A Brassó hosszabbított a Bíró testvérekkel

 

A kapustrió után három csatárral is megállapodott a kék-sárga együttes.

A Brassó szerdán bejelentette: a Bíró testvérek a 2017/18-as szezonban is a csapatot erősítik. Bíró Gergő 10, Bíró Ottó 6, Bíró Mátyás 2 pontot gyűjtött az elmúlt MOL Liga-idényben. A brassóiak kerete jelenleg 8 fős, a fentebb említett három csatár mellett a három szerződést hosszabbított kapus, valamint két friss igazolás, Molnár Zsombor és Andrei Vasile tagja a következő évi csapatnak.

Játékosmozgások a MOL Ligában és a Fehérvár EBEL-csapatánál a 2017/18-as szezon előtt:

Ahogy mindig jelezni szoktuk, ha valahonnan még nincs publikus információ, amit feltüntethetünk a táblázatban, az nem azt jelenti, hogy annál a klubnál nem történik semmi. Igyekszünk minden klubtól minél több információt begyűjteni a következő napokban is, de nyilvánvalóan tárgyalási időszakban csak a már aláírt szerződések után nyilatkoznak a csapatok, pletykákkal pedig továbbra sem foglalkozunk. Az alábbi gyűjtés folyamatosan frissül. A maradt, érkezett, távozott mezőbe csak az érintettek és/vagy a klubok által megerősített információk kerülnek.

BRA mez

ASC Corona Brassó:

maradt:
Béres Szilárd (kapus)
Patrik Polc (SVK, kapus)
Tőke Zoltán (kapus)
Bíró Gergő (csatár)
Bíró Mátyás (csatár)
Bíró Ottó (csatár)

érkezett:
Molnár Zsombor (csatár, SC Csíkszereda)
Andrei Vasile (csatár, Toronto Predators, GMHL)

távozott:

HSC mez

Csíkszeredai Sportklub:

maradt:

érkezett:

távozott:
Molnár Zsombor (csatár, ASC Corona Brassó)

DHK mez

Debreceni HK:

maradt:

érkezett:
Jon Booras (USA, csatár, MAC Budapest)

távozott:
Hetényi Péter (hátvéd, Dunaújvárosi Acélbikák)
Pleszkán József (kapus, Ferencváros)

galacmez

Dunarea Galati:

maradt:

érkezett:

távozott:

DAB mez

Dunaújvárosi Acélbikák:

maradt:
Villem-Henrik Koitmaa (EST, kapus)

érkezett:
David Musial (CZE, vezetőedző)
Hetényi Péter (hátvéd, Debrecen)
Danilo Szkripec (UKR, hátvéd, Dzseneralz Kijev, UKR-1.)
Jakub Izacky (CZE, csatár, Prerov, CZE-2.)
Aljaz Ogrizek (SLO, csatár, Celje, SLO-1.)

távozott:
Heikki Malkia (FIN, vezetőedző)

Fotó: Mudra László - http://www.mudralaszlo.hu

DVTK Jegesmedvék:

maradt:
Galanisz Nikandrosz (csatár)
Jarkko Leppanen (FIN, hátvéd)
Láda Balázs (hátvéd)
Magosi Bálint (csatár)
Miskolczi Márk (csatár)
Ritó László (csatár)
Vojtkó Mátyás (hátvéd)
Tóth Adrián (csatár)

érkezett:
Vas János (csatár, Fehérvár AV19, EBEL)
Anssi Rantanen (FIN, hátvéd, Orlik Opole, POL-1.)
Nedeljko Lukacevic (MNE, csatár, Quad City Mallards, ECHL)
Tóth Gergő (csatár, UTE)

távozott:
Toulmin, Grant (CAN, csatár, ?)
Tuominen, Joni (FIN, hátvéd, ?)

A Fehérvár AV19 hokicsapat csapatfotózása.

Fehérvár AV19 (EBEL):

maradt:
Kóger Dániel (csatár)
Rajna Miklós (kapus)
Reiter Attila (hátvéd)
Erdély Csanád (csatár)
Kocsis Ferenc (csatár)
Reisz Áron (csatár)
Sárpátki Tamás (csatár)
Szabó Krisztián (csatár)
Vincze Péter (csatár)
Benoit Laporte (vezetőedző)
Szirányi Bence (hátvéd)

érkezett:
Jonathan Harty (CAN, hátvéd, Heilbronner Falken, GER-2.)
Geoff Walker (CAN, csatár, Sheffield Steelers, GBR-1.)
Olivier Latendresse (CAN, csatár, Villach, EBEL)
David Gilbert (CAN, csatár, Bordeaux, FRA-1.)

távozott:
Vas János (csatár, DVTK Jegesmedvék)
Thomas Beauregard (CAN, csatár, ?)
Justin Maylan (CAN, csatár, ?)
Christopher Owens (CAN, hátvéd, ?)
Drew Schiestel (CAN, hátvéd, ?)
Michael Vernace (CAN, hátvéd, ?)
Orbán Attila (hátvéd, ?)
Andrew Sarauer (csatár, Villach, EBEL)
Brance Orban (csatár, ?)
Kalvin Sagert (hátvéd, ?)
Chris Bodo (csatár, Lausitzer Füchse, GER-2.)
Hetényi Zoltán (kapus, ?)

A Fehérvár AV19 hokicsapat csapatfotózása.

Fehérvári Titánok (MOL):

maradt:
Alex Scola (USA, kapus)
Hamvai Szilárd (csatár)
Vizi Dániel (csatár)
Láday Tamás (hátvéd)
Reiter Attila (hátvéd)
Szabó Bence (hátvéd)
Szita Donát (csatár)
Imre Patrik (hátvéd)
Varga Balázs (csatár)
Takács Bence Gáspár (hátvéd)
Balogh Bence (csatár)
Mazzag Dániel (csatár)

érkezett:
Kornakker Dániel (kapus, Casper Coyotes, WSHL)
Marek Györi (CZE, csatár, Znojno, EBEL)

távozott:
Adrien Lemay (CAN, kapus, ?)
Devon Krogh (CAN, hátvéd, ?)
Preston Shupe (CAN, csatár, ?)
Korbuly Gergely (hátvéd, Ferencváros)
Tóth Renátó (csatár, ?)
Szász Norbert (csatár, ?)
Arany Máté (hátvéd, visszavonult, IOGJA-edző)
Pillók Martin (csatár, visszavonult, IOGJA-edző)
Sofron Ádám (csatár, visszavonult, IOGJA-edző)

FTC mez 3

Ferencváros:

maradt:
Greg Lindqvist (SWE, vezetőedző)
Jereme Tendler (CAN, csatár)
Juhamatti Hietamaki (FIN, hátvéd)
Lengyel Levente (hátvéd)
Sevela Peter (kapus)
Henrich Jabornik (SVK, hátvéd)
Fliszár Zalán (csatár)
Rafaj Attila (csatár)
Szappanos Dávid (csatár)
Kovács Viktor László (csatár)
Dubek Vladimir (csatár)

érkezett:
Pleszkán József (kapus, Debrecen)
Virág Tamás (csatár, UTE)
Jászai Dávid (hátvéd, MAC)
Lakatos Levente (hátvéd, MAC)
Korbuly Gergely (hátvéd, Fehérvári Titánok)

távozott:

HK-Beograd-mez

HK Beograd

maradt:

érkezett:

távozott:

Fotó: Mudra László - http://www.mudralaszlo.hu

MAC Budapest:

maradt:
Bálizs Bence (kapus)

érkezett:

távozott:
Jon Booras (USA, csatár, Debrecen)
Jászai Dávid (hátvéd, FTC)
Lakatos Levente (hátvéd, FTC)

UTE mez

UTE:

maradt:
Szilassy Zoltán (vezetőedző)
Benk András (csatár)
Hegyi Ádám (hátvéd)
Nemes Benjámin (csatár)

érkezett:

távozott:
Virág Tamás (csatár, Ferencváros)
Tóth Gergő (csatár, DVTK Jegesmedvék)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk