Bronzéremmel zárt az U15-ös válogatott Rigában

 

Első éves serdülőink bravúrosan szerepeltek, 4 nap alatt 10 meccset játszottak, csak egyszer kaptak ki.

Hétfőn a helyosztókra került sor a 2017-es Riga Cupon. Az elődöntőben Magyarország U15-ös együttese a Tordönnel találkozott, ahol a svéd együttes már a 45. másodpercben megszerezte a vezetést, amit a végéig meg is tartott, így 4-2-es vereséget szenvedtünk. A magyar gólokat Schlekmann Márk és Csollák Márkó szerezték.

A bronzmérkőzésen egy neves együttes korosztályos csapatával, a Lulea U15-öseivel játszottak fiaink. A 2015-ben BL-győztes klubot 3-1-re legyűrtük, góljainkat Schlekmann Márk, Fodor Balázs és Galajda Zsombor lőtték, így bronzéremmel térhet haza válogatottunk.

hun u15

Fotó: Magyar Jégkorong (Facebook)

Riga Cup, 2017:

2017. április 14., péntek, 13:00: Magyarország−HS Perkons (LAT) 3-0
2017. április 14., péntek, 15:30: HC Moszkva (RUS)−Magyarország 0-5
2017. április 15., szombat, 8:15: HS Riga 03 (LAT)–Magyarország 0-9
2017. április 15., szombat, 14:30: Magyarország–Kiekko-Vantaa (FIN) 1-0
2017. április 15., szombat, 19:45: HC Panter Tallinn 02 (EST)−Magyarország 2-0

2017. április 16., vasárnap, 11:00: South Dalacarlia HC (SWE)–Magyarország 0-2
2017. április 16., vasárnap, 16:00: Magyarország–Dinamo Riga02 (LAT) 6-0
2017. április 16., vasárnap, 19:45: H.S. Riga02 (LAT)−Magyarország 1-1

2017. április 17., hétfő, 11:15: Magyarország U15–Tordön02 (SWE) 2-4
2017. április 17., hétfő, 15:00: Magyarország U15–Lulea (SWE) 3-1

Magyarország kerete a rigai tornára:

Név  Klub
Kapusok
Monostori Tamás UTE
Ollári Zsombor Backen HC (SWE)
Pesti József IOGJA
Hátvédek
Bulcsu Levente UTE
Dobmayer Dominik IOGJA
Fazakas Erik DVTK
Jakabfy Sámuel Győr
Németh Kristóf IOGJA
Ortenszky Tamás UTE
Csatárok
Banga Nándor UTE
Csollák Márkó MAC
Fodor Balázs IOGJA
Galajda Zsombor DVTK
Horváth Pál Győr
Keresztes Levente MAC
Kóger Balázs IOGJA
László Márk MAC
Molnár Bálint MAC
Schlekmann Márk MAC
Szalmás Bence MAC
Tamási László UTE
Varga Balázs IOGJA

 

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
április 22., szombat
VB 12:30 UKRHUN 3-5VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:00 KORPOL 4-2VÉGE
ROC 16:10 AVSKAC 3-2 HVÉGE
VB 19:30 AUTKAZ 2-3VÉGE
április 23., vasárnap
ROC 10:10 AVSSLL 10-2VÉGE
VB 16:00 KAZKOR 2-5VÉGE
VB 19:30 POLUKR 2-1VÉGE
április 24., hétfő
VB 19:30 HUNAUT 1-3VÉGE
    • SPORT 1
április 25., kedd
VB 12:30 KAZPOL 1-0 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:00 HUNKOR 1-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 UKRAUT 0-1VÉGE
április 26., szerda
VB 19:30 KAZUKR 4-2VÉGE
április 27., csütörtök
VB 16:00 HUNPOL 0-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 AUTKOR 5-0VÉGE
április 28., péntek
VB 12:30 HUNKAZ 1-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:00 POLAUT 0-11VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 KORUKR 2-1 BVÉGE
    • SPORT 1
május 1., hétfő
GÁLA 18:00 HUNSZF 
május 5., péntek
VB 16:15 FINBLR 
VB 16:15 SWERUS 
    • SPORT 1
VB 20:15 CZECAN 
    • SPORT 1
VB 20:15 USAGER 
május 6., szombat
VB 12:15 LATDEN 
VB 12:15 SUISLO 
VB 16:15 BLRCZE 
VB 16:15 SVKITA 
VB 20:15 GERSWE 
    • SPORT 2
VB 20:15 NORFRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk