A Lugano elbúcsúztatta a Zürichet

 

Az alapszakasz 2. helyén végzett Lions hatmeccses csatában maradt alul.

Csütörtökön véget értek a negyeddöntők a svájci bajnokságban. Három párharc már korábban lezárult, a Zug és a Davos söpréssel intézte el a Genéve-Servette-et és a Lausanne-t. Az SC Bern egyetlen meccset bukott a Biellel szemben, a harmadik, fővárosi találkozót. A legtovább a Zürich Lions–Lugano csata tartott, ahol az döntött, hogy a luganóiak az ötödik meccsüket megnyerték idegenben, így a hazai hatodikon megszerezték az elődöntőt érő sikert.

NLA, rájátszás, 2017

Negyeddöntők
SC Bern (1.)–Biel (8.) 4-1
2-1 h. 3-0 3-6 3-1 4-1
Zürich Lions (2.)–Lugano (7.) 2-4
4-3 3-4 1-0 2-3 1-2 1-2
Zug (3.)–Genéve-Servette (6.) 4-0
3-2 h. 5-2 5-1 5-1
Lausanne (4.)–HC Davos (5.) 0-4
3-5 1-2 2-3 b. 3-6
Elődöntők
SC Bern (1.)Lugano (7.) 0-0
03.21 03.23 03.25 03.28 03.30 04.01 04.04
Zug (3.)HC Davos (5.) 0-0
03.21
03.23 03.25 03.28 03.30 04.01 04.04
Döntő
?–?
04.06 04.08 04.11 04.13 04.15 04.17 04.20

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
OG 04:10 CZEUSA 3-2 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 FINRUS 3-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 3-4 HVÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45), M4SPORT.HU, M4 SPORT
U18 14:15 OHRAVS 6-4VÉGE
U20 15:00 DHKPEF 5-3VÉGE
U20 17:00 MISETO 1-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 2-5VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 1-4VÉGE
EBEL 18:45 AVSZNO 2-3 BVÉGE
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 5-4VÉGE
U18 16:00 ETOMIS 13-1VÉGE
U20 17:40 AVSMAC 7-0VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 2-1 HVÉGE
U20 18:00 SLLVAS 2-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 4-0VÉGE
EL 19:00 MACFTC 5-1VÉGE
U20 19:00 ETOKMH 3-5VÉGE
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 CANGER 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
OG 13:10 3.helyért
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
U20 16:15 G99VAS 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:20 MACAVS 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
U20 14:40 MACAVS 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
EBEL 17:45 VSVAVS 
Partnerünk