Nitra–Fehérvár és DVTK–Poprad a Visegrád Kupában

   

Nyilvánossá vált a nemzetközi torna elődöntőinek párosítása.

Mint az a Visegrád Kupa hivatalos közösségi oldalának közleményéből kiderül, Nitra–Fehérvár és DVTK–Poprad elődöntőket rendeznek az elődöntőkben. A párharcok pontos menetrendjei még ismeretlenek, várhatóan november 15-én és 29-én játsszák a találkozókat. A versenykiírás szerint amennyiben az elődöntőben egymással játszó csapatok találkoztak a sorozat alapszakaszában, akkor az a csapat játszik otthon a második mérkőzésen, amelyik az alapszakaszban jobbnak bizonyult ellenfelénél. Mivel a Nitra augusztus 25-én 2-1-re nyert a Fehérvár otthonában, és a DVTK augusztus 22-én hosszabbításban 4-3-ra verte a Popradot, így az első párban a Nitra, a második párban pedig a DVTK a kedvezményezett, ez a két csapat játszhatja hazai jégen a visszavágót.

A Visegrád Kupa csoportkörének végeredménye

Szlovákiai csoport
1. HK Nitra 8 pont (19-6)
2. HK Poprad 7 pont (15-12)
3. Érsekújvár 6 pont (7-8)
4. MsHK Zilina 4 pont (12-12)

Magyarországi csoport
1. DVTK Jegesmedvék 6 pont (13-12)
2. Fehérvár AV19 4 pont (12-12)
3. UTE 1 pont (6-13)
4. MAC Budapest 0 pont (7-16)

A Visegrád Kupa sorsolása

Csoportmérkőzések

2017. augusztus 15.

19:00 HK Poprad–Fehérvár AV19 4-3

2017. augusztus 18.

19:00 MAC Budapest–HC Nové Zámky 1-2

2017. augusztus 22.

18:00 HK Nitra–MAC Budapest 5-1
18:00 DVTK Jegesmedvék–HK Poprad 4-3 h.u.
18:00 UTE–MsHK Zilina 1-2 h.u.
18:30 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 4-3 h.u.

2017. augusztus 25.

17:00 MsHK Zilina–MAC Budapest 5-2
18:00 DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky 4-0
19:00 Fehérvár AV19–HK Nitra 1-2
19:00 HK Poprad–UTE 4-2

2017. augusztus 27.

17:00 HC Nové Zámky–UTE 1-0
18:00 HK Nitra–DVTK Jegesmedvék 6-1
18:00 MAC Budapest–HK Poprad 3-4
19:00 Fehérvár AV19–MsHK Zilina 5-2

2017. augusztus 29.

17:00 MsHK Zilina–DVTK Jegesmedvék 3-4
18:00 UTE–HK Nitra 3-6

Negyeddöntők:

2017. október 4.

18:00 UTE–HK Poprad 1-4
18:00 MsHK Zilina–DVTK Jegesmedvék 1-5
18:30 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 5-4
19:00 MAC Budapest–HK Nitra 2-3

2017. október 10.

18:00 HK Nitra–MAC Budapest 4-4 h. (össz.: 7-6)
18:45 Fehérvár AV19–HC Nové Zámky (Székesfehérvár)

2017. október 11.

18:00 HK Poprad–UTE 5-1 (össz.: 9-2)
19:00 DVTK Jegesmedvék–MsHK Zilina 6-4 (össz,: 11-5)

Elődöntők:
2017. november 15. és 29.

Döntő:
2018. január 10. és 17.

 

 

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE INFO
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk