Svájc–Csehország 3-1

   

A svájciak legyőzték a cseheket, ezzel megszerezték a párizsi csoport 2. helyét.

Svájc már a 2. percben megszerezte a vezetést, Díaz lövését blokkolta egy cseh bekk, ám a korong Praplan elé került, aki belőtte Mrázek kapujába (1-0). A gól után is a svájciak nyomtak, de Mrázek vezetésével tartották magukat a csehek. A harmad második fele az emberelőnyökről szólt, a csehek két, a svájciak egy előnyt hagytak ki. A második harmad óvatosabb játékot hozott. A 29. percben megszületett a második svájci gól, Suri talált be Mrázeknek (2-0). A meccs felénél a csehek emberelőnybe kerültek, nem használták ki. A 35. percben viszont szépítettek, Pastrnák a kapu mellett álló Cervenkának passzolt, aki belőtte a fekvő Schlegel mellett (2-1). A harmadik játékrészben a csehek nyomtak, viszont a svájciak szereztek gólt. Az 53. percben a cseh harmadban körbeszaladt a korong a palánk mellett, a svájciak lecsaptak rá, Brunner pedig bebombázta azt (3-1). Csehország nem adta fel, hajtott a végéig, a kapusát is lehozta, hiába. Svájc 3-1-re győzött, így a párizsi csoport 2. helyén végzett, míg a csehek a 3. vagy a 4. helyen jutnak tovább az esti Kanada–Finnország mérkőzés eredményétől függően.

Hivatalos honlap
Csapatok

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2017. május 5., 16:15 Svédország–Oroszország 1-2 b.
2017. május 5., 16:15 Finnország–Fehéroroszország 3-2
2017. május 5., 20:15 USA–Németország 1-2
2017. május 5., 20:15 Csehország–Kanada 1-4
2017. május 6., 12:15 Lettország–Dánia 3-0
2017. május 6., 12:15 Svájc–Szlovénia 5-4 b.
2017. május 6., 16:15 Szlovákia–Olaszország 3-2 h.
2017. május 6., 16:15 Fehéroroszország–Csehország 1-6
2017. május 6., 20:15 Németország–Svédország 2-7
2017. május 6., 20:15 Norvégia–Franciaország 3-2
2017. május 7., 12:15 Olaszország–Oroszország 1-10
2017. május 7., 12:15 Szlovénia–Kanada 2-7
2017. május 7., 16:15 USA–Dánia 7-2
2017. május 7., 16:15 Finnország–Franciaország 1-5
2017. május 7., 20:15 Lettország–Szlovákia 3-1
2017. május 7., 20:15 Norvégia–Svájc 0-3
2017. május 8., 16:15 Németország–Oroszország 3-6
2017. május 8., 16:15 Fehéroroszország–Kanada 0-6
2017. május 8., 20:15 USA–Svédország 4-3
2017. május 8., 20:15 Finnország–Csehország 3-4 b.
2017. május 9., 16:15 Olaszország–Lettország 1-2
2017. május 9., 16:15 Szlovénia–Norvégia 1-5
2017. május 9., 20:15 Szlovákia–Dánia 3-4 b.
2017. május 9., 20:15 Svájc–Franciaország 3-4 b.
2017. május 10., 16:15 USA–Olaszország 3-0
2017. május 10., 16:15 Svájc–Fehéroroszország 3-0
2017. május 10., 20:15 Szlovákia–Németország 2-3 b.
2017. május 10., 20:15 Finnország–Szlovénia 5-2
2017. május 11., 16:15 Oroszország–Dánia 3-0
2017. május 11., 16:15 Csehország–Norvégia 1-0 h.
2017. május 11., 20:15 Svédország–Lettország 2-0
2017. május 11., 20:15 Kanada–Franciaország 3-2
2017. május 12., 16:15 Svédország–Olaszország 8-1
2017. május 12., 16:15 Csehország–Szlovénia 5-1
2017. május 12., 20:15 Dánia–Németország 3-2 h.
2017. május 12., 20:15 Franciaország–Fehéroroszország 4-3 b.
2017. május 13., 12:15 Lettország–USA 3-5
2017. május 13., 12:15 Norvégia–Finnország 2-3 h.
2017. május 13., 16:15 Oroszország–Szlovákia 6-0
2017. május 13., 16:15 Szlovénia–Fehéroroszország 2-5
2017. május 13., 20:15 Olaszország–Németország 1-4
2017. május 13., 20:15 Kanada–Svájc 2-3 h.
2017. május 14., 16:15 Szlovákia–USA 1-6
2017. május 14., 16:15 Franciaország–Csehország 2-5
2017. május 14., 20:15 Dánia–Svédország 2-4
2017. május 14., 20:15 Svájc–Finnország 2-3 h.
2017. május 15., 16:15 Dánia–Olaszország 2-0
2017. május 15., 16:15 Kanada–Norvégia 5-0
2017. május 15., 20:15 Oroszország–Lettország 5-0
2017. május 15., 20:15 Franciaország–Szlovénia 4-1
2017. május 16., 12:15 Svédország–Szlovákia 4-2
2017. május 16., 12:15 Fehéroroszország–Norvégia 4-3
2017. május 16., 16:15 Oroszország–USA Sport 2 (élő)
2017. május 16., 16:15 Csehország–Svájc 1-3
2017. május 16., 20:15 Németország–Lettország Sport 2 (élő)
2017. május 16., 20:15 Kanada–Finnország
2017. május 18., 16:15 negyeddöntő Sport 1 (élő)
2017. május 18., 16:15 negyeddöntő Sport 2 (élő)
2017. május 18., 20:15 negyeddöntő Sport 2 (élő)
2017. május 18., 20:15 negyeddöntő Sport 1 (23:30)
2017. május 20., 15:15 elődöntő Sport 2 (élő)
2017. május 20., 19:15 elődöntő Sport 2 (élő)
2017. május 21., 16:15 bronzmérkőzés Sport 2 (élő)
2017. május 21., 20:45 döntő C8 (élő), Sport 2 (22:00)

További lehetőségek a vb megtekintésére:

CT Sport (CZE)
Jednotka/Dvojka (SVK)
ORF Sport +
onhockey.tv
sportlemon.tv

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk