A Szeversztal győzött Ufában

   

A cserepoveciek megszakították a Szalavat Julajev négymeccses győzelmi sorozatát.

A Szeversztal kapott gól nélkül verte a Szalavat Julajevet. A cserepoveciek kapujában Július Hudácek 22 védéssel ért el shutoutot. A baskírok 4 győzelem után szenvedtek vereséget, utoljára szeptember 5-én kaptak ki a Barisztól.

KHL, 2017. szept. 18., hétfő.
Karejev: 96,6% (Scrivens)
K
Hudácek: 100% (Magarilov)
Loginov, Garejev, Liszin, Korotkov, Makarov
1
Jevszejenkov, Sztaszenko, Bumagin, Kagarlickij, Csernov
Larsen, Arzamaszcev, Kemppainen, Omark, Hartikainen
2
Masuhr, Vasziljev, Stransky, Vovcsenko, Trubacsov
Goncsarov, Panyin, Zubov, Kokarjev, Szoloduhin
3
Visnyevszkij, Kudako, Karlin, Kokujov, Ribin
Jelizarov, Petriscsev, Lazarjev, Buszarov, Majorov
4
Habarov, Kalasnyikov, Kazakovcev, Scserbina, Monahov
Erkka Westerlund
E
Alekszandr Guljavcev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 26:09 SZE Bumagin Kagarlickij Csernov
0-2 59:59 SZE EN Vovcsenko
22 Kapura lövések száma 29
10 Kiállításpercek 8

Az Ak Barsz magabiztosan verte a Dinamo Rigát. A kazanyiaknál Jirí Sekac mesterhármast ért el, ezen felül pedig egy gólpasszt is kiosztott. A cseh csatár mellett Fjodor Malihin 3 asszisztja érdemel még említést.

KHL, 2017. szept. 18., hétfő.
Garipov: 90,9% (Biljalov)
K
Peters: 76,7% (Kalnins)
Abroszimov, Tokranov, Szvitov, Klinkhammer, Arhipov
1
Stollery, Wrenn, Indrasis, Kristo, McMillan
Jarullin, Markov, Azevedo, Lander, Sekac
2
Balinskis, Pujacs, Galiardi, Batna, Jevpalovs
Batirsin, Muszin, Glinkin, Popov, Gluhov
3
Zile, Alisauskas, Meija, Skvorcovs, Bicevskis
Szidorov, Jazkov, Lukojanov, Malihin
4
Redlihs K., Gegeris, Jelisejevs, Kulda, Pavlovs
Zinetula Biljaletgyinov
E
Sandis Ozolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:15 AKB Sekac Azevedo Lander
2-0 05:34 AKB Abroszimov Malihin
2-1 12:08 DRI Kristo Galiardi McMillan
3-1 27:52 AKB Sekac Muszin
4-1 28:32 AKB Jazkov Malihin
4-2 34:14 DRI Pavlovs Skvorcovs
5-2 39:56 AKB PP Azevedo Lander Sekac
6-2 53:46 AKB Lukojanov Malihin Tokranov
7-2 59:59 AKB PP Sekac Jarullin Markov
30 Kapura lövések száma 22
16 Kiállításpercek 36
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
OG 04:10 CZEUSA 3-2 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 FINRUS 3-2ÉLŐ
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT 1 (14:45), M4SPORT.HU, M4 SPORT
U18 14:15 OHRAVS 
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
U20 18:00 SLLVAS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
U20 16:15 G99VAS 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:20 MACAVS 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
U20 14:40 MACAVS 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
EBEL 17:45 VSVAVS 
Partnerünk