Izgalmas felkészülési meccsek várnak a Miskolcra
A MOL Liga címvédője hat edzőmeccset játszik, valamennyit magasan jegyzett csapatok ellen.
Pénteken ismertették a DVTK Jegesmedvék felkészülési programját. A miskolciak augusztus 18. és 20. között Zólyomban játszanak a Pavel Zabojník-emléktornán, ahol a házigazdán kívül az ukrán Donbassz Donyeckkel és a lengyel Tychyvel meccselnek. A felkészülés hajrájában szlovák együttesekkel küzdenek, 25-én Zsolnára utaznak, 29-én a másodosztályú a Dukla Michalovcét fogadják, szeptember 2-án Turócszentmártonba utaznak.
A MOL Liga-csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei:
2016. augusztus 12.
18:00 Érsekújvár (SVK-1.)?Ferencváros (Érsekújvár)
2016. augusztus 13.
17:00 Jertisz Pavlodar (KAZ-1.)?Ferencváros (Érsekújvár)
2016. augusztus 16.
18:00 Érsekújvár (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Érsekújvár)
2016. augusztus 17.
17:30 HC Topolcany (SVK-2.)?Debreceni HK (Nagytapolcsány)
2016. augusztus 18.
17:30 HK Trnava (SVK-2.)?Debreceni HK (Nagyszombat)
18:30 DAB?FTC (Dunaújváros)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Zsolna)
19:30 HDD Jesenice (AHL-SLO)?UTE (Jesenice)
Besztercebánya (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Besztercebánya)
2016. augusztus 19.
15:30 Donbassz Donyeck (UKR-1.)?DVTK Jegesmedvék (Zsolna)
17:30 Slavia Trebic (CZE-2.)?MAC (Trebic)
18:00 Fehérvári Titánok?KAC II. (AUT-2.)
19:00 Olimpija Ljubljana (EBEL)?UTE (Ljubljana)
2016. augusztus 20.
12:00 DVTK Jegesmedvék?GKS Tychy (POL-1.) (Zsolna)
18:00 Jestrábi Prostejov (CZE-2.)?MAC (Prostejov)
2016. augusztus 23.
18:00 Debreceni HK?Dukla Michalovce (SVK-2.) (Debrecen)
19:30 Érsekújvár (SVK-1.)?MAC (Érsekújvár)
Villach (EBEL)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Villach)
2016. augusztus 25.
18:00 MSHK Zilina (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Zsolna)
19:15 Klagenfurt (EBEL)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Klagenfurt)
2016. augusztus 26.
18:00 FTC?DAB (Pesterzsébet)
18:00 Detva (SVK-2.)?UTE (Gyetva)
2016. augusztus 29.
17:00 DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)
2016. augusztus 30.
17:00 DAB?Debreceni HK (Dunaújváros)
17:00 MHKM Skalica (SVK-2.)?UTE (Szakolca)
19:00 MAC?Olimpija Ljubljana (EBEL) (Tüskecsarnok)
2016. augusztus 31.
18:00 Topolcany (SVK-2.)?UTE (Nagytapolcsány)
2016. szeptember 2.
17:00 Dukla Michalovce (SVK-2.)?Debreceni HK (Nagymihály)
18:00 Ferencváros?Fehérvári Titánok (MOL) (Pesterzsébet)
18:00 MHC Martin (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Turócszentmárton)
18:30 DAB?HK Beograd (Dunaújváros)
2016. szeptember 3.
MAC Budapest?Graz (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
Fehérvár AV19?Comarch Cracovia (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
2016. szeptember 4.
az előző nap vesztesei (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
az előző nap győztesei (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)