1-1 győzelemre a Skelleftea–Vaxjö döntő

   

Az alapszakaszgyőztes elszenvedte első rájátszásbeli vereségét.

Elmarad a Skelleftea söprése az SHL elődöntőjében. A Linköping elleni párharc 3. mérkőzését hosszabbításban még megnyerte a címvédő, a 4. találkozón viszont már vereséget szenvedett. A másik ágon a Vaxjö áll közel a fináléhoz, előbb idegenben, majd otthon 4-4 gólt lőve legyőzte a Frölundát.

Első kör
Farjestad (7.)–Brynas (10.) 1-2
3-4 h. 3-2 h. 1-2
Lulea (8.)–Djurgarden (9.) 2-0
1-0 3-1
Negyeddöntők
Skelleftea (1.)–Brynas (10.) 4-0
4-1 4-2 3-2 h. 6-2
Frölunda (2.)–Lulea (8.) 4-3
3-2 1-2 1-3 2-3 3-2 h. 1-0 h. 4-2
Vaxjö (3.)–Örebro (6.) 4-2
2-3 5-2 1-0 h. 3-4 2-0 5-4 h.
Linköping (4.)–HV71 (5.) 4-2
3-2 2-3 2-3 4-2 3-2 4-2
Elődöntők
Skelleftea (1.)–Linköping (4.) 3-1
5-2 7-2 3-2 h. 2-3 04.05 04.07 04.09
Frölunda (2.)Vaxjö (3.) 1-3
4-1 1-2 h. 2-4 0-4 04.06 04.08 04.10
Döntő
?–?
04.12 04.14 04.16 04.19 04.21 04.23 04.25

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF INFO
U18 16:00 AVSUTE INFO
U18 16:00 ETOMIS INFO
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA INFO
U18 18:10 VASMAC INFO
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk