Kialakult az M4 Sport közvetítési rendje

 

Péntekenként EBEL-, hétfőnként Erste Liga-meccseket nézhetünk az állami sportadón.

Komoly előrelépés az előző szezonhoz képest, hogy állandó sávokat kapott a magyar jégkorong az M4-en. Fő szabály szerint péntek este a Fehérvár AV19 hazai EBEL-meccse lesz látható, hétfőn 20 órakor pedig Erste Liga-mérkőzés – utóbbi miatt heti egy mérkőzés időpontja változott az eredeti tervhez képest, a közvetítés érdekében.

Természetesen több eltérés is lesz a fő szabálytól. Ha pénteken nem Székesfehérváron játszik a Volán, az idegenbeli mérkőzés nem kerül képernyőre. Az Erste Liga esetében pedig más napokon is adásba mehetnek bajnoki mérkőzések.

A szeptemberi hokiműsor az M4 Sporton:

szeptember 8., péntek, 18:45 Fehérvár–Vienna Capitals (EBEL)
szeptember 11., hétfő, 20:00 UTE–DAB (Erste Liga)
szeptember 15., péntek, 18:45 Fehérvár–Villach (EBEL)
szeptember 18., hétfő, 20:00 DVTK–Vienna Capitals II (Erste Liga)
szeptember 25., hétfő, 20:00 MAC–Brassó (Erste Liga)
szeptember 29., péntek, 18:45 Fehérvár–Salzburg (EBEL)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 1-9VÉGE
U20 19:00 MACDHK INFO
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk