Kihirdették az U16-os válogatott prágai keretét

   

Svasznek Bence megnevezte az igen komoly eseményre utazó játékosokat.

Mint arról írtunk, augusztus 17. és 20. között egy erős tornán, a Billa Cupon szerepel Magyarország serdülő-válogatottja. Az 50 fős keretet kedd délután szűkítette a stáb, 3 kapus, 8 hátvéd és 12 csatár utazik a cseh fővárosba. A csoportkörben csütörtökön és pénteken a Sparta Praha és az Eisbaren Berlin ellen játszanak fiaink, a hétvégén pedig a helyosztókon küzdhetnek majd.

A magyar U16-os válogatott kerete a Billa Cupra:

Név Klub
Kapusok
Monostori Tamás UTE
Ollári Zsombor Backen HC (SWE)
Pesti József Fehérvár
Hátvédek
Bulcsu Levente UTE
Dobmayer Dominik Fehérvár
Fazakas Erik DVTK
Jakabfy Sámuel Győri ETO
Kóger Balázs László Fehérvár
Mayer Martin MAC Budapest
Nemes Domonkos UTE
Tornyai Mátyás MAC Budapest
Csatárok
Csollák Márkó MAC Budapest
Csölle Dániel Zoltán Pesterzsébeti HC
Galajda Zsombor DVTK
Hódi Krisztián Pesterzsébeti HC
Horváth Pál Győri ETO
Karda Norbert Győri ETO
Keresztes Levente MAC Budapest
Kovács Péter Gepárd JE
László Márk MAC Budapest
Molnár Bálint MAC Budapest
Németh Kristóf Fehérvár
Schlekmann Márk MAC Budapest

Az U16-os válogatott stábja:

Szövetségi edző: Svasznek Bence
Edző: Kiss Dávid
Edző: Virág Csaba
Kapusedző: Máthé Csaba
Fizioterapeuta: Sarkadi Csaba
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Billa Cup, Prága

A csoport
Red Bull Salzburg (AUT)
Jungadler Mannheim (GER)
Slovan Bratislava (SVK)

Sorsolás
augusztus 17., 16:00 Red Bull Salzburg–Jungadler Mannheim
augusztus 18., 11:30 Slovan Bratislava–Red Bull Salzburg
augusztus 18., 16:30 Jungadler Mannheim–Slovan Bratislava

B csoport
Sparta Praha (CZE)
Eisbaren Berlin (GER)
Magyarország

Sorsolás
augusztus 17., 18:30 Sparta Praha–Magyarország
augusztus 18., 14:00 Eisbaren Berlin–Sparta Praha
augusztus 18., 19:00 Magyarország–Eisbaren Berlin

Rájátszás, helyosztók:

augusztus 19–20.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH ÉLŐ
U18 15:30 PEFGEP INFO
U20 17:40 VASSLL 
U20 17:45 MACZNO 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk