Bronzéremmel zárt az U15-ös válogatott Rigában

 

Első éves serdülőink bravúrosan szerepeltek, 4 nap alatt 10 meccset játszottak, csak egyszer kaptak ki.

Hétfőn a helyosztókra került sor a 2017-es Riga Cupon. Az elődöntőben Magyarország U15-ös együttese a Tordönnel találkozott, ahol a svéd együttes már a 45. másodpercben megszerezte a vezetést, amit a végéig meg is tartott, így 4-2-es vereséget szenvedtünk. A magyar gólokat Schlekmann Márk és Csollák Márkó szerezték.

A bronzmérkőzésen egy neves együttes korosztályos csapatával, a Lulea U15-öseivel játszottak fiaink. A 2015-ben BL-győztes klubot 3-1-re legyűrtük, góljainkat Schlekmann Márk, Fodor Balázs és Galajda Zsombor lőtték, így bronzéremmel térhet haza válogatottunk.

hun u15

Fotó: Magyar Jégkorong (Facebook)

Riga Cup, 2017:

2017. április 14., péntek, 13:00: Magyarország−HS Perkons (LAT) 3-0
2017. április 14., péntek, 15:30: HC Moszkva (RUS)−Magyarország 0-5
2017. április 15., szombat, 8:15: HS Riga 03 (LAT)–Magyarország 0-9
2017. április 15., szombat, 14:30: Magyarország–Kiekko-Vantaa (FIN) 1-0
2017. április 15., szombat, 19:45: HC Panter Tallinn 02 (EST)−Magyarország 2-0

2017. április 16., vasárnap, 11:00: South Dalacarlia HC (SWE)–Magyarország 0-2
2017. április 16., vasárnap, 16:00: Magyarország–Dinamo Riga02 (LAT) 6-0
2017. április 16., vasárnap, 19:45: H.S. Riga02 (LAT)−Magyarország 1-1

2017. április 17., hétfő, 11:15: Magyarország U15–Tordön02 (SWE) 2-4
2017. április 17., hétfő, 15:00: Magyarország U15–Lulea (SWE) 3-1

Magyarország kerete a rigai tornára:

Név  Klub
Kapusok
Monostori Tamás UTE
Ollári Zsombor Backen HC (SWE)
Pesti József IOGJA
Hátvédek
Bulcsu Levente UTE
Dobmayer Dominik IOGJA
Fazakas Erik DVTK
Jakabfy Sámuel Győr
Németh Kristóf IOGJA
Ortenszky Tamás UTE
Csatárok
Banga Nándor UTE
Csollák Márkó MAC
Fodor Balázs IOGJA
Galajda Zsombor DVTK
Horváth Pál Győr
Keresztes Levente MAC
Kóger Balázs IOGJA
László Márk MAC
Molnár Bálint MAC
Schlekmann Márk MAC
Szalmás Bence MAC
Tamási László UTE
Varga Balázs IOGJA

 

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH ÉLŐ
KK 17:30 BRACZB ÉLŐ
EL 18:00 DABMAC 0-1ÉLŐ
EL 18:00 UTEVC2 0-0ÉLŐ
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk