A C8 közvetíti a vb-döntőt

   

A spanyol labdarúgó-bajnokság utolsó fordulója miatt a mindenki számára ingyen elérhető csatorna tűzi képernyőre a világbajnoki finálét. Kialakult a negyeddöntők közvetítési rendje.

A Sport Tv kijelölte, a négy vb-negyeddöntőt mikor és melyik csatornán közvetíti. Mint arról írtunk, mindkét délutáni mérkőzést élőben közvetítik a csatornák, az Oroszország–Csehország meccset a Sport 1, míg az USA–Finnország találkozót a Sport 2 adja élőben. Az esti összecsapások közül a házigazda Németország és a címvédő Kanada negyeddöntője kerül képernyőre, míg Svájc és Svédország csatája 23:30-től lesz látható a Sport 1-en.

A vasárnapi döntővel kapcsolatban kiderült, a spanyol labdarúgó-bajnokság utolsó fordulójában a Real Madrid és a Barcelona meccsét is képernyőre tűzi a Sport 1 és a Sport 2, így a vb-finálét a C8 közvetíti. Aggodalomra nincs ok, a C8 egy szabadon fogható csatorna a Mindig Tv-n belül, ezen felül több kábelszolgáltató kínálatában is megtalálható.

A vb-negyeddöntők közvetítése és időpontjai:

2017. május 18., 16:15: Oroszország–Csehország (Párizs, Sport 1, élő)
2017. május 18., 16:15: USA–Finnország (Köln, Sport 2, élő)
2017. május 18., 20:15: Kanada–Németország (Köln, Sport 2, élő)
2017. május 18., 20:15: Svájc–Svédország (Párizs, Sport 1, 23:30)

Hivatalos honlap
Csapatok

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2017. május 5., 16:15 Svédország–Oroszország 1-2 b.
2017. május 5., 16:15 Finnország–Fehéroroszország 3-2
2017. május 5., 20:15 USA–Németország 1-2
2017. május 5., 20:15 Csehország–Kanada 1-4
2017. május 6., 12:15 Lettország–Dánia 3-0
2017. május 6., 12:15 Svájc–Szlovénia 5-4 b.
2017. május 6., 16:15 Szlovákia–Olaszország 3-2 h.
2017. május 6., 16:15 Fehéroroszország–Csehország 1-6
2017. május 6., 20:15 Németország–Svédország 2-7
2017. május 6., 20:15 Norvégia–Franciaország 3-2
2017. május 7., 12:15 Olaszország–Oroszország 1-10
2017. május 7., 12:15 Szlovénia–Kanada 2-7
2017. május 7., 16:15 USA–Dánia 7-2
2017. május 7., 16:15 Finnország–Franciaország 1-5
2017. május 7., 20:15 Lettország–Szlovákia 3-1
2017. május 7., 20:15 Norvégia–Svájc 0-3
2017. május 8., 16:15 Németország–Oroszország 3-6
2017. május 8., 16:15 Fehéroroszország–Kanada 0-6
2017. május 8., 20:15 USA–Svédország 4-3
2017. május 8., 20:15 Finnország–Csehország 3-4 b.
2017. május 9., 16:15 Olaszország–Lettország 1-2
2017. május 9., 16:15 Szlovénia–Norvégia 1-5
2017. május 9., 20:15 Szlovákia–Dánia 3-4 b.
2017. május 9., 20:15 Svájc–Franciaország 3-4 b.
2017. május 10., 16:15 USA–Olaszország 3-0
2017. május 10., 16:15 Svájc–Fehéroroszország 3-0
2017. május 10., 20:15 Szlovákia–Németország 2-3 b.
2017. május 10., 20:15 Finnország–Szlovénia 5-2
2017. május 11., 16:15 Oroszország–Dánia 3-0
2017. május 11., 16:15 Csehország–Norvégia 1-0 h.
2017. május 11., 20:15 Svédország–Lettország 2-0
2017. május 11., 20:15 Kanada–Franciaország 3-2
2017. május 12., 16:15 Svédország–Olaszország 8-1
2017. május 12., 16:15 Csehország–Szlovénia 5-1
2017. május 12., 20:15 Dánia–Németország 3-2 h.
2017. május 12., 20:15 Franciaország–Fehéroroszország 4-3 b.
2017. május 13., 12:15 Lettország–USA 3-5
2017. május 13., 12:15 Norvégia–Finnország 2-3 h.
2017. május 13., 16:15 Oroszország–Szlovákia 6-0
2017. május 13., 16:15 Szlovénia–Fehéroroszország 2-5
2017. május 13., 20:15 Olaszország–Németország 1-4
2017. május 13., 20:15 Kanada–Svájc 2-3 h.
2017. május 14., 16:15 Szlovákia–USA 1-6
2017. május 14., 16:15 Franciaország–Csehország 2-5
2017. május 14., 20:15 Dánia–Svédország 2-4
2017. május 14., 20:15 Svájc–Finnország 2-3 h.
2017. május 15., 16:15 Dánia–Olaszország 2-0
2017. május 15., 16:15 Kanada–Norvégia 5-0
2017. május 15., 20:15 Oroszország–Lettország 5-0
2017. május 15., 20:15 Franciaország–Szlovénia 4-1
2017. május 16., 12:15 Svédország–Szlovákia 4-2
2017. május 16., 12:15 Fehéroroszország–Norvégia 4-3
2017. május 16., 16:15 Oroszország–USA 3-5
2017. május 16., 16:15 Csehország–Svájc 1-3
2017. május 16., 20:15 Németország–Lettország 4-3 b.
2017. május 16., 20:15 Kanada–Finnország 5-2
2017. május 18., 16:15 Oroszország–Csehország Sport 1 (élő)
2017. május 18., 16:15 USA–Finnország Sport 2 (élő)
2017. május 18., 20:15 Kanada–Németország Sport 2 (élő)
2017. május 18., 20:15 Svájc–Svédország Sport 1 (23:30)
2017. május 20., 15:15 elődöntő Sport 2 (élő)
2017. május 20., 19:15 elődöntő Sport 2 (élő)
2017. május 21., 16:15 bronzmérkőzés Sport 2 (élő)
2017. május 21., 20:45 döntő C8 (élő), Sport 2 (22:00)

További lehetőségek a vb megtekintésére:

CT Sport (CZE)
Jednotka/Dvojka (SVK)
ORF Sport +
onhockey.tv
sportlemon.tv

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-0ÉLŐ
U20 16:00 HCIAVS ÉLŐ
U18 16:10 VASZNO ÉLŐ
U18 16:40 KMHMAC ÉLŐ
U18 17:20 ETOMIS INFO
KK 20:00 NOMRIT 
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk