35 játékos készülhet a bledi vb-re

   

Glen Williamson kijelölte az ifjúsági válogatott bő világbajnoki keretét a divízió 1/A-s tornára.

A magyar ifjúsági válogatott stábja megnevezte azt a 4 kapust, 12 hátvédet és 19 csatárt, akik április 1-jétől készülhetnek a bledi világbajnokságra. Az első két nap gyakorlással telik, majd 3-án és 4-én Szlovénia ellen játszunk edzőmérkőzést. Williamsonék utóbbi napon jelölik ki a végső keretet, amely április 7. és 13. között öt meccset játszik a roppant erős mezőnyt felvonultató második vonalban.

Magyarország bő kerete a bledi ifjúsági divízió 1/A-s világbajnokságra:

 Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Kovács Dávid Márk 1999 Langnau (SUI)
Márkus Levente 2000 UTE
Szeles Martin 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Tóth Károly Balázs 1999 Linz (AUT)
Hátvédek:
Bugár Gábor 1999 Bodens HF (SWE)
Falus Ádám Nándor 2001 ZSC Lions (SUI)
Fejes Nándor 1999 MAC Budapest
Horváth Milán 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Jarács Roland 2001 MAC Budapest
Kiss Roland 1999 Casper Coyotes (USA)
Molnár András 1999 UTE
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sándor Flórián 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Seregély Máté 2000 MAC Budapest
Szécsi Patrik Balázs 2000 Pesterzsébet
Vas Márk Dániel 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Csatárok:
Almási Márk 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Csiki Attila 1999 Vasas
Dézsi Bence 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Horváth Ákos 1999 UTE
Horváth Bálint 1999 Rögle BK (SWE)
Kemény Patrik 2000 UTE
Kovács Alex 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Kreisz Brúnó 1999 MAC Budapest
Lőczi Árpád 1999 MAC Budapest
Mihály Ákos 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Nagy Ákos 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Páterka Bence 2000 UTE
Péter Andor 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
Szalma Zsolt 1999 UTE
Szigeti Ákos 1999 MAC Budapest
Szűcs Ádám 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Vértes Nátán 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA

2017-es ifjúsági divízió 1/A-s világbajnokság (Bled, Szlovénia):

2017. április 7., péntek, 13:00: Franciaország–Németország
2017. április 7., péntek, 16:30: Norvégia–Kazahsztán
2017. április 7., péntek, 20:00: Magyarország–Dánia

2017. április 8., szombat, 13:00: Németország–Norvégia
2017. április 8., szombat, 16:30: Kazahsztán–Magyarország
2017. április 8., szombat, 20:00: Dánia–Franciaország

2017. április 10., hétfő, 13:00: Magyarország–Franciaország
2017. április 10., hétfő, 16:30: Dánia–Norvégia
2017. április 10., hétfő, 20:00: Németország–Kazahsztán

2017. április 11., kedd, 13:00: Kazahsztán–Dánia
2017. április 11., kedd, 16:30: Németország–Magyarország
2017. április 11., kedd, 20:00: Franciaország–Norvégia

2017. április 13., csütörtök, 13:00: Norvégia–Magyarország
2017. április 13., csütörtök, 16:30: Kazahsztán–Franciaország
2017. április 13., csütörtök, 20:00: Dánia–Németország

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk