Erdély Csanádék legyőzték a konferenciaelsőt

Ötmeccses nyeretlenségi szériának vetettek ezzel véget, az egyik legerősebb ellenfél ellen, hatezer néző előtt.

A USHL-ben a Sioux Falls Stampede a Lincoln Starst fogadta. A vendégek szereztek vezetést a középső játékrészben, amit a harmadik harmad elején megdupláztak. A hatezer néző a 46. percben örülhetett az első hazai gólnak, az 53. percben összejött az egyenlítés is. Nem állt le a Stampede, két perccel a lefújás előtt a vezetést is megszerezték, az utolsó percben pedig biztossá tették győzelmüket. A 4-2 után bezsebelt két ponttal megszakították ötmeccses vereségi szériájukat. Utoljára január 15-én sikerült nyerniük, szintén hazai pályán, azóta csak idegenbeli meccseket játszottak, nem sok sikerélménnyel gazdagabban. Ez meg is látszott a tabellán elfoglalt helyezésükön, visszacsúsztak az utolsó helyre, de most két helyet léptek előre a tabellán és az ötödik helyen állnak, holtversenyben a Des Moines Buccaneersszel. Erdély Csanád nem szerzett pontot.