Tolvanen kihirdette első felnőtt keretét

 

Az új magyar szövetségi kapitány megnevezte azt a 22 játékost, akik jégre léphetnek Lengyelország ellen.

Jarmo Tolvanen, a magyar jégkorong-válogatott szövetségi kapitánya megnevezte azt a 2 kapust, 7 hátvédet és 13 csatárt, akik Magyarországot képviselik a szeptember 30-i gálamérkőzésen. A keretben csak Erste Liga-játékosok találhatóak, miután csak a magyar bázisú liga áll meg a gála hetében. A csapat a szombati mérkőzés előtt pénteken találkozik.

Név Pozíció Klub
Kapusok
Bálizs Bence 1990 MAC Budapest
Duschek Dávid 1988 Dunaújvárosi Acélbikák
Hátvédek
Jesse Dudas 1988 MAC Budapest
Garát Zsombor 1997 MAC Budapest
Gőz Balázs 1992 DVTK Jegesmedvék
Kiss Dániel 1991 UTE
Kovács Bronson 1990 MAC Budapest
Varga Arnold 1992 UTE
Vojtkó Mátyás 1993 DVTK Jegesmedvék
Csatárok
Benk András 1987 UTE
Justin Cseter 1988 UTE
Keegan Dansereau 1988 MAC Budapest
Galanisz Nikandrosz 1988 DVTK Jegesmedvék
Magosi Bálint 1989 DVTK Jegesmedvék
Miskolczi Márk 1993 DVTK Jegesmedvék
Nagy Gergő 1989 MAC Budapest
Nagy Krisztián 1994 MAC Budapest
Brance Orban 1988 MAC Budapest
Pavuk Attila 1991 DVTK Jegesmedvék
Sági Martin 1997 UTE
Terbócs István 1996 MAC Budapest
Tóth Adrián 1990 DVTK Jegesmedvék

Magyarország válogatottjának szakmai stábja:

Szövetségi kapitány: Jarmo Tolvanen
Edzők: Majoross Gergely és Szilassy Zoltán
Kapusedző: Farkas Tamás
Fizikotarapeuták: Bagonya Imre és Sashalmi Tamás
Felszerelésmenedzserek: Nagy József és Tornyi Gábor
Csapatvezetők: Szilágyi Levente és Imre Lajos
Médiamenedzser: Závodszky Szabolcs

HUN edzes 2017 vb 1

Fotó: Mudra László (MJSZ)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG ÉLŐ
U18 17:40 AVSKMH ÉLŐ
MK 18:00 UTEMIS INFO
U18 18:00 MISMAC INFO
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk