Finnország visszavágott Svájcnak

 

Pénteken három helyszínen játszottak világbajnoki felkészülési mérkőzést.

Szerdán Svájc 4-1-re legyőzte Finnországot. Két nappal később újra összecsaptak, az északiak revánsot vettek és 2-0-s győzelmet arattak, a 2014-ben U20-as világbajnok Juuse Saros 34 védéssel ért el shutoutot.

Csehország 4-0-ra megnyerte első lillehammeri mérkőzését. A csehek fölényét jól jelzi, hogy Jakub Kovár számára 13 védés elég volt a hibátlan teljesítményhez.

Franciaország remek hajrával nyert Dánia ellen. Az 56. percben 2-2-re állt a mérkőzés, ám ekkor Damien Fleury megszerezte a vezetést emberelőnyben, majd Laurent Meunier betalált az üres kapuba, amivel beállította a 4-2-es végeredményt.

Ausztria:

2015. április 8., 18.00: Ausztria–Magyarország (Bécs)
2015. április 10., 19.00: Magyarország–Ausztria (Budapest)
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria (Ljubljana)
2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)
2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Csehország:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország (Lillehammer)
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország (Umea)
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország (Timra)

Dánia:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc (Rungsted)
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc (Rödovre)

Fehéroroszország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország (Kassa)
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország (Poprád)
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Finnország:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország (Lahti)
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország (Espoo)
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország (Tampere)
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország (Helsinki)

Franciaország:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország (Füssen)
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország (Ravensburg)
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc (Grenoble)
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Kanada:

2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Lettország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország (Riga)
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország (Riga)
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia (Riga)
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Németország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország (Lahti)
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország (Espoo)
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország (Füssen)
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország (Ravensburg)
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)

Norvégia:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország (Lillehammer)
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia (Oskarshamn)
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia (Norrköping)
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Oroszország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország (Genf)
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország (La Chaux-de-Fonds)
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország (Tampere)
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország (Helsinki)
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Svájc:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország (Genf)
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország (La Chaux-de-Fonds)
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc (Rungsted)
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc (Rödovre)
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc (Grenoble)
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Svédország:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország (Pozsony)
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia (Oskarshamn)
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia (Norrköping)
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország (Umea)
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország (Timra)
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Szlovákia:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország (Pozsony)
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország (Kassa)
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország (Poprád)
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia (Riga)
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Szlovénia:

2015. április 12., 17.00: Magyarország–Szlovénia (Budapest)
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria (Ljubljana)

USA:

2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., kedd
EL 18:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 3-2 HVÉGE
január 13., szerda
EL 18:00 DABSCC 1-9VÉGE
január 14., csütörtök
EL 18:00 UTEGYE 4-1VÉGE
EL 18:40 VASBRA 2-5VÉGE
január 15., péntek
EL 14:30 MACSCC 4-5 HVÉGE
EXL 18:00 MISSBA 2-0VÉGE
ICEHL 19:15 AVSDEC 0-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 20:00 DEBTIT 1-3VÉGE
január 16., szombat
EL 14:10 MACSCC 2-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 18:00 FTCBRA 8-3VÉGE
január 17., vasárnap
EXL 17:00 BBYMIS 
ICEHL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBGYE 
január 18., hétfő
EL 17:30 MACVAS 
EL 18:30 TITBRA 
január 19., kedd
EL 18:00 DABGYE 
EXL 18:00 MISZVO 
EL 18:30 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
január 20., szerda
EL 18:30 FTCVAS 
Partnerünk
Archívum