Csoportelső a serdülőválogatott

   

A Sparta elleni 12-1-es siker után az Eisbaren Berlin ellen 8-0-ra győzött az U16-os magyar válogatott.

Magyarország U16-os válogatottja pénteken azzal az Eisbaren Berlinnel találkozott 19 órakor, amely néhány órával korábban a Spartától szenvedett 7-1-es vereséget. A magyar fiúk nem kímélték a németeket, kapott gól nélkül tartották őket, miközben 8 játékosunk is szerzett 1-1 találatot, így 8-0-ra diadalmaskodtunk.

A magyar serdülők így csoportelsők lettek, automatikusan az elődöntőbe kerültek, ahol szombaton 19 órától a Salzburg–Eisbaren Berlin meccs győztesével találkoznak.

A magyar U16-os válogatott kerete a Billa Cupra:

Név Klub
Kapusok
Monostori Tamás UTE
Ollári Zsombor Backen HC (SWE)
Pesti József Fehérvár
Hátvédek
Bulcsu Levente UTE
Dobmayer Dominik Fehérvár
Fazakas Erik DVTK
Jakabfy Sámuel Győri ETO
Kóger Balázs László Fehérvár
Mayer Martin MAC Budapest
Nemes Domonkos UTE
Tornyai Mátyás MAC Budapest
Csatárok
Csollák Márkó MAC Budapest
Csölle Dániel Zoltán Pesterzsébeti HC
Galajda Zsombor DVTK
Hódi Krisztián Pesterzsébeti HC
Horváth Pál Győri ETO
Karda Norbert Győri ETO
Keresztes Levente MAC Budapest
Kovács Péter Gepárd JE
László Márk MAC Budapest
Molnár Bálint MAC Budapest
Németh Kristóf Fehérvár
Schlekmann Márk MAC Budapest

Az U16-os válogatott stábja:

Szövetségi edző: Svasznek Bence
Edző: Kiss Dávid
Edző: Virág Csaba
Kapusedző: Máthé Csaba
Fizioterapeuta: Sarkadi Csaba
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Billa Cup, Prága

A csoport

augusztus 17., 16:00 Red Bull Salzburg–Jungadler Mannheim 1-2
augusztus 18., 11:30 Slovan Bratislava–Red Bull Salzburg 2-6
augusztus 18., 16:30 Jungadler Mannheim–Slovan Bratislava 4-3 b.

B csoport

augusztus 17., 18:30 Sparta Praha–Magyarország 1-12
augusztus 18., 14:00 Eisbaren Berlin–Sparta Praha 1-7
augusztus 18., 19:00 Magyarország–Eisbaren Berlin 8-0

Rájátszás, helyosztók:

augusztus 19., 11:30: Sparta Praha–Slovan Bratislava (negyeddöntő)
augusztus 19., 14:00: Red Bull Salzburg–Eisbaren Berlin (negyeddöntő)
augusztus 19., 16:30: Jungadler Mannheim–Sparta/Slovan (elődöntő)
augusztus 19., 19:00 Magyarország–Salzburg/Eisbaren (elődöntő)
augusztus 20., 9:30: 5. helyért
augusztus 20., 12:15: 3. helyért
augusztus 20., 15:00: döntő

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC ÉLŐ
U18 19:00 DHKVAS INFO
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk