A Lokomotiv búcsúztatta a CSZKA-t

   

A jaroszlavliak 4-2-es összesítéssel jutottak túl az alapszakaszgyőztes moszkvaiakon, a főcsoportdöntőben a SZKA vár rájuk.

Szombaton a Lokomotiv úgy lépett jégre, ha legyőzi a CSZKA-t, bejut a főcsoportdöntőbe. A jaroszlavliak mindegyik harmadban 1-1 gólt lőttek, miközben Alekszandr Szudnyicin egészen az 58. percig kapott gól nélkül tartotta a kapuját. A hazaiak kapusa kiváló teljesítményt nyújtott, 44 védéssel járult hozzá az alapszakaszgyőztes búcsúztatásához.

A SZKA–Lokomotiv főcsoportdöntő március 23-án kezdődik Szentpéterváron.

KHL, 2017. márc. 18., szombat.
Szudnyicin: 97,8% (Kraszotkin)
K
Szorokin: 88,5% (Fasth)
Kronwall, Nakládal, Kozun, Kontiola, Talbot
1
Kiszelevics, Naumenkov, Nyicsuskin, Petrov, Popov
Gavrikov, Ljubuskin, Korskov, Kraszkovszkij, Polunyin
2
Pivcakin, Ozsiganov, Mursak, Platt, Da Costa
Pasnyin, Rafikov, Apalkov, Moszaljov, Kagyejkin
3
Kutuzov, Blazsijevszkij, Mamin, Koseljov, Szvetlakov
Koledov, Galimov, Averin, Loktyionov, Lugin
4
Panyin, Tyelegin, Andronov, Karnauhov, Zsarkov
Alekszej Kudasov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:07 LOK Kraszkovszkij Koledov Korskov
2-0 32:25 LOK PP Talbot Nakládal Kronwall
3-0 41:01 LOK PP Loktyionov Nakládal Kronwall
3-1 57:52 CSZ PP Da Costa Mursak
26 Kapura lövések száma 45
14 Kiállításpercek 58

Nyugati főcsoport, elődöntők:

CSZKA (1.)–Lokomotiv (4.) 2-4
SZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 4-1

Keleti főcsoport, elődöntők:

Metallurg (1.)–Barisz (5.) 4-0
Avangard (2.)–Ak Barsz (3.) 2-3

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk