Bemutatkozik az U20-as vb emblémája

 

Jövő vasárnap kezdődik a juniorvébé a Jégpalotában.

A 32 fős bő keretet már kijelölte Rich Chernomaz. A csapat hétfőn kezdi meg az egyhetes felkészülést. A meccsekre a belépés ingyenes, és ha minden jól megy majd, akkor élő online közvetítésben is követhetők lesznek az események.

Itt az ideje, hogy bemutassuk az esemény látványos logóját:

U20 vb logo 2016 B

És ugyanez másfajta elrendezésben:

U20 vb logo 2016

2017-es junior divízió 1/B-s világbajnokság (Budapest):

2016. december 11., vasárnap, 13:00: Ukrajna–Lengyelország
2016. december 11., vasárnap, 16:30: Magyarország–Olaszország
2016. december 11., vasárnap, 20:00: Szlovénia–Nagy-Britannia

2016. december 12., hétfő, 13:00: Olaszország–Ukrajna
2016. december 12., hétfő, 16:30: Nagy-Britannia–Magyarország
2016. december 12., hétfő, 20:00: Lengyelország–Szlovénia

2016. december 14., szerda, 13:00: Olaszország–Szlovénia
2016. december 14., szerda, 16:30: Magyarország–Ukrajna
2016. december 14., szerda, 20:00: Lengyelország–Nagy-Britannia

2016. december 15., csütörtök, 13:00: Ukrajna–Szlovénia
2016. december 15., csütörtök, 16:30: Lengyelország–Magyarország
2016. december 15., csütörtök, 20:00: Nagy-Britannia–Olaszország

2016. december 17., szombat, 13:00: Olaszország–Lengyelország
2016. december 17., szombat, 16:30: Szlovénia–Magyarország
2016. december 17., szombat, 20:00: Nagy-Britannia–Ukrajna

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 4., szerda
KHL 17:30 CSZDMO 
    • SPORT 2
EBJL 19:00 ETOVAS 3-12VÉGE
U21 19:40 KMHPHC 1-3VÉGE
december 5., csütörtök
KHL 15:00 SZJMMG 
    • SPORT 2
EBJL 18:30 MISMAC 5-4VÉGE
EL 18:30 DEBSCC 1-3VÉGE
UPV 19:00 H20K20 5-4 HVÉGE
december 6., péntek
EBJL 14:00 ZNODHK 2-4VÉGE
EL 17:30 BRADAB 2-0VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 DUMMIS 3-6VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 4-1VÉGE
EXL 18:00 DTRMAC 8-2VÉGE
december 7., szombat
EBJL 12:30 EHCVAS 2-8VÉGE
EBJL 12:45 ZNODHK 4-3 HVÉGE
EWHL 13:00 VLLMAC 1-3VÉGE
U18 13:40 AVSMAC 2-3VÉGE
U18 14:00 SZEDAB 5-2VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 0-6VÉGE
EBJL 17:15 KACMIS 7-1VÉGE
EL 17:30 BRAHKB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 GYEDAB 5-2VÉGE
EBJL 17:50 VICUTE 4-3VÉGE
SVK3 18:00 SENPHC 4-3VÉGE
U18 19:50 ÓHAKMH 5-3VÉGE
december 8., vasárnap
EBJL 11:30 EHLDHK 2-5VÉGE
EWHL 12:00 BOZKMH 2-3VÉGE
EXL 17:00 LMIMAC 1-2VÉGE
EWHL 17:15 OLLMAC 1-13VÉGE
EBEL 17:30 AVSG99 4-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBJL 17:30 OKRETO 9-4VÉGE
EXL 17:30 MISNZÁ 5-4 BVÉGE
UPV 18:00 H20K20 9-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 0-1VÉGE
EL 18:30 UTESCC 2-3 BVÉGE
U21 18:30 FTCPHC INFO
december 10., kedd
VÁL 18:00 H17H16 
VÁL 19:00 HUNKOR 
EBEL 19:15 AVSHCB 
BL 20:00 RBMDIF 
    • SPORT 2
Partnerünk