A Lugano elbúcsúztatta a Zürichet

 

Az alapszakasz 2. helyén végzett Lions hatmeccses csatában maradt alul.

Csütörtökön véget értek a negyeddöntők a svájci bajnokságban. Három párharc már korábban lezárult, a Zug és a Davos söpréssel intézte el a Genéve-Servette-et és a Lausanne-t. Az SC Bern egyetlen meccset bukott a Biellel szemben, a harmadik, fővárosi találkozót. A legtovább a Zürich Lions–Lugano csata tartott, ahol az döntött, hogy a luganóiak az ötödik meccsüket megnyerték idegenben, így a hazai hatodikon megszerezték az elődöntőt érő sikert.

NLA, rájátszás, 2017

Negyeddöntők
SC Bern (1.)–Biel (8.) 4-1
2-1 h. 3-0 3-6 3-1 4-1
Zürich Lions (2.)–Lugano (7.) 2-4
4-3 3-4 1-0 2-3 1-2 1-2
Zug (3.)–Genéve-Servette (6.) 4-0
3-2 h. 5-2 5-1 5-1
Lausanne (4.)–HC Davos (5.) 0-4
3-5 1-2 2-3 b. 3-6
Elődöntők
SC Bern (1.)Lugano (7.) 0-0
03.21 03.23 03.25 03.28 03.30 04.01 04.04
Zug (3.)HC Davos (5.) 0-0
03.21
03.23 03.25 03.28 03.30 04.01 04.04
Döntő
?–?
04.06 04.08 04.11 04.13 04.15 04.17 04.20

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE INFO
ROM 17:30 SCCSTE ÉLŐ
VB20 19:00 FRAHUN INFO
EL 20:00 DABTIT INFO
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk