A CSZKA megelőzte a Lokomotivot

 

A jaroszlavliak kikaptak a SZKA-tól, a moszkvai vörös-kékek éltek a lehetőséggel, átvették a vezetést a KHL-ben.

A Keleti főcsoportban utolsó Metallurg Novokuznyeck legyőzte a Nyugaton utolsó előtti Szeversztalt. A vendégek kapujában Podjapolszkij 31 védéssel segítette győzelemhez csapatát.

KHL, 3449 néző.
Stepánek: 85,0% (Magarilov)
K
Podjapolszkij: 96,9% (Karejev)
Nemec, Hohlov, Bucsnyevics, Vovcsenko, Trubacsov
1
Manuhov, Fairchild, Kazakov, Kaprizov, Kousal
Sztaszenko, Dorofejev, Berdnyikov V., Nyikoncev, Szkorohodov
2
Kuklev, Ljamkin, Drugov, Komarisztij, Romanov
Kudako, Sefer, Kagarlickij, Monsz, Krjukov
3
Amirov, Szkutar, Dosztojnov, Zemcsenko, Jerdakov
Karlsson, Popov, Gimatov, Moiszejev, Monahov
4
Glebov, Kamalov, Butuzov, Karavajev, Razumov
Dmitrij Juskevics
E
Nyikolaj Szolovjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08′34′′ MNK Razumov
0-2 22′50′′ MNK Dosztojnov Zemcsenko
1-2 23′59′′ SZE Krjukov Kagarlickij Monsz
1-3 56′46′′ MNK Romanov Komarisztij
32 Kapura lövések száma 20
35 Kiállításpercek 8

A Dinamo Minszk 4-0-ra megnyerte a második harmadot, amivel hozta az Admiral elleni meccset. A vlagyivosztokiak kapusai rossz napot fogtak ki.

KHL, 12382 néző.
Lalande: 90,0% (Milcsakov)
K
Nalimov: 81,8% (Bobkov: 66,7%)
Bailen, Sinkevics, Kaljuzsnij, Kolcov, Sztyepanov
1
Bartulis, Blum, Kuznyecov, Makarov, Podsengyalov
Krajicek, Liszovec, Vesce, Cheechoo, Ellison
2
Zemcsonok, Konyev, Dugin, Ugarov, Booth
Gunderson, Filicskin, Drozd, Komarov, Melesko
3
Liszov, Rafikov, Alekszandrov, Lugin, Szajusztov
Pavlovics, Materuhin, Mihaljov
4
Koszmacsov, Fiszenko, Voronyin, Gorskov, Jakovlev
Andrej Kovaljov
E
Alekszandr Andrievszkij
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10′17′′ ADM SH Szajusztov
1-1 20′43′′ DMI PP Vesce Cheechoo Ellison
2-1 25′10′′ DMI Bailen Drozd Komarov
3-1 29′10′′ DMI PP2 Cheechoo Gunderson Vesce
4-1 37′01′′ DMI Ellison Cheechoo
4-2 48′40′′ ADM Szajusztov Ugarov Booth
5-2 53′16′′ DMI PP Bailen Gunderson Ellison
5-3 55′16′′ ADM Voronyin Podsengyalov
25 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 10

A Torpedo büntetőkkel verte az Amurt. A győztes rávezetés Galuzin nevéhez fűződik.

KHL, 5530 néző.
Proszkurjakov: 95,7% (Birjukov)
K
Metsola: 96,3% (Pecsurszkij)
Budkin, Homickij, Daugavins, Szopin, Szjomin
1
Zub, Sulakov, Wandell, Tolpeko, Fajzullin
Aljajev, Jegorsev, Kosztyicin, Schütz, Ashton
2
Kolár, Cserepanov, Gyedunov, Zohorna, Litovcsenko
Oszipov, Piganovics, Galuzin, Kuljomin, Frolov
3
Atyusov, Sztalnov, Li, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Makarov, Iljin, Klingberg, Potapov
4
Pervusin, Aliu, Gracsov, Szkladnyicsenko
Peteris Skudra
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 13′43′′ AMR Li Usenyin Vlagyiszlav Usenyin Vjacseszlav
1-1 24′50′′ TRP PP Budkin Galuzin Kosztyicin
2-1 65′00′′ TRP GWS Galuzin
27 Kapura lövések száma 23
10 Kiállításpercek 10

A Szocsi Petersson és Barulin vezetésével begyűjtötte a 3 pontot a Szpartak ellen. A svéd csatár 1+1 ponttal zárt, míg az orosz kapus 31 védést mutatott be.

KHL, 6035 néző.
Barulin: 96,9% (Sikin)
K
Engren: 93,3% (Ivannyikov)
Kuznyecov, Mamasev, Ignatuskin, Kosztyicin, Krikunov
1
Genoway, Diblenko, Glazacsev, Mereszkin, Radil
Bernackij, Szemjonov, Maxwell, Petersson, Szkacskov
2
Gilroy, Szorokin, Bodrov, Levickij, Potapov
Pajgin, Jalasvaara, Anyiszin, Warn, Szcsasztlivij
3
Baldajev, Jermakov, Vasziljev, Lescsenko, Smeljov
Malevics, Kazionov Gy., Scsegolkov, Jakubov
4
Belov, Wellman, Voronyin, Li, Safigulin
Vjacseszlav Bucajev
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16′20′′ SZO PP2 Petersson Kosztyicin
1-1 28′49′′ SZP Mereszkin Genoway Glazacsev
2-1 38′12′′ SZO Maxwell Petersson Kuznyecov
30 Kapura lövések száma 32
8 Kiállításpercek 12

A SZKA Kovalcsuk duplájával legyűrte a Lokomotivot. A szentpéterváriak újra rájátszást érő helyen állnak.

KHL, 9097 néző.
Murigin: 89,3% (Kraszotkin)
K
Koskinen: 93,3% (Jezsov)
Kronwall, Hersley, Apalkov, Kontiola, Moszaljov
1
Vojnov, Jakovlev, Burdaszov, Kagyejkin, Kovalcsuk
Gavrikov, Ljubuskin, Loktyionov, Novotny, Enlund
2
Kalinyin, Csugyinov, Guszev, Dadonov, Sipacsov
Gorohov, Grigorjev, Galimov, Kartajev, Konykov
3
Belov, Zubarjev, Barabanov, Koskiranta, Lindström
Koledov, Kraszkovszkij, Averin, Korskov, Polunyin
4
Jugyin, Ketov, Artyuhin, Kablukov, Nyekolenko
Alekszej Kudasov
E
Szergej Zubov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 09′06′′ SZK Sipacsov Dadonov
0-2 17′42′′ SZK Kovalcsuk Burdaszov
1-2 22′09′′ LOK Korskov Kronwall Polunyin
2-2 28′53′′ LOK Enlund Ljubuskin Moszaljov
2-3 38′09′′ SZK PP Kovalcsuk Vojnov Sipacsov
30 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 6

A Lokomotiv botlását kihasználta a CSZKA. A moszkvaiak legyőzték a Keleti főcsoportot vezető Szibirt, így megérdemelten vették át a vezetést a KHL-ben.

KHL, 5476 néző.
Szorokin: 95,7% (Galimov)
K
Salák: 92,9% (Beszpalov)
Zajcev, Kiszelevics, Kugrisev, Mursak, Radulov
1
Alekszejev, Gimajev, Bobrov, Szannyikov, Sumakov
Gyenyiszov, Ozsiganov, Andronov, Mamin, Platt
2
Menysikov, Meszáros, Vincour, Ridderwall, Ullström
Kutuzov, Panyin, Zsarkov, Korotkov, Tyelegin
3
Verescsagin, Ignatovics, Vorosilo, Gubin, Kopejkin
Szergejev, Szvetlakov, Kvartalnov, Ljubimov, Sztoljarov
4
Misarin, Naumov, Zsafjarov, Okulov, Salunov
Dmitrij Kvartalnov
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02′44′′ CSZ Radulov Kugrisev
2-0 05′52′′ CSZ Korotkov Tyelegin Zsarkov
2-1 25′05′′ SZI PP Salunov Alekszejev
3-1 43′02′′ CSZ Kiszelevics Radulov
42 Kapura lövések száma 23
22 Kiállításpercek 18
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM TÖRÖLVE
AL 16:00 ASPDBF 6-3VÉGE
AL 19:30 SPCFTC 2-4VÉGE
AL 21:00 IKOETO 5-14VÉGE
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC 1-3VÉGE
EL 17:30 DEBMIS 1-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE 4-3 HVÉGE
ICEHL 18:00 PUSAVS 0-1 BVÉGE
február 7., kedd
NŐI 20:00 HUNSVK 7-6VÉGE
február 8., szerda
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
AL 20:00 DBFFTC 
február 9., csütörtök
EIHC 13:30 KORHUN 
U18 16:00 ITAHUN 
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
NŐI 20:00 HUNNOR 
AL 20:30 ETOWRM 
február 10., péntek
U18 16:00 SLOHUN 
EIHC 17:30 ITAHUN 
február 11., szombat
EIHC 13:00 SLOHUN 
U18 14:30 FRAHUN 
NŐI 16:30 HUNFRA 
AL 19:00 SPCDBF 
AL 21:00 ETOSZG 
február 12., vasárnap
NŐI 14:30 HUNJPN 
EL 17:00 DABUTE 
EL 17:30 FHADEB 
Partnerünk
Archívum