A Lokomotiv búcsúztatta a CSZKA-t

   

A jaroszlavliak 4-2-es összesítéssel jutottak túl az alapszakaszgyőztes moszkvaiakon, a főcsoportdöntőben a SZKA vár rájuk.

Szombaton a Lokomotiv úgy lépett jégre, ha legyőzi a CSZKA-t, bejut a főcsoportdöntőbe. A jaroszlavliak mindegyik harmadban 1-1 gólt lőttek, miközben Alekszandr Szudnyicin egészen az 58. percig kapott gól nélkül tartotta a kapuját. A hazaiak kapusa kiváló teljesítményt nyújtott, 44 védéssel járult hozzá az alapszakaszgyőztes búcsúztatásához.

A SZKA–Lokomotiv főcsoportdöntő március 23-án kezdődik Szentpéterváron.

KHL, 2017. márc. 18., szombat.
Szudnyicin: 97,8% (Kraszotkin)
K
Szorokin: 88,5% (Fasth)
Kronwall, Nakládal, Kozun, Kontiola, Talbot
1
Kiszelevics, Naumenkov, Nyicsuskin, Petrov, Popov
Gavrikov, Ljubuskin, Korskov, Kraszkovszkij, Polunyin
2
Pivcakin, Ozsiganov, Mursak, Platt, Da Costa
Pasnyin, Rafikov, Apalkov, Moszaljov, Kagyejkin
3
Kutuzov, Blazsijevszkij, Mamin, Koseljov, Szvetlakov
Koledov, Galimov, Averin, Loktyionov, Lugin
4
Panyin, Tyelegin, Andronov, Karnauhov, Zsarkov
Alekszej Kudasov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:07 LOK Kraszkovszkij Koledov Korskov
2-0 32:25 LOK PP Talbot Nakládal Kronwall
3-0 41:01 LOK PP Loktyionov Nakládal Kronwall
3-1 57:52 CSZ PP Da Costa Mursak
26 Kapura lövések száma 45
14 Kiállításpercek 58

Nyugati főcsoport, elődöntők:

CSZKA (1.)–Lokomotiv (4.) 2-4
SZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 4-1

Keleti főcsoport, elődöntők:

Metallurg (1.)–Barisz (5.) 4-0
Avangard (2.)–Ak Barsz (3.) 2-3

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk