Az Ak Barsz bejutott a főcsoportdöntőbe

   

A kazanyiak kapott gól nélküli sikerrel ejtették ki az Avangardot, a rájátszás harmadik körében a címvédő Metallurg vár rájuk.

Vasárnap véget ért az utolsó KHL-es főcsoport-elődöntő is. Az Ak Barsz nem sok esélyt adott az Avangardnak, a 21 védéssel shutoutot elérő Emil Garipov vezetésével simán legyőzték az Avangardot. A kapuson kívül még Fjodor Malihin remekelt, a csatár 1+2 ponttal zárta az estét.

A nyugati SZKA–Lokomotiv főcsoportdöntő március 23-án kezdődik, míg a Metallurg és az Ak Barsz egy nappal később méri össze először erejét.

KHL, 2017. márc. 19., vasárnap.
Garipov: 100% (Galimov)
K
Furch: 84,0% (Silin: 90,0%)
Zaharcsuk, Muszin, Golubjev, Azevedo, Sekac
1
Ahnelöv, Gustafsson, Lemtyugov, Perezsogin, Sobotka
Jordán, Ohtamaa, Tkacsov, Csibiszov, Arhipov
2
Martinov, Medvegyev, Zubov, Mihejev, Pjanov
Batirsin, Jarullin, Glinkin, Gluhov, Popov
3
Grigorjev, Menysikov, Burdaszov, Kucserjavenko, Hohrjakov
Szidorov, Varnakov, Lukojanov, Lazarjev, Malihin
4
Gyervuk, Orlov, Booth, Pesztusko, Junykov
Zinetula Biljaletgyinov
E
Fjodor Kanarejkin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:08 AKB PP Malihin Azevedo Tkacsov
2-0 25:20 AKB PP Sekac Tkacsov Malihin
3-0 26:46 AKB Lukojanov Zaharcsuk Malihin
4-0 34:00 AKB Tkacsov Csibiszov Zaharcsuk
5-0 53:27 AKB PP Jarullin Sekac Muszin
35 Kapura lövések száma 21
20 Kiállításpercek 30

Nyugati főcsoport, elődöntők:

CSZKA (1.)–Lokomotiv (4.) 2-4
SZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 4-1

Keleti főcsoport, elődöntők:

Metallurg (1.)–Barisz (5.) 4-0
Avangard (2.)–Ak Barsz (3.) 2-4

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk