Az Avangard legyőzte az Ak Barszt

 

Az omszkiak egyelőre megmenekültek a kiesés elől, 3-2-re módosították az összesített állást.

Pénteken az Ak Barsz úgy lépett jégre Omszkban, ha nyer, 4-1-gyel lezárja az Avangard elleni párharcot. Nem így történt, a hazaiak győztek, amivel kiharcolták a hatodik mérkőzést. A meccs hajrájában nagy lehetőséget kaptak a kazanyiak, Perezsogin végleges fegyelmijével és Lemtyugov kisbüntetésével 2 percen át játszhattak 5 a 3 ellen, majd pedig 3 percig 5 a 4 ellen, de Furch vezetésével kibekkelték az emberhátrányt az omszkiak. A két csapat legközelebb vasárnap, Kazanyban találkozik.

KHL, 9380 néző.
Furch: 96,9% (Silin)
K
Garipov: 87,1% (Galimov)
Ahnelöv, Gustafsson, Lemtyugov, Perezsogin, Sobotka
1
Batirsin, Jarullin, Varnakov, Lukojanov, Malihin
Martinov, Medvegyev, Zubov, Mihejev, Pjanov
2
Zaharcsuk, Muszin, Azevedo, Sekac, Tkacsov
Grigorjev, Menysikov, Burdaszov, Kucserjavenko, Hohrjakov
3
Jordán, Ohtamaa, Glinkin, Gluhov, Popov
Gyervuk, Orlov, Booth, Pesztusko, Junykov
4
Szidorov, Tokranov, Arhipov, Lazarjev, Szvitov
Fjodor Kanarejkin
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 12:03 AVG Lemtyugov Perezsogin
2-0 29:10 AVG Burdaszov Martinov Medvegyev
3-0 41:40 AVG PP Zubov Grigorjev Medvegyev
3-1 42:55 AKB PP Sekac Szvitov Tkacsov
4-1 50:08 AVG Burdaszov Sobotka
31 Kapura lövések száma 32
41 Kiállításpercek 10

Nyugati főcsoport, elődöntők:

CSZKA (1.)–Lokomotiv (4.) 2-3
SZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 4-1

Keleti főcsoport, elődöntők:

Metallurg (1.)–Barisz (5.) 4-0
Avangard (2.)–Ak Barsz (3.) 2-3

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk