A Graz és a Znojmo közel került a playoffhoz

 

Az alsóház első két helyén álló együttes meglépett üldözőitől.

A Graz kapott gól nélkül verte az Olimpija Ljubljanát. Zusevics 2+2 ponttal zárult hozzá a 99ers sikeréhez, együttese immár 19 ponttal vezeti a mezőnyt.

EBEL, 1912 néző. Játékvezetők: Gruber, Piragic, Nagy, Soos.
Dahm: 100% (Höneckl)
K
Frazee: 82,1% (Spreitzer: 100%)
Weihager, Pöck, Siddall, Brophey, Beach
1
Planko, Groznik, Uduc, Snoj, Zajc
Pelech, Reinthaler, Woger, Feichtner, Ograjensek K.
2
Guimond, Selan, Bussiéres, Music, Chvatal
Boivin, Klimbacher, Zusevics, McLean, Setzinger
3
Cepon M., Cepon K., Gabor, Ograjensek T.
Trost, Strohmeier, Natter, Zierer, Pirmann
4
Batic, Srpcic, Potocnik
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:45 G99 Zusevics Setzinger McLean
2-0 15:53 G99 McLean Setzinger Zusevics
3-0 22:22 G99 Setzinger McLean Zusevics
4-0 37:16 G99 Beach
5-0 39:59 G99 Zusevics Setzinger McLean
50 Kapura lövések száma 16
8 Kiállításpercek 31

A Znojmo fontos meccset nyert Villachban. A legutóbbi szezonban döntős csehek győzelmükkel 17 pontosak, a DEC 4, a legyőzött VSV 5 ponttal áll mögöttük 3 fordulóval a vége előtt. A Fehérvárt a csehekkel szembeni egymás elleni eredmény még versenyben tartja, de most már minden egyes mérkőzésnek úgy kellene alakulnia, ahogy a magyar csapatnak jó.

EBEL, 3419 néző. Játékvezetők: Lemelin, Trilar, Seewald, Zgonc.
Herzog: 86,5% (Swette)
K
Schwarz: 90,3% (Nechvátal)
Hunter, Wehrs, Verlic, Locke, Urbas
1
Stehlík, Sulák, Yellow Horn, Bartos, Plíhal
Mühlstein, Bacher, Petrik, McGrath, Latendresse
2
McMonagle, Lakos, Podesva, Pucher, Beroun
Schlacher, Labrecque, Brunner, Johner, Jennes
3
Biro, Boruta, Lattner, Da Costa, Vodny
Kreuter, Nageler, Platzer, Kromp
4
Spacek, Kaderávek, Novak, Seda, Csamango
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:26 ZNO Lakos Podesva Pucher
0-2 12:17 ZNO Csamango Boruta Seda
1-2 13:55 VSV Hunter Wehrs Locke
2-2 16:08 VSV Urbas Mühlstein Bacher
2-3 19:53 ZNO Yellow Horn Plíhal Bartos
3-3 20:13 VSV Verlic Urbas Locke
3-4 25:12 ZNO Lattner
3-5 51:43 ZNO Beroun Pucher Stehlík
3-6 56:41 ZNO Vodny Stehlík
31 Kapura lövések száma 37
16 Kiállításpercek 18
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
OG 04:10 CZEUSA 3-2 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 FINRUS 3-2ÉLŐ
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT 1 (14:45), M4SPORT.HU, M4 SPORT
U18 14:15 OHRAVS 
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
U20 18:00 SLLVAS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
U20 16:15 G99VAS 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:20 MACAVS 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
U20 14:40 MACAVS 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
EBEL 17:45 VSVAVS 
Partnerünk