A Lokomotiv búcsúztatta a CSZKA-t

   

A jaroszlavliak 4-2-es összesítéssel jutottak túl az alapszakaszgyőztes moszkvaiakon, a főcsoportdöntőben a SZKA vár rájuk.

Szombaton a Lokomotiv úgy lépett jégre, ha legyőzi a CSZKA-t, bejut a főcsoportdöntőbe. A jaroszlavliak mindegyik harmadban 1-1 gólt lőttek, miközben Alekszandr Szudnyicin egészen az 58. percig kapott gól nélkül tartotta a kapuját. A hazaiak kapusa kiváló teljesítményt nyújtott, 44 védéssel járult hozzá az alapszakaszgyőztes búcsúztatásához.

A SZKA–Lokomotiv főcsoportdöntő március 23-án kezdődik Szentpéterváron.

KHL, 2017. márc. 18., szombat.
Szudnyicin: 97,8% (Kraszotkin)
K
Szorokin: 88,5% (Fasth)
Kronwall, Nakládal, Kozun, Kontiola, Talbot
1
Kiszelevics, Naumenkov, Nyicsuskin, Petrov, Popov
Gavrikov, Ljubuskin, Korskov, Kraszkovszkij, Polunyin
2
Pivcakin, Ozsiganov, Mursak, Platt, Da Costa
Pasnyin, Rafikov, Apalkov, Moszaljov, Kagyejkin
3
Kutuzov, Blazsijevszkij, Mamin, Koseljov, Szvetlakov
Koledov, Galimov, Averin, Loktyionov, Lugin
4
Panyin, Tyelegin, Andronov, Karnauhov, Zsarkov
Alekszej Kudasov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:07 LOK Kraszkovszkij Koledov Korskov
2-0 32:25 LOK PP Talbot Nakládal Kronwall
3-0 41:01 LOK PP Loktyionov Nakládal Kronwall
3-1 57:52 CSZ PP Da Costa Mursak
26 Kapura lövések száma 45
14 Kiállításpercek 58

Nyugati főcsoport, elődöntők:

CSZKA (1.)–Lokomotiv (4.) 2-4
SZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 4-1

Keleti főcsoport, elődöntők:

Metallurg (1.)–Barisz (5.) 4-0
Avangard (2.)–Ak Barsz (3.) 2-3

A liga jelenlegi állása

Főcsoportdöntők
Főcsoport-elődöntők
Dátum
Idő
Hazai – Vendég
Részletek
2017-03-08
2017-03-08
2017-03-09
2017-03-09
2017-03-10
2017-03-10
2017-03-11
2017-03-11
2017-03-12
2017-03-12
2017-03-13
2017-03-13
2017-03-14
2017-03-14
2017-03-15
2017-03-15
2017-03-16
2017-03-16
2017-03-17
2017-03-18
2017-03-19
Főcsoport-negyeddöntők
Dátum
Idő
Hazai – Vendég
Részletek
2017-02-21
2017-02-21
2017-02-21
2017-02-21
2017-02-22
2017-02-22
2017-02-22
2017-02-22
2017-02-23
2017-02-23
2017-02-23
2017-02-23
2017-02-24
2017-02-24
2017-02-24
2017-02-24
2017-02-25
2017-02-25
2017-02-25
2017-02-25
2017-02-26
2017-02-26
2017-02-26
2017-02-26
2017-02-27
2017-02-27
2017-02-27
2017-02-27
2017-02-28
2017-02-28
2017-02-28
2017-02-28
2017-03-01
2017-03-01
2017-03-02
2017-03-02
2017-03-02
2017-03-02
2017-03-04
2017-03-04
Hely
Csapat
Meccs
GY
3p
GYH
2p
VH
1p
V
0p
Gólok
GD
%
Pont
1.
60
39
7
6
8
249:114
135
76,1
137
2.
60
41
3
8
8
183:110
73
76,1
137
3.
60
36
5
6
13
197:135
62
68,9
124
4.
60
29
10
5
16
164:111
53
62,2
112
5.
60
32
4
6
18
163:130
33
61,1
110
6.
60
30
8
3
19
156:127
29
60,6
109
7.
60
29
9
4
18
155:127
28
60,6
109
8.
60
27
10
4
19
171:150
21
58,3
105
9.
60
27
8
7
18
145:124
21
57,8
104
10.
60
27
3
10
20
130:120
10
53,9
97
11.
60
26
7
5
22
162:158
4
53,9
97
12.
60
23
6
12
19
149:165
-16
51,7
93
13.
60
25
6
3
26
151:167
-16
50,0
90
14.
60
21
6
13
20
169:174
-5
48,9
88
15.
60
24
7
2
27
139:145
-6
48,9
88
16.
60
24
3
8
25
147:153
-6
47,8
86
17.
60
22
7
5
26
144:166
-22
47,2
85
18.
60
24
4
3
29
139:144
-5
46,1
83
18.
60
20
8
7
25
133:138
-5
46,1
83
20.
60
20
8
4
28
143:155
-12
44,4
80
21.
60
19
6
10
25
139:165
-26
43,9
79
22.
60
20
5
6
29
110:130
-20
42,2
76
23.
60
18
5
10
27
133:163
-30
41,1
74
24.
60
19
4
4
33
138:186
-48
38,3
69
25.
60
18
4
4
34
112:148
-36
36,7
66
26.
60
18
3
6
33
125:168
-43
36,7
66
27.
60
16
5
7
32
146:180
-34
36,1
65
28.
60
11
10
5
34
116:158
-42
32,2
58
29.
60
8
6
4
42
97:194
-97
22,2
40
Az elmúlt hét eredményei
A következő hét meccsei
Kanadai táblázat
1.Mozjakin, Szergej
Metallurg Magnyitogorszk
86
2.Kovalcsuk, Ilja
SZKA Szentpétervár
79
3.Sipacsov, Vagyim
SZKA Szentpétervár
75
4.Guszev, Nyikita
SZKA Szentpétervár
73
5.Dadonov, Jevgenyij
SZKA Szentpétervár
66
Védési %
1.Francouz, Pavel
Traktor Cseljabinszk
95,3%
2.Jerjomenko, Alekszandr
Dinamo Moszkva
94,7%
3.Sesztyorkin, Igor
SZKA Szentpétervár
93,7%
4.Taylor, Danny
Szibir Novoszibirszk
93,6%
5.Karejev, Andrej
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk
93,5%
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF INFO
KHL 17:30 SZKLOK 
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk