Az Érsekújvárral is megmérkőzik a DAB

   

A szurkolók számára külön jó hír, hogy a meccset hazai pályán rendezik, augusztus 30-án, a belépés pedig ingyenes.

Képlékeny az idei felkészülési program Dunaújvárosban, de nagyon úgy tűnik, hogy a szeptember 8-ai rajt előtt ez lesz az utolsó mérkőzésük az Acélbikáknak. Azariék augusztus 15-én csaptak bele, amikor is hazai pályán verték 3-2-re az Olimpija Ljubljanát. Ezt egy régen látott erősségű torna követte, a poprádi Tátra Kupán a csapat meccselt a Junoszty Minszkkel, a Kassával és a német másodosztályú Bayreuthtal is. Bár a Minszk ellen a meccs felénél 3-0-ra vezettek, végül sok babér nem termett ezen a tornán a csapatnak, de a szezon kezdete előtt nem is az eredmény a lényeg, ilyen erős ellenfelekkel szemben lehet felkészülni legjobban az Erste Liga kihívásaira. Nem mellesleg így David Musial vezetőedző is sokkal pontosabb képet kaphat arról, hogy melyik légiósa mennyit ér valójában. A napokban két szlovák másodosztályú csapattal mérkőznek az Acélbikák, Szakolcán 3-3-as döntetlent értek el, pénteken Nagytapolcsányban folytatják.

nageler-dab

A szurkolók egyetlen szívfájdalma az lehet, hogy hazai pályán eddig csak egyszer láthatták kedvenceiket, de most ezt a problémát is orvosolták, hiszen augusztus 30-án az az Érsekújvár érkezik Újvárosba, amely két bajnokságra készül egyszerre, hiszen a szlovák első és második osztályban is indít csapatot. A mérkőzést este hat órakor rendezik, a belépés ingyenes.

Felkészülési mérkőzések:

2017. augusztus 10., csütörtök
17:00 MsHK Zilina (SVK-1)–SC Csíkszereda (Zsolna) 4-0
18:00 DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-2) (Miskolc) 4-3 b.
19:00 HC Nové Zámky (SVK-1)–FTC (Érsekújvár) 5-0

2017. augusztus 11., péntek
18:00 Fehérvár AV19–HC Banska Bystrica (SVK-1) 7-0
18:00 HC Topolcany (SVK-2)–FTC (Nagytapolcsány) 7-1
18:00 HK Poprad (SVK-1)–SC Csíkszereda (Poprád) 8-2

2017. augusztus 12., szombat
19.00: MAC–Vienna Capitals (Tüskecsarnok) 1-2

2017. augusztus 15., kedd
17.00: DAB–Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Dunaújváros) 3-2
18.00: FTC–HC Nové Zámky (SVK-1) (Pesterzsébet) 4-1
18:00 Fehérvári Titánok–SC Csíkszereda (Székesfehérvár) 4-5

2017. augusztus 16., szerda
17.00: HC Topolcany (SVK-2)–SC Csíkszereda (Nagytapolcsány) 2-4

2017. augusztus 17., csütörtök
15:00: DAB–Junoszty Minszk (BLR-1) (Tátra Kupa, Poprád) 3-7
17:00 HK 36 Skalica (SVK-2)–UTE (Szakolca) 2-3
18:00 DVTK Jegesmedvék–Vienna Capitals II. (Miskolc) 2-4

2017. augusztus 18., péntek
18:00: HC Topolcany (SVK-2)–UTE (Nagytapolcsány) 4-0
18:00 Fehérvári Titánok–Vienna Capitals II. (Székesfehérvár) 6-0

2017. augusztus 19., szombat
15:00: DAB–HC Kosice (SVK-1) (Tátra Kupa, Poprád) 1-6

2017. augusztus 20., vasárnap
DAB–Bayreuth (Tátra Kupa, Poprád, helyosztó) 2-6

2017. augusztus 24., csütörtök
17:00 HK Skalica–DAB (Szakolca) 3-3
18:00: Fehérvári Titánok–FTC (Székesfehérvár) 4-3

2017. augusztus 25., péntek
17:00 SC Csíkszereda–Dunarea Galati (ROM-1) (Csíkszereda)
18:00 HC Topolcany–DAB (Nagytapolcsány)
20.00: Les Gothiques d’Amiens–Corona Brassó (Napoleon Kupa, Amiens)

2017. augusztus 26., szombat
17:00 SC Csíkszereda–Dunarea Galati (ROM-1) (Csíkszereda)
19:30 Vienna Capitals II.–EC KAC II. (Alpesi Liga) (Bécs)
20.00: Les Dragons de Rouen–Corona Brassó (Napoleon Kupa, Amiens)

2017. augusztus 27., vasárnap
19:00 EC KAC II. (Alpesi Liga)–Vienna Capitals II. (Klagenfurt)

2017. augusztus 30., szerda
16:20 SC Csíkszereda–Steaua Bucuresti (ROM-1) (Csíkszereda)
18:00 DAB–HC Nové Zámky

2017. augusztus 31. csütörtök
18:00 HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Budapest (Znojmo)

Szeptember 1., péntek
Medvescak Zagreb–HC Nové Zámky (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
18.00: FTC–Fehérvári Titánok (Pesterzsébet)
19:15: Fehérvár AV19–Lausitzer Füchse (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

Szeptember 2., szombat
HC Nové Zámky–Lausitzer Füchse (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
19:15: Fehérvár AV19–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

Szeptember 3., vasárnap
MAC Budapest–Vienna Capitals II. (Tüskecsarnok)
Lausitzer Füchse–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
17:00 DVTK Jegesmedvék–HC 07 Detva (SVK-2) (Miskolc)
18:30: Fehérvár AV19–HC Nové Zámky (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

A Visegrád Kupa sorsolása

Csoportmérkőzések

2017. augusztus 15.

19:00 HK Poprad–Fehérvár AV19 4-3

2017. augusztus 18.

19:00 MAC Budapest–HC Nové Zámky 1-2

2017. augusztus 22.

18:00 HK Nitra–MAC Budapest 5-1
18:00 DVTK Jegesmedvék–HK Poprad 4-3 h.u.
18:00 UTE–MsHK Zilina 1-2 h.u.
18:30 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 4-3 h.u.

2017. augusztus 25.

17:00 MsHK Zilina–MAC Budapest
18:00 DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky
19:00 Fehérvár AV19–HK Nitra
19:00 HK Poprad–UTE

2017. augusztus 27.

17:00 HC Nové Zámky–UTE
18:00 HK Nitra–DVTK Jegesmedvék
18:00 MAC Budapest–HK Poprad
19:00 Fehérvár AV19–MsHK Zilina

2017. augusztus 29.

17:00 MsHK Zilina–DVTK Jegesmedvék
18:00 UTE–HK Nitra

Negyeddöntők:
2017. október 4. és 11.

Elődöntők:
2017. november 15. és 29.

Döntő:
2018. január 10. és 17.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., kedd
EL 18:30 FTCGYE 2-3 HVÉGE
BL 19:00 LULJUK 
    • SPORT 2
december 7., szerda
U20 16:30 HUNJPN 3-4VÉGE
BL 17:30 MHKZUG 
    • SPORT 2
MK 18:40 BJADAB 4-3VÉGE
december 8., csütörtök
U20 17:00 HUNJPN 5-3VÉGE
MK 18:30 FTCUTE 2-2VÉGE
SHL 19:00 RBKVLH 
    • SPORT 2
december 9., péntek
EL 17:30 BRASCC 0-0ÉLŐ
EL 18:30 DABFTC INFO
EL 18:30 MISDEB INFO
EL 18:40 BJAUTE INFO
december 10., szombat
SHL 15:15 RBKSKE 
    • SPORT 2
AL 19:00 FTCSZG 
AL 21:00 ETODBF 
december 11., vasárnap
VB20 13:00 HUNDEN 
EL 17:30 SCCGYE 
ICEHL 17:30 AVSPUS 
EL 17:40 BJAMIS 
AL 18:00 WRMASP 
EL 18:00 UTEFTC 
EL 18:30 DEBDAB 
AL 20:00 LHLIKO 
december 12., hétfő
VB20 16:30 HUNKAZ 
Partnerünk
Archívum