A Torpedo legyőzte a Kunlunt

   

Az oroszok a harmadik harmadban gyűrték le a Keleti főcsoport élmezőnyéhez tartozó kínai csapatot.

A Vityaz diadalmaskodott az Amur otthonában. A hazaiak hiába szerezték meg a vezetést a 3. percben, Sztanyiszlav Romanov két góljával fordítottak a podolszkiak, majd még egyenlítettek a habarovszkiak, de Alekszandr Nyikulin emberelőnyös találatával újra a Vityaznál volt az előny, amit a végéig megőrzött.

KHL, 2017. szept. 19., kedd.
Metsola: 79,2% (Kiszeljov)
K
Birjukov: 89,7% (Szaprikin)
Kolár, Kondratyev, Gyedunov, Bivalcev, Li
1
Golovkov, Szemjonov, Gyenyezskin, Nyikulin, Makejev
Jordán, Kuzmin, Kvapil, Frolov, Zohorna
2
Lukin, Romanov, Viglazov, Mankinen, Rissanen
Averin, Atyusov, Usenyin Vjacseszlav, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav
3
Burström, Mozík, Kopejkin, Horák, Svec-Rogovoj
Kalinyin, Velicskin, Rugyenkov, Gubin, Zaszeda
4
Voronkov, Vorosilo, Gorohov, Pankov, Petrakov
Andrej Martyemjanov
E
Valerij Belov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:37 AMR Gyedunov Kuzmin Li
1-1 08:06 VIT Romanov Svec-Rogovoj
1-2 18:50 VIT Romanov Mankinen
2-2 24:20 AMR PP Usenyin Vjacseszlav Bivalcev Usenyin Vlagyiszlav
2-3 30:26 VIT PP Nyikulin Kopejkin Mozík
2-4 45:38 VIT Makejev Nyikulin Pankov
2-5 52:48 VIT Mankinen Viglazov Rissanen
3-5 54:37 AMR Kolár Gorskov Usenyin Vjacseszlav
29 Kapura lövések száma 24
4 Kiállításpercek 2

A Torpedo a harmadik harmadban verte a Kunlunt. Az oroszok a mérkőzés utolsó 10 percében 3 gólt lőttek, amivel megfordították a meccset és otthon tartották a 3 pontot.A kínaiak így 21 pontosak maradtak és négyes holtversenyben állnak a Szalavat Julajevvel, az Avtomobiliszttal és az Ak Barsszal a Keleti főcsoport élén.

KHL, 2017. szept. 19., kedd.
Galimov: 95,7% (Liszutyin)
K
Hellberg: 94,3% (Karhunen)
Barancev, Kundrátek, Rasszkazov, Jeglic, Daugavins
1
Kulda, Kinrade, Brulé, Wolski, Ponyikarovszkij
Grigorjev, Szergijenko, Galuzin, Parsin, Sztoljarov
2
Blacker, Jarvinen, Kosztyicin A., Yip, Kane
Medvegyev, Sulenyin, Zsukov, Mozer, Gracsov
3
Daloga, Bellemore, DeFazio, Chipchura, Thuresson
Mamasev, Lazarjev, Potapov, Urakov, Verjajev
4
Vorobej, Jaw, Yuen, Lockhart
Peteris Skudra
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:00 KUN Thuresson Jarvinen DeFazio
1-1 52:57 TRP Mozer Urakov
2-1 56:35 TRP Galuzin Parsin Kundrátek
3-1 59:43 TRP EN Daugavins Kundrátek
35 Kapura lövések száma 23
2 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
OG 04:10 CZEUSA 3-2 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 FINRUS 3-2ÉLŐ
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT 1 (14:45), M4SPORT.HU, M4 SPORT
U18 14:15 OHRAVS 
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
U20 18:00 SLLVAS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
U20 16:15 G99VAS 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:20 MACAVS 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
U20 14:40 MACAVS 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
EBEL 17:45 VSVAVS 
Partnerünk