Szerdán sorsolják a BL-csoportokat

 

A kölni–párizsi vb első szünnapja alatt csoportokba rendezik a 2017/18-as CHL-szezon 32 csapatát.

Nem telik eseménytelenül az A csoportos világbajnokság szerdai pihenőnapja. A kölni csarnokban 16 órától sorsolják a jégkorong-BL 2017/18-as szezonjának csoportköreit. Az elmúlt évektől eltérően már nem 48, hanem 32 csapat küzd a továbbjutásért, és nem három-, hanem négycsapatos csoportokat raknak össze.

A BL-csoportkör sorsolásának kalapjai:

1. kalap: Frölunda Göteborg, HV71 Jönköping, Tappara Tampere, SC Bern, Kometa Brno, Red Bull München, Vienna Capitals, Vaxjö Lakers

2. kalap: TPS Turku, Zürich Lions, Bílí Tygri Liberec, Adler Mannheim, Red Bull Salzburg, Brynas Gavle, KalPa Kuopio, EV Zug

3. kalap: Ocelári Trinec, Grizzlys Wolfsburg, Klagenfurter AC, Malmö Redhawks, JYP Jyvaskyla, HC Davos, Mountfield Hradec Králové, IFK Helsinki

4. kalap: HC ’05 Banská Bystrica, Stavanger Oilers, Nyeman Grodno, Esbjerg Energy, Cardiff Devils, Rapaces de Gap, Cracovia Kraków, Nottingham Panthers

chl201718

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE ÉLŐ
MK 18:30 MISFTC 1-0ÉLŐ
U18 18:40 VASKMH ÉLŐ
MK 20:15 MACUTE INFO
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
Partnerünk