Az Ak Barsz bejutott a főcsoportdöntőbe

   

A kazanyiak kapott gól nélküli sikerrel ejtették ki az Avangardot, a rájátszás harmadik körében a címvédő Metallurg vár rájuk.

Vasárnap véget ért az utolsó KHL-es főcsoport-elődöntő is. Az Ak Barsz nem sok esélyt adott az Avangardnak, a 21 védéssel shutoutot elérő Emil Garipov vezetésével simán legyőzték az Avangardot. A kapuson kívül még Fjodor Malihin remekelt, a csatár 1+2 ponttal zárta az estét.

A nyugati SZKA–Lokomotiv főcsoportdöntő március 23-án kezdődik, míg a Metallurg és az Ak Barsz egy nappal később méri össze először erejét.

KHL, 2017. márc. 19., vasárnap.
Garipov: 100% (Galimov)
K
Furch: 84,0% (Silin: 90,0%)
Zaharcsuk, Muszin, Golubjev, Azevedo, Sekac
1
Ahnelöv, Gustafsson, Lemtyugov, Perezsogin, Sobotka
Jordán, Ohtamaa, Tkacsov, Csibiszov, Arhipov
2
Martinov, Medvegyev, Zubov, Mihejev, Pjanov
Batirsin, Jarullin, Glinkin, Gluhov, Popov
3
Grigorjev, Menysikov, Burdaszov, Kucserjavenko, Hohrjakov
Szidorov, Varnakov, Lukojanov, Lazarjev, Malihin
4
Gyervuk, Orlov, Booth, Pesztusko, Junykov
Zinetula Biljaletgyinov
E
Fjodor Kanarejkin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:08 AKB PP Malihin Azevedo Tkacsov
2-0 25:20 AKB PP Sekac Tkacsov Malihin
3-0 26:46 AKB Lukojanov Zaharcsuk Malihin
4-0 34:00 AKB Tkacsov Csibiszov Zaharcsuk
5-0 53:27 AKB PP Jarullin Sekac Muszin
35 Kapura lövések száma 21
20 Kiállításpercek 30

Nyugati főcsoport, elődöntők:

CSZKA (1.)–Lokomotiv (4.) 2-4
SZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 4-1

Keleti főcsoport, elődöntők:

Metallurg (1.)–Barisz (5.) 4-0
Avangard (2.)–Ak Barsz (3.) 2-4

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20 16:30 ETOMIS 
U20 17:40 KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk