35 játékos készülhet a bledi vb-re

   

Glen Williamson kijelölte az ifjúsági válogatott bő világbajnoki keretét a divízió 1/A-s tornára.

A magyar ifjúsági válogatott stábja megnevezte azt a 4 kapust, 12 hátvédet és 19 csatárt, akik április 1-jétől készülhetnek a bledi világbajnokságra. Az első két nap gyakorlással telik, majd 3-án és 4-én Szlovénia ellen játszunk edzőmérkőzést. Williamsonék utóbbi napon jelölik ki a végső keretet, amely április 7. és 13. között öt meccset játszik a roppant erős mezőnyt felvonultató második vonalban.

Magyarország bő kerete a bledi ifjúsági divízió 1/A-s világbajnokságra:

 Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Kovács Dávid Márk 1999 Langnau (SUI)
Márkus Levente 2000 UTE
Szeles Martin 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Tóth Károly Balázs 1999 Linz (AUT)
Hátvédek:
Bugár Gábor 1999 Bodens HF (SWE)
Falus Ádám Nándor 2001 ZSC Lions (SUI)
Fejes Nándor 1999 MAC Budapest
Horváth Milán 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Jarács Roland 2001 MAC Budapest
Kiss Roland 1999 Casper Coyotes (USA)
Molnár András 1999 UTE
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sándor Flórián 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Seregély Máté 2000 MAC Budapest
Szécsi Patrik Balázs 2000 Pesterzsébet
Vas Márk Dániel 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Csatárok:
Almási Márk 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Csiki Attila 1999 Vasas
Dézsi Bence 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Horváth Ákos 1999 UTE
Horváth Bálint 1999 Rögle BK (SWE)
Kemény Patrik 2000 UTE
Kovács Alex 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Kreisz Brúnó 1999 MAC Budapest
Lőczi Árpád 1999 MAC Budapest
Mihály Ákos 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Nagy Ákos 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Páterka Bence 2000 UTE
Péter Andor 1999 Ifj. Ocskay Gábor JA
Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
Szalma Zsolt 1999 UTE
Szigeti Ákos 1999 MAC Budapest
Szűcs Ádám 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Vértes Nátán 2000 Ifj. Ocskay Gábor JA

2017-es ifjúsági divízió 1/A-s világbajnokság (Bled, Szlovénia):

2017. április 7., péntek, 13:00: Franciaország–Németország
2017. április 7., péntek, 16:30: Norvégia–Kazahsztán
2017. április 7., péntek, 20:00: Magyarország–Dánia

2017. április 8., szombat, 13:00: Németország–Norvégia
2017. április 8., szombat, 16:30: Kazahsztán–Magyarország
2017. április 8., szombat, 20:00: Dánia–Franciaország

2017. április 10., hétfő, 13:00: Magyarország–Franciaország
2017. április 10., hétfő, 16:30: Dánia–Norvégia
2017. április 10., hétfő, 20:00: Németország–Kazahsztán

2017. április 11., kedd, 13:00: Kazahsztán–Dánia
2017. április 11., kedd, 16:30: Németország–Magyarország
2017. április 11., kedd, 20:00: Franciaország–Norvégia

2017. április 13., csütörtök, 13:00: Norvégia–Magyarország
2017. április 13., csütörtök, 16:30: Kazahsztán–Franciaország
2017. április 13., csütörtök, 20:00: Dánia–Németország

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20 16:30 ETOMIS 
U20 17:40 KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk