25:30 SZO Laricsev O'Dell Padakin
1-2 28:06 DMI PP Skille Howden Gragnani
1-3 58:53 SZO EN Jokipakka Collins
31 Kapura lövések száma 20
6 Kiállításpercek 8

A Jokerit kapott gól nélkül verte a Szalavat Julajevet. A helsinkiek kapujában Ryan Zapolski sorozatban 3. mérkőzésén zárt hibátlanul, miközben csapata zsinórban 14. győzelmét aratta.

KHL, 2017. okt. 15., vasárnap.
Zapolski: 100% (Ratilainen)
K
Scrivens: 92,3% (Karejev)
Lundin, Lepistö, Palola, Huhtala, Regin
1
Loginov, Larsen, Kemppainen, Omark, Hartikainen
Gilroy, Kivistö, O'Neill, Tolvanen, Jensen N.
2
Goncsarov, Arzamaszcev, Junykov, Liszin, Kuzmin
Jensen J. B., Lauridsen, Joensuu, Ikonen, Norman
3
Garejev, Oszipov, Buszarov, Lazarjev, Makarov
Maki, Niemi, Anttila, Pihlström
4
Jelizarov, Bodrov, Bobiljov, Korotkov, Majorov
Jukka Jalonen
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 38:03 JOK O'Neill Tolvanen Ikonen
2-0 38:11 JOK PP Regin Joensuu
26 Kapura lövések száma 22
20 Kiállításpercek 14

Az Ak Barsz hosszabbításban nyert a SZKA ellen. A szentpéterváriak a legutóbbi 3 mérkőzésükből csak egyszer győztek, a másik kettőn túlórás vereséget szenvedtek.

KHL, 2017. okt. 15., vasárnap.
Sesztyorkin: 90,0% (Koskinen)
K
Garipov: 94,1% (Biljalov)
Vojnov, Gavrikov, Dacjuk, Plotnyikov, Kovalcsuk
1
Muszin, Szidorov, Lukojanov, Szvitov, Arhipov
Hersley, Hafizullin, Karpov, Sirokov, Koskiranta
2
Ohtamaa, Tokranov, Klinkhammer, Galijev, Tkacsov
Zubarjev, Zub, Barabanov, Kalinyin, Guszev
3
Markov, Jarullin, Lander, Golubjev, Sekac
Rikov, Kablukov, Tyihonov, Ketov, Altibarmakjan
4
Batirsin, Gluhov, Glinkin, Malihin, Kara
Oleg Znarok
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 39:11 AKB Tkacsov Lukojanov Muszin
1-1 39:43 SZK PP Kovalcsuk Dacjuk Vojnov
2-1 41:50 SZK Kalinyin Guszev
2-2 48:30 AKB Malihin Glinkin
2-3 62:18 AKB PP Tkacsov Galijev Tokranov
34 Kapura lövések száma 30
22 Kiállításpercek 10

A Dinamo Miszkva kikapott a Nyeftyehimiktől. A nyizsnyekamszkiak egyszer vezettek a meccsen, mégpedig a 49. perctől kezdve, aminek köszönhetően diadalmaskodtak.

KHL, 2017. okt. 15., vasárnap.
Jerjomenko: 88,9% (Bocsarov)
K
Makarov: 87,0% (Jezsov)
Nyikulin, Volkov, Karsums, Komarov, Taraszov
1
Szergejev, Piganovics, Galimov, Sexton, Hanzl
Korjagin, Visnyevszkij, Varnakov, Boyd, Salminen
2
Brincev, Ogurcov, Porjagyin, Avcin, Nestrasil
Kutyejkin, Rilov, Alekszejev A. Sz., Igumnov, Brjukvin
3
Saripzjanov, Volgin, Sikszatdarov, Jakimov, Arkalov
Zajcev, Szolovjov, Artyuhin, Jakovlev, Markovin
4
Fazilzjanov, Kulikov, Hajrullin, Zdunov, Safigullin
Vlagyimir Vorobjov
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:46 DMO Varnakov Boyd
2-0 14:08 DMO Igumnov Kutyejkin Alekszejev A. Sz.
2-1 28:19 NYH Zdunov Szergejev Hanzl
2-2 32:38 NYH Nestrasil Arkalov Sikszatdarov
3-2 33:20 DMO Igumnov Brjukvin
3-3 38:49 NYH Avcin Ogurcov Nestrasil
3-4 48:40 NYH PP Brincev Saripzjanov Nestrasil
23 Kapura lövések száma 36
12 Kiállításpercek 10

A Torpedo magabiztosan verte a Dinamo Rigát. A lettek becsületgólját Anssi Salmela lőtte emberelőnyben.

KHL, 2017. okt. 15., vasárnap.
Armalis: 89,7% (Kalnins)
K
Liszutyin: 93,3% (Galimov)
Wrenn, Galvins, Redlihs M., Indrasis, Bicevskis
1
Grigorjev, Szergijenko, Daugavins, Dugin, Zsukov
Stollery, Redlihs K., Skvorcovs, Razgals, Pavlovs
2
Kundrátek, Sulenyin, Gracsov, Parsin, Sztoljarov
Salmela, Zile, Gegeris, Zsergyev, Jevpalovs
3
Medvegyev, Barancev, Ticar, Urakov, Verjajev
Pujacs, Jerofejevs, Kristo, Meija, McMillan
4
Fatkullin, Potapov, Mozer, Szmolin, Kosztyicin
Girts Ankipans
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:50 TRP Gracsov
0-2 27:55 TRP Urakov Szmolin Ticar
0-3 42:40 TRP Dugin Daugavins Szergijenko
1-3 44:55 DRI PP Salmela Stollery Kristo
15 Kapura lövések száma 29
12 Kiállításpercek 8

tkacsov-akbarsz

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 20., hétfő
ROM 17:30 PROSCC 2-5VÉGE
EL 20:00 TITDAB 0-2VÉGE
    • M4 SPORT
november 21., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 7-6VÉGE
U18 18:15 SZDVAS 1-6VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 1-7VÉGE
november 22., szerda
U20 14:00 PEFETO 4-3 BVÉGE
U20 15:00 DHKKMH 3-1VÉGE
U18 17:20 ETOOKR 2-4VÉGE
MK 18:00 DABMAC 1-5VÉGE
MK 18:00 FTCVAS 7-4VÉGE
MK 18:30 MISKMH 5-0VÉGE
MK 18:30 TITUTE 0-1VÉGE
november 23., csütörtök
U18 14:30 DHKAVS 1-2VÉGE
U18 16:00 PEFUTE 3-1VÉGE
U18 18:00 GEPMAC 0-27VÉGE
U18 18:00 ZEGKMH 1-0 HVÉGE
U20 18:40 KMHETO 9-4VÉGE
U20 18:40 MACUTE 8-4VÉGE
U20 19:30 ZNOAVS 2-6VÉGE
november 24., péntek
ROM 17:00 STEPRO 
ROM 17:30 GALSST 
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
november 25., szombat
ROM 10:00 SSTGAL 
DEBL 11:15 GEPMRL 
EWHL 13:00 KMHSST 
U18 16:10 OKWAVS 
ROM 17:00 STEPRO 
U18 17:40 VASZAS 
U18 18:00 KMHRBS 
U18 18:00 MISKAC 
U18 18:20 UTEVSV 
november 26., vasárnap
U18 12:00 MACZAS 
DEBL 12:35 KMHSPG 
U20 13:30 VICETO 
U20 13:40 OHCAVS 
U18 14:00 MISVSV 
DEBL 14:35 MRLGGV 
U20 14:50 KMHEHL 
U20 15:10 VASHDJ 
U20 15:30 VSVDHK 
EL 17:00 DABBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 17:30 TITSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:00 MISVC2 
U20 18:20 UTESLJ 
november 27., hétfő
EL 18:00 FTCSCC 
EL 20:00 UTEBRA 
    • M4 SPORT
november 28., kedd
U20   AVSUTE 
U20 16:40 DHKMAC 
VIS 18:00 NITAVS 
    • SPORT 1 (11. 29, 14:30)
VIS 18:30 MISPOP 
    • SPORT 1
   H I R D E T É S
Partnerünk