Prerovban készül a vb-re az inline-válogatott

 

Két hét múlva kezdődik a pozsonyi világbajnokság.

Hoffmann Attila szövetségi kapitány csapata alaposan megfiatalodik. Részben a kényszer, részben a csapat viszonylagos öregedése miatt alakult így. Sok korábbi alapember sérülés vagy rehabilitáció miatt nem tudja vállalni idén a görkorcsolyás szereplést. A csapat a hét végén három komoly együttes ellen teszteli felkészültségét a csehországi Prerovban.

A magyar inline-válogatott kerete a túrára:

Kapusok: Budai Krisztián, Garbacz Máté, Székely Csaba
Mezőnyjátékosok: Revák Zoltán, Dömötör Róbert, Peterdi Imre, Mach Márton, Sándor Szilárd, Kiss Ákos, Feil Arnold, Fekecs Norbert, Rafaj Attila, Pozsár Márk, Szappanos Dávid, Németh Árpád, Kukucska Balázs, Fekete Gergő, Fülöp László, Orbán Attila

A magyar válogatott prerovi mérkőzései:

2017. június 10., szombat, 15:30: Jicin–Magyarország
2017. június 11., vasárnap, 10:00: Olomouc–Magyarország
2017. június 11., vasárnap, 15:30: Prerov–Magyarország

A magyar válogatott vb-csoportmeccsei:

2017. június 25., vasárnap, 17:00 Magyarország–Argentína
2017. június 26., hétfő, 17:00 Magyarország–Szlovénia
2017. június 27., kedd, 13:00 Magyarország–Új-Zéland

A divízió 1 másik csoportjában Ausztrália, Nagy-Britannia, Lettország és Brazília versenyez.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk