A HIFK búcsúztatta a Karpatet

 

A fővárosiak nyerték a hétszeres bajnokok csatáját a negyeddöntőbe kerülésért.

Szombaton véget ért a Liiga rájátszásnak első köre. Mindkét párharcban az alapszakaszban rosszabb helyen végzett csapat jutott tovább, az Ilves egy olyan harmadik mérkőzésen búcsúztatta az Assatet, ahol csak a hosszabbítás hozott döntést, melynek 5. percében Aleksi Mustonen negyeddöntőbe lőtte a tampereieket, ahol a városi rivális Tapparával találkoznak.

A másik ágon a legutóbb 2015-ben bajnok Karpat a szintén hétszeres első HIFK-kel mérkőzött meg. A párharc két meccsen eldőlt, mindkétszer a helsinkiek győztek hosszabbításban.

Liiga, rájátszás, 2017

Első kör
Assat (7.)Ilves (10.) 1-2
3-2 h. 1-6 0-1 h.
Karpat (8.)HIFK (9.) 0-2
3-4 h. 3-4 h.
Negyeddöntők
Tappara (1.)–Ilves (10.) 0-0
03.21 03.23 03.25 03.27 03.29 03.31 04.01
TPS (2.)–HIFK (9.) 0-0
03.21 03.23 03.25 03.27 03.29 03.31 04.01
KalPa (3.)–Pelicans (6.) 0-0
03.22 03.24 03.25 03.27 03.29 03.31 04.01
JYP (4.)–HPK (5.) 0-0
03.22 03.24 03.25 03.27 03.29 03.31 04.01
Elődöntők
??
04.04 04.06 04.08 04.10 04.12 04.13 04.15
??
04.05 04.07 04.08 04.10 04.12 04.13 04.15
Döntő
?–?
04.18 04.20 04.22 04.24 04.25 04.27 04.28

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk